Witamy, aby siďż˝ zarejstrowaďż˝ lub zalogowaďż˝,
skorzystaj z opcji dost�pnych po prawej stronie.
Obecny czas to 02:55 Nie 27 Maj 2018

Stanie w kolejkach i kto? kto sie tym zajmie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Urz?dy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MirelaK

PostWysłany: 14:19 Pon 30 Paź 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie os?abia to, ?e czekam w kolejce od samego rana, a babka je ?niadanie, widzi, ?e czekam i nie przyjmie, ob??d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daneo

PostWysłany: 08:50 Pon 6 Kwi 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast outsourcingu przyda?a by si? lepsza organizacja pracy w Urz?dach. Dlaczego mam dodatkowo p?aci? za co? takiego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Annique

PostWysłany: 13:17 Czw 13 Lut 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Outsourcing w dzisiejszych czasach to dobra rzecz. Smile Lepiej si? skupi? na jednej rzeczy ni? si? rozdrabnia?. Pytasz o firm? co zajmie si? obs?ug? ksi?gow? czy urz?dami. A s?ysza?e? mo?e taki termin jak wirtualne biuro? To jest taka firma co zajmuje si? nie tylko rozliczeniami, urz?dami, ale te? stwarza Ci numer firmowy i sama odbiera za ciebie telefony od klientów, a tak?e poczt? itp. Sama ju? od dwój lat korzystam z takiej firmy. Mog? ci z czystym sercem poleci? officepoland.eu. Szczerze ci powiem, ?e na pocz?tku nie mog?am sie przyzwyczai?, ale to naprawd? du?e odci??enie, a op?ata za takie us?ugi nie jest nie wiadomo jak wielka.
Powrót do góry
debet

PostWysłany: 11:49 Pon 10 Lut 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i tu jest w?a?nie miejsce na us?ugi outsourcingowe
Powrót do góry
whirek

PostWysłany: 09:32 Pon 10 Lut 2014    Temat postu: Stanie w kolejkach i kto? kto sie tym zajmie? Odpowiedz z cytatem

Stanie w kolejkach i masa papierkowej roboty, takie rzeczy tylko w Polsce. Wiadomo, ?eby co? za?atwi?, to trzeba du?o czasu na to. Takie wybieranie, albo zajmowanie si? i pilnowanie interesu, albo ... Zastanawiam si? nad jaka? firma, co to b?dzie ogarnia? za mnie np. w?a?nie za?atwianie za mnie spraw urz?dowych, czy obs?ug? ksi?gow?. Korzysta? kto? z was z takiej firmy? Polecicie mi co?? Nie chce zatrudnia? kolejnego pracownika do tych rzeczy.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Urz?dy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: