Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 15:32 Sro 12 Gru 2018

Agrolok
Praca

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Prawo i rachunkowość
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jaruzel8

PostWysłany: 11:27 Sro 8 Lis 2017    Temat postu: Praca Odpowiedz z cytatem

Niestety, w Polsce związki zawodowe wciąż mają zbyt słabą pozycję i pracodawcy często to wykorzystują. Oczywiście, nie zamierzam generalizować, ponieważ istnieje szereg przedsiębiorstw, troszczących się o własny personel, dbających aby załoga dobrze czuła się we własnej firmie. Coraz mniej jest prywaciarzy, wyzyskujących pracowników. Oby jak najszybciej ci "janusze biznesu" odeszli w gospodarczy niebyt.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomek13327

PostWysłany: 13:52 Nie 15 Lis 2015    Temat postu: Praca Odpowiedz z cytatem

Witam pracuje przy myjkacy ciśnieniowych w firmie producentów rolnych myjac,dezynfekujac,bialkujac,ściśle słomę ,wstawiamy kurczaki,zwalam obornik ręcznie obornik, zamiatajac wszystko to wykonuje za 11zl /h jestem ganiany i pilnowany jak pies nie mam płacone szkodliwego zero szacunku do pracownika mam umowę pełen etat chciałem się dowiedzieć czy istnieje jakąś instytucja która pomaga w takich sytuacjach gdy pracownik nie jest szanowany , szantażowany, itp mam umowę w umowie 8h pracy a wcale tak nie jest fermy są rozstawione w kilku miejscowościach jeszcze i myje w kilka osób najdalej od miejsca zamieszkania jedna z ferm od MSC znajduje się 130 km nie płacą za dojazdy kiedy myjemy kurnik i np wyłącze maszynę chcąc chwilę odpocząć syn szefa stoi nademna i swoje dawaj dawaj na co czekasz gdy odpowiadam że chwilę muszę odpocząć a ten że przerwą była 30min. Mam na h płacone ale mimo tego mamy myć jeden kurnik dziennie nie zależnie od tego jak mocno jest zasyfiony jeżeli tego nie zrobię nie ponad do domu a jak mi się nie podoba wielki synek mówi " Jak ci się nie podoba to się kur** zwolnij" nie mamy nic do gadania czuje się jak żołnierz w swojej lubiane i ciekawej pracy nie chce się zwalniać bo lubię te pracę lecz nie ludzi którzy zarządzają ta firma .

Teraz proszę was o porady co robić jak się tym zająć w tej pracy człowiek nie może zachorować nawet bo cię zwolnia albo szefunio powie ci masz tydzień wolnego mimo że jestem na umowie już nie wytrzymuje stopy mam zniszczone miesiąc w miesiąc po parenascie h stoję w wodzie cały mokry jak gnuj psychika siada proszę o porady co mam robić ? Nie mam już sił nawet do życia .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Prawo i rachunkowość Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: