Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 15:19 Sro 12 Gru 2018

Agrolok
Obsługa kadr i płac w stolicy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Prawo i rachunkowość
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jaruzel8

PostWysłany: 11:31 Sro 8 Lis 2017    Temat postu: outsourcing Odpowiedz z cytatem

Ja z czystym sumieniem mogę za to polecić outsourcingowanie niektórych aspektów funkcjonowania firmy. Dzięki temu mam więcej czasu, który mogę poświęcić albo stricte firmie albo rodzinie. Wierzcie mi, że w dzisiejszych czasach, kiedy na wolnym rynku panuje coraz ostrzejsza konkurencja, należy o takie, zdawałoby się pozorne aspekty, drobiazgowo dbać. Inaczej nasza firma może nie wytrzymać rywalizacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
przemekmaz

PostWysłany: 10:09 Wto 20 Sty 2015    Temat postu: obsługa kadrowo płacowa Odpowiedz z cytatem

Hmm...
A nie lepiej skorzystać z outsourcingu kadr i płac? Na stronie Unit4BS jest to bardzo dobrze wyjaśnione.
Powrót do góry
luizjana5

PostWysłany: 09:43 Wto 23 Gru 2014    Temat postu: Obsługa kadr i płac w stolicy Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do przedsiębiorców, głównie z Warszawy. Korzystaliście z usług biura rachunkowego Fkwadrat? Słyszałem o nich bardzo pochlebne opinie. Działają już kilkanaście lat i mają spore doświadczenie, klienci ich chwalą. A Wy mieliście z nimi do czynienia?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Prawo i rachunkowość Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: