Witamy, aby siďż˝ zarejstrowaďż˝ lub zalogowaďż˝,
skorzystaj z opcji dost�pnych po prawej stronie.
Obecny czas to 19:05 Pon 22 Sty 2018

Wesele. Skąd pieniądze?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Pogawędki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mirek445

PostWysłany: 13:18 Czw 26 Paź 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko nie kredyt Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz35

PostWysłany: 12:55 Czw 26 Paź 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście jestem przeciwnikiem tego typu ceremoniałów to przeżytek z ubiegłych dekad i zabobon. Warto pieniądze oszczędzone w ten sposób zainwestować w sprzęt, remonty i inne. Ja zrezygnowałem z tego i sobie chwale te decyzje. Nie warto urządzać takie szopki zupełnie
Powrót do góry
Felipe

PostWysłany: 21:14 Wto 24 Paź 2017    Temat postu: Wesele. Skąd pieniądze? Odpowiedz z cytatem

Chciałbym się poradzić w jaki sposób poradziliście sobie z organizacja wesela, chodzi mi przede wszystkim, czy jesteście w stanie poradzić w jaki sposób sfinansować całe przedsięwzięcie? mnie zastanawia skąd na to mieć kase...przygotowania do slubu, cała oprawa, prezenty dla rodziców, suknia, buty, garnitur, kwiaty, ksiądz...grube tysiące trzeba liczyć? siostra brała pożyczkę w https://www.euroloan.pl/aktualnosci/promocja Na rodziców nie możemy liczyć wiec oni tak sobie poradzili, i myślę ze my chyba nie mamy innego wyjscia. Teściowie tez na nadmiar pieniedzy nie narzekają, wiec cóz, chcemy to musimy się jakos sami zorganizować.. Zastanawiam się jak inni podchodzą do tego, bo być może to tylko u nas tak jest, że musi być wesele...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Pogawędki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: