Witamy, aby siďż˝ zarejstrowaďż˝ lub zalogowaďż˝,
skorzystaj z opcji dost�pnych po prawej stronie.
Obecny czas to 17:49 Sro 13 Gru 2017

Stanie w kolejkach i ktoś kto sie tym zajmie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Urzędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MirelaK

PostWysłany: 14:19 Pon 30 Paź 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie osłabia to, że czekam w kolejce od samego rana, a babka je śniadanie, widzi, że czekam i nie przyjmie, obłęd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daneo

PostWysłany: 08:50 Pon 6 Kwi 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast outsourcingu przydała by się lepsza organizacja pracy w Urzędach. Dlaczego mam dodatkowo płacić za coś takiego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Annique

PostWysłany: 13:17 Czw 13 Lut 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Outsourcing w dzisiejszych czasach to dobra rzecz. Smile Lepiej się skupić na jednej rzeczy niż się rozdrabniać. Pytasz o firmę co zajmie się obsługą księgową czy urzędami. A słyszałeś może taki termin jak wirtualne biuro? To jest taka firma co zajmuje się nie tylko rozliczeniami, urzędami, ale też stwarza Ci numer firmowy i sama odbiera za ciebie telefony od klientów, a także pocztę itp. Sama już od dwój lat korzystam z takiej firmy. Mogę ci z czystym sercem polecić officepoland.eu. Szczerze ci powiem, że na początku nie mogłam sie przyzwyczaić, ale to naprawdę duże odciążenie, a opłata za takie usługi nie jest nie wiadomo jak wielka.
Powrót do góry
debet

PostWysłany: 11:49 Pon 10 Lut 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i tu jest właśnie miejsce na usługi outsourcingowe
Powrót do góry
whirek

PostWysłany: 09:32 Pon 10 Lut 2014    Temat postu: Stanie w kolejkach i ktoś kto sie tym zajmie? Odpowiedz z cytatem

Stanie w kolejkach i masa papierkowej roboty, takie rzeczy tylko w Polsce. Wiadomo, żeby coś załatwić, to trzeba dużo czasu na to. Takie wybieranie, albo zajmowanie się i pilnowanie interesu, albo ... Zastanawiam się nad jakaś firma, co to będzie ogarniać za mnie np. właśnie załatwianie za mnie spraw urzędowych, czy obsługę księgową. Korzystał ktoś z was z takiej firmy? Polecicie mi coś? Nie chce zatrudniać kolejnego pracownika do tych rzeczy.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Urzędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: