Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 12:26 Sro 19 Gru 2018

Agrolok
UBOJNIE -> pytania, rady, opinie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tasin

PostWysłany: 13:52 Nie 8 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedzmy Brojlerze kurzy, że to moja tajemnica zawodowa, ale o każdej ubojni mogę się dowiedzieć, lub już wiem jaka jest ich sytuacja finansowa. Wiem też w jaki sposób traktują hodowców i jakie kontrakty z hodowcami podpisują. Wiadomo nie jestem w stanie wiedzieć wszystkiego o wszystkich, ale każda większa ubojnia jest mi znana Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Brojler kurzy

PostWysłany: 18:37 Pią 6 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tasin! A skąd znasz ubojnię Gosza z Sierakowic? Oddawałaś czy ze słyszenia? Wiesz Gorzów , a Kaszuby to trochę jest tych kilometrów! Podobnie z ubojnią Twist! Gorzów - Rybnik to jeszcze dalej niż do Gosza! Yon zadając pytanie miał na myśli odpowiedź od ludzi , którzy znają tą ubojnię . Zapewne nie interesuje go zdanie ludzi , któzry nie mieli z ubojnią Twist nic wspólnego . Szkoda pukania w klawisze Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tasin

PostWysłany: 21:49 Czw 5 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie znam Yonie tej ubojni.
Powrót do góry
Yon

PostWysłany: 22:51 Sob 24 Mar 2007    Temat postu: www.twist.rybnik.pl Odpowiedz z cytatem

Co powiecie o ubojni TWIST z Rybnika. Ile płacą na dzisiaj ? Mają wylęgarnię ?

Tasin napisał:
Potwierdzam post poniżej.
Powrót do góry
Tasin

PostWysłany: 22:45 Sob 24 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam post poniżej.
Powrót do góry
Michał 24

PostWysłany: 19:02 Sob 24 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak masz do wyboru to proponuje ci ubojnie Gosz z Sierakowic są bardzo pewną ubojnią.
Powrót do góry
addam

PostWysłany: 17:43 Sob 24 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mógłby ktoś napisać coś o ubojni Gosz z Sierakowic i ubojni z Pomyska Wielkiego koło Bytowa. Czy sa uczciwe, czy szybko płacą? z góry dziękuję, pozdrawiam
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 20:49 Czw 15 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo chętnie Ci odpowiem: ubojnia LINDROB Kwasowo k/Sławno - woj. zachodniopomorskie - właściciele Bożena i Henryk LIŃSCY .
Dużo obietnic , podpucha z szybkim płaceniem , a później terminy coraz dłuższe , dłuższe i dłuższe . Jak zaczynasz się upominać to jeszcze dostaniesz zjebkę Evil or Very Mad Usłyszysz , że po swoje pieniądze masz iść do hurtowni czy do sklepu bo oni tam oddają towar i tam są Twoje pieniądze. Jak np. na Szczecinie nikt im już nie chce dawać ptaków bo dużo hodowcom zalegają to przerzucają się na inny rynek . Na początku zaczynają płacić gotówką żeby zdobyć hodowców . Fama idzie w świat , że Lindrob już stoi dobrze więc można im sprzedawać . Jak mają trochę hodowców to terminy zaczynają być baaaaaaardzo długie , a oni spłacają rynek szczeciński . Jak na tym innym mają już syf to idzie fama na Szczecinie , że Lindrob stoi już dobrze i dalej można im dawać . I tak już od wielu lat . Co ciekawe w okolicach Kwasowa mają mnóstwo kurników , ale hodowcy za żadne skarby nie dadzą im ptaków . Niesolidni , bezczelni . Nawet żadna wytwórnia pasz już nie chce z nimi współpracować bo się na nich poznali!!! A teraz możesz im sprzedać ptaka Very Happy Razz Crying or Very sad
Powrót do góry
basik

PostWysłany: 19:25 Czw 15 Mar 2007    Temat postu: UBOJNIE -> pytania, rady, opinie Odpowiedz z cytatem

hej czy ktos mi moze powiedziec cos na temat ubojni drobiu LINDROB w woj .zachodniopomorskaim ? a moze znacie solidna ubojnie w poblizu szczecina ? pozdrawiam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

Skocz do: