Witamy, aby siďż˝ zarejstrowaďż˝ lub zalogowaďż˝,
skorzystaj z opcji dost�pnych po prawej stronie.
Obecny czas to 17:32 Sro 13 Gru 2017

Wycinka drzew przez PGE- odszkodowanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Prawo i rachunkowość
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anna Bajko- Książek

PostWysłany: 13:50 Sro 29 Lis 2017    Temat postu: Wycinka drzew przez PGE- odszkodowanie Odpowiedz z cytatem

Witam. Na przełomie lutego i marca 2017 pracownicy PGE dokonali skrócenia drzew nad którymi przebiega linia energetyczna (już nieczynna). Drzewa 17 letnie- sosny, brzozy, świerki, jesiony, buki, jabłonie. Nie otrzymałam żadnego pisma ani informacji o terminie wycinki ani nie podpisywałam żadnej zgody. Przycinka odbyła się w taki sposób, że drzewa zostały zdewastowane i w tym momencie są martwe.
Po kilkunastu interwencjach telefonicznych przyjechała Pani rzeczoznawca w celu oszacowania strat- 28 sierpień 2017r.
Od tamtej pory nastąpiła cisza- nikt się ze mną nie kontaktuje ani nie informuje o przebiegu mojej sprawy.
Kilka tygodni temu zobaczyłam, że na moim polu stoi nowy słup i odciągi. Linia na drzewami jest nieczynna.
Kontakty telefoniczne kończą się zbywaniem i przekładaniem rozmowy na \”za kilka dni\”. Osoba która ze mną rozmawia przekłada rozmowę ponieważ musi to ustalić z dyrektorem- sytuacja taka powtórzyła się już dwukrotnie. Niestety kolejne próby kontaktu są nieskuteczne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Prawo i rachunkowość Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: