Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

I juz sami sie gubicie z tymi cenami ty dinuś.te ceny to z targu?😆 daj pan spokój nie bądź śmieszny

 

W którym miejscu się niby pogubiłem? U mnie jest taki cennik jak komuś nie pasuje, to nie bierze... Jednak takich nie ma. W następnym tygodniu pewnie będziesz pisał że L po 48 kupiłeś. Skończcie z tą propagandą! Bo już mi się niedobrze robi jak to czytam.

spójrz na moje wpisy cen czy ja kiedys zaniżałem?pisze ceny od producenta ilość nie tirowe.a za to zna takich co zawyżają kolego.u jednego co tydzień 2 grosze do góry.ceny rynkowej nie oszukasz

 

Aż mi się po prostu nie chce wierzyć, że obniżył ktoś ceny przy takim zejściu...

No, ale jak masz taką naprawdę to się ciesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
L-52 gr.dostawa na poniedziałek.koniec kropka.

Świerze jaja, zamiast się chwalić, że masz tani towar, lepiej korzystaj i nie rozpowiadaj tego nikomu. To Twoja przewaga konkurencyjna. Inni mają drożej. I szanuj dostawcę swojego. Jest dla Ciebie dzisiaj łaskawy.

przez siedem lat ja tez jestem dobrym odbiorcą.dlatego mam po ile mam.trzeba się szanować wzajemnie i odrazu biznes lepiej idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz to i świnia by mogła jaja sprzedawać i by sobie poradziła

Ależ oczywiście. Chcesz kupić kurkę ładnie odchowaną ? 28 zł/szt. Będziesz miał jajka za darmo. Tylko musisz wcześniej kurnik sobie postawić. Myślę, że w 2 mln zł się wyrobisz za taki na 30 tys. szt.

. Ja sobie Kurę sam odchowu je i wychodzi mi po 10 zł

22,23-28 zł. Skad do jasnej (słowo zostało usunięte) wy te kury bieżecie? Na targowisku kupujecie?

Do mnie w polowie pazdziernika przyszla 16 tyg z odchowalni ze szczepieniami po 13.50 netto(mialem umowe zaplacilem 50% zaliczki a reszte po 7 dniach i ...juz powoli jajo sie robi- pieniadz panowie rzadzi swiatem ,chcesz miec towar tanio to Pan plać a nie trzymaj nieswojego......Wiadomo jajo teraz w cenie to i odchowalnie chca cos wiecej zarobic.Jaki sens ma kupowanie kury po np 23 zl, kiedy ona sie odrobi jak cena nam poleci na 25-28 za L. Tak to moze sobie kupic babcia co na targu kaja po 1 zl sprzedaje..

w połowie października jeszcze było w miarę spokojnie. Można prosić o namiary na odchowalnię? Jestem bardzo ciekaw jak ta kura jest wychowana, bo nawet mnie wychodzi minimum to 14zł za sztukę odchowanej u siebie i jeżeli rzeczywiście jest w tej cenie co Pan mówi to o co mam odchowywać to 4 miesiące. W okolicy kury po 24 lub więcej (może i da się zejść do 22 ale to przy sporych ilościach).

 

Odchowalnia z ktòrej bralem tp H&P2 z Palowic mi kurki przyszly. Zaznaczam ze ja mialem umowe na odchów i dostawe z czerwca i 50% kasiorki dostali po podpisaniu umowy a drugie 50% 7 dni po dostawie. Z tego co wiem to na chwile obecna z kurami u nich jak wszedzie .....braki i terminy na luty ceny od 16zl netto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codziennie 3-4 tel z zagranicy. Jak widzę kierunek z Rumuni, czy innych demoludów to nawet nie odbieram. W piątek Holandia i Anglia, Niemcy płatne CASH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedsiebiorstwo Ukrainskie sprzedaje mase jajeczna ! 1,8$/kg

ogłoszeniodawca: Tatiana Pryphan

 

Ktoś korzystał ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przedsiebiorstwo Ukrainskie sprzedaje mase jajeczna ! 1,8$/kg

ogłoszeniodawca: Tatiana Pryphan

 

Ktoś korzystał ??

 

 

Dorzuć jeszcze cło... Ukraina to kraj nie należący do UE, starsi pamiętają jakie cło było na wwózkę do UE przed akcesem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Litwa jak kojarzę wychodzi 8,9 to nawet 20% to raczej tyle nie wyjdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Litwa jak kojarzę wychodzi 8,9 to nawet 20% to raczej tyle nie wyjdzie ?

 

Ktoś mi kiedyś mówił ile (niestety nie pamiętam), wychodziło wtedy tak czy siak sporo.

Chciałem Ci to znaleźć ale po 30 minutach poszukiwania, dałem sobie spokój.

 

Najprędzej dowiesz się w KAS w swoim mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ceny uzgodnione. Tym którzy chcieli dźwigać podziękowałem. Zakup Lki po 0,49-0,52, średnia wychodzi 0,505 netto. Jak czytam te wasze 0,56-0,58 to się zastanawiam czy wy już o detalu nie piszecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ceny uzgodnione. Tym którzy chcieli dźwigać podziękowałem. Zakup Lki po 0,49-0,52, średnia wychodzi 0,505 netto. Jak czytam te wasze 0,56-0,58 to się zastanawiam czy wy już o detalu nie piszecie.

 

0,58 było planowane... ale się nie dało o większość trzyma cenę.

Jak wyrwałeś to się ciesz... Bo takie obniżanie na "siłę" długo nie potrwa. Co ukręcicie na naiwniakach w tym tygodniu to wasze...

 

Następny tydzień będzie już raczej po stronie podwyżek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polo Market M 4,99 brutto paczka bez promocji.

Termin 02.12 -dostawca Ząbkiewicz.

Super. No i co w związku z tym ?

 

L-ka 0.53

M-ka 0.50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polo Market M 4,99 brutto paczka bez promocji.

Termin 02.12 -dostawca Ząbkiewicz.

Super. No i co w związku z tym ?

 

L-ka 0.53

M-ka 0.50

Super.W związku z tym L-ka 50 netto,M-ka 46 netto. ps. duża pakownia w lubuskim płaciła w tamtym tygodniu za L-ke 48

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam kury nioski HYLINE w ilości 50 tyś sztuk.

Pełny program szczepień.

10.11.2017 skończyły 13 tyg.

woj mazowieckie

tel 600-605-775

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polo Market M 4,99 brutto paczka bez promocji.

Termin 02.12 -dostawca Ząbkiewicz.

Super. No i co w związku z tym ?

 

L-ka 0.53

M-ka 0.50

Super.W związku z tym L-ka 50 netto,M-ka 46 netto. ps. duża pakownia w lubuskim płaciła w tamtym tygodniu za L-ke 48

 

Kolego cena jest od do a nie wszędzie taka sama dla wszystkich

 

L 48-52

M 46-48

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też moi obniżyli, na środę, więc to chyba koniec podwyżek:

 

XL-0,56

L-0,49

M-0,47

 

netto

 

2PL +0,02PLN

1PL + 0,04PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi też moi obniżyli, na środę, więc to chyba koniec podwyżek:

 

XL-0,56

L-0,49

M-0,47

 

netto

 

2PL +0,02PLN

1PL + 0,04PLN

 

 

Zaczekaj zaczekaj z tym obniżaniem to nie tak szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi też moi obniżyli, na środę, więc to chyba koniec podwyżek:

 

XL-0,56

L-0,49

M-0,47

 

netto

 

2PL +0,02PLN

1PL + 0,04PLN

 

 

Zaczekaj zaczekaj z tym obniżaniem to nie tak szybko

 

 

nie twierdze, że nie- piszę za ile kupiłem, aczkolwiek twierdzę, że towar zaczyna się odkładać, detal spowolnił (być może przez rozjechanie ze wszystkich świętych), ale jaja na marketach robią swoje- nawet przy zakupach za 100PLN cena w biedrze jest bardzo dobra dla zwyklych szarych ludzi.

 

uwazam, że przed świętami jest możliwa korekta, ale nie jakaś specjalna- przetwórstwo się uspokoiło, a w grudniu większość po 10.12 robi pauzę do 10.01 w zakupach, sieci zakontraktowane no i pytanie jak nasz kochany detal- patrzac na wielkanoc tego roku nie spodziewam sie szalu- szal bedzie w sieciowkach. na moje oko cena na swieta to max 0,57 za L w hurcie. niestety po swietach/ w nowym roku macie juz po cenie i nie ma sie co ludzic ze wytrzymacie do wielkanocy. Na wielkanoc po podwyzce cena max. L-0,40 i zaloze sie za kazdym o wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...