Skocz do zawartości
Felipe

Wesele. Skąd pieniądze?

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się poradzić w jaki sposób poradziliście sobie z organizacja wesela, chodzi mi przede wszystkim, czy jesteście w stanie poradzić w jaki sposób sfinansować całe przedsięwzięcie? mnie zastanawia skąd na to mieć kase...przygotowania do slubu, cała oprawa, prezenty dla rodziców, suknia, buty, garnitur, kwiaty, ksiądz...grube tysiące trzeba liczyć? siostra brała pożyczkę w https://www.euroloan.pl/aktualnosci/promocja Na rodziców nie możemy liczyć wiec oni tak sobie poradzili, i myślę ze my chyba nie mamy innego wyjscia. Teściowie tez na nadmiar pieniedzy nie narzekają, wiec cóz, chcemy to musimy się jakos sami zorganizować.. Zastanawiam się jak inni podchodzą do tego, bo być może to tylko u nas tak jest, że musi być wesele...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem przeciwnikiem tego typu ceremoniałów to przeżytek z ubiegłych dekad i zabobon. Warto pieniądze oszczędzone w ten sposób zainwestować w sprzęt, remonty i inne. Ja zrezygnowałem z tego i sobie chwale te decyzje. Nie warto urządzać takie szopki zupełnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...