Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 15:31 Pią 17 Sty 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2052, 2053, 2054 ... 2244, 2245, 2246  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaroslaw1

PostWysłany: 12:39 Pon 17 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

POZAZDROŚCIĆ CENY 2.60 BO U NAS OD 1.50 DO 1.70 I JESZCZE PROBLEM ZE ZBYTEM TYLKO JAKOŚ DZIWNIE W SKLEPACH CENA 13.0 ZA FILETA I ZBYT CAŁKIEM NIEZŁY . NO I KTO TU DOSTANIE NAJBARDZIEJ W DUPĘ POZDRAWIAM IŻYCZĘ DUŻO OPTYMIZMU
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
An

PostWysłany: 10:01 Pon 17 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox, Ty jednak jesteś fatalista. Dlaczego zakładasz dalsze ogniska? Moim zdaniem nie powinno już być nowych ognisk, chyba że w tych samych strefach. Brojler na pewno nie zachoruje z tej prostej przyczyny, że jest trzymany w zamknięciu i je granulowaną paszę. Granulacja jest także "obróbką termiczną". Na temat nioski się nie wypowiadam, ale myślę ,że nie zaszkodziło by zaprzestać na miesiąc mieszania i kupić w tym czasie paszę z wytwórni.
Kaszuby na jutro - 2,60 zł netto
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 08:55 Pon 17 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A i najważniejsze! U nas też zjechali w piątek na maksa z ceną ale dziś podnoszą i telefony od rana czy nie mam kurczaka.Na razie od 10 do nawet 20gr drożej
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 08:54 Pon 17 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniałeś , że zakazy dotyczą nie województw jako całości tylko ich POWIATÓW!!!
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 08:52 Pon 17 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kogucik77 napisał:
http://www.tvn24.pl/12691,1532388,wiadomosc.html

Tak z ciekawości, to ciekawe czy tam media też aż w gacie robią z podniecenia z tego powodu.

Cytat:
To dwudziesty drugi przypadek ptasiej grypy w Niemczech, ale pierwsze ognisko jeśli chodzi o rodzimą hodowlę drobiu i pierwszy w rejonie Oberhavel.

Także medox nie siej paniki... Skoro u nich jakoś nie zrobili embarga z całego kraju to i u nas z sześciu ognisk nie zrobią.

Trzymajcie się. Miejmy nadzieję, że sytuacja powoli wraca do normy.

Jak mieli zrobić Embargo jak zachorowało 10kur na podwórku? :shock: Na nas nałożą embargo jak wirus pojawi się na innej fermie w innym województwie i nie sieje paniki bo to informacja pewna-takie są procedury.A że będzie tak ,że dwa kurniki oddalone kilkaset metrów od siebie znajdą się w różnych województwach to nasz pech .A możesz mieć 90procent pewności ,że tak się stanie i wtedy staniemy się jako cały kraj wielką strefą zapowietrzoną z całkowitym embargo i ceną 1.80brutto
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 08:49 Pon 17 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest poniedziałek i ubojnie same nie wiedzą ile zapłacą . To znaczy wiedzą , że chcą jaqk najmniej tylko czekają jak sytuacja u hurtowników no i u hodowców . Kaszuby w piątek zjechały z 2,60 na 2,50 Evil or Very Mad Pociszeniem jest to ,że drobiu coraz mniej i niektóre wytwórnie pasz malutko produkują . To dobry symptom. ]
Powrót do góry
Belfer

PostWysłany: 08:41 Pon 17 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może ktoś wie ile płaci Kondratowicz?
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 23:41 Nie 16 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaszuby-Przestancie się łapać za słówka i sprawdzać błędy,Jednoczmy się
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
ganz

PostWysłany: 23:36 Nie 16 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dębica to okolice ? Jak tak to 2,9+vat ubojnia w Dębicy

[quote="hubI"]jaka jest cena w swietokrzyskim i okolicach ?????????[/quote]
Powrót do góry
hubI

PostWysłany: 22:05 Nie 16 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaka jest cena w swietokrzyskim i okolicach ?????????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Radas

PostWysłany: 21:43 Nie 16 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy są "farbowani" hodowcy? Co to znaczy "prawdziwych"????????????/

Są właściciele ubojni, którzy sieją złowrogą propagandę myśląc tylko o swoich korzyściach. Dziwie się, że jeszcze o tym nie wiesz. Są tu także męty, które nie mają nic wspólnego z bezpośrednią hodowlą ale lubią robić wiele szumu wokół siebie.
Najważniejsze, że Ci do których było to adresowane wiedzą, że to do nich.
Powrót do góry
kogucik77

PostWysłany: 20:35 Nie 16 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.tvn24.pl/12691,1532388,wiadomosc.html

Tak z ciekawości, to ciekawe czy tam media też aż w gacie robią z podniecenia z tego powodu.

Cytat:
To dwudziesty drugi przypadek ptasiej grypy w Niemczech, ale pierwsze ognisko jeśli chodzi o rodzimą hodowlę drobiu i pierwszy w rejonie Oberhavel.

Także medox nie siej paniki... Skoro u nich jakoś nie zrobili embarga z całego kraju to i u nas z sześciu ognisk nie zrobią.

Trzymajcie się. Miejmy nadzieję, że sytuacja powoli wraca do normy.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 18:49 Nie 16 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radas napisał:
I to jest pierwsza oznaka spokoju w naszej branży.... 18 godzin bez komentarzy. Życzę wszystkim takiego spokoju w najbliższych tygodniach, zwłaszcza tym, którzy najbardziej cierpią na tym zamieszaniu (warmińsko-mazurskie).
Pozdrawiam prawdziwych hodowców!
A czy są "farbowani" hodowcy? Co to znaczy "prawdziwych"????????????/
Powrót do góry
Radas

PostWysłany: 14:25 Nie 16 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I to jest pierwsza oznaka spokoju w naszej branży.... 18 godzin bez komentarzy. Życzę wszystkim takiego spokoju w najbliższych tygodniach, zwłaszcza tym, którzy najbardziej cierpią na tym zamieszaniu (warmińsko-mazurskie).
Pozdrawiam prawdziwych hodowców!
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 21:31 Sob 15 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sifsoon napisał:
ganz napisał:
a jaka cena tych jaj ? ... twoja wylęgarnia ich nie chce ? ... co to za wylęgarnia ? ... a wogle jakie ceny jaj wylęgowych na dzisiaj ? ...

We wtorek dzwonił do mnie kolega z okolic W-wa i prosił abym Mu pomógł załatwić jaja, ponad 100.000 -zbyt jest dobry.
Na przyszły tydz. coraz mniej żywca a zejście niezłe.
CIĄGNIJMY CENĘ I NIE DAJMY SOBĄ MANIPULOWAĆ-tadek[/q

Może potrzebujesz takiej ilości jaj wylęgowych??

Słuchaj, akcja z pg i cała branża wzięła w łeb. Mój brat by się pozbył. Jak nie to nałoży dla mnie....ale ja nie muszę akurat hodować kurczaków bo pzwolenie zintegrowane itp.
cena do uzgodnienia oczywiście. jakość jaj bardzo dobra - sam czasami wstawiam brojlera. zkiepścić może wylęgarnia. generalnie jak kupowałem u brata jaja i zamawiałem usługę w wylęgarni opłacało się bo było taniej niż kupić pisklaka.[/quote]

Co prawda posiadam wylęgarnie lecz nie lęże dla siebie i na zewnątrz. W poniedziałek zadzwonie do kolegi z jednej z największych firm w kraju.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Sifsoon

PostWysłany: 21:17 Sob 15 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ganz napisał:
a jaka cena tych jaj ? ... twoja wylęgarnia ich nie chce ? ... co to za wylęgarnia ? ... a wogle jakie ceny jaj wylęgowych na dzisiaj ? ...

We wtorek dzwonił do mnie kolega z okolic W-wa i prosił abym Mu pomógł załatwić jaja, ponad 100.000 -zbyt jest dobry.

[/quote]

Słuchaj, akcja z pg i cała branża wzięła w łeb. Mój brat by się pozbył. Jak nie to nałoży dla mnie....ale ja nie muszę akurat hodować kurczaków bo pzwolenie zintegrowane itp.
cena do uzgodnienia oczywiście. jakość jaj bardzo dobra - sam czasami wstawiam brojlera. zkiepścić może wylęgarnia. generalnie jak kupowałem u brata jaja i zamawiałem usługę w wylęgarni opłacało się bo było taniej niż kupić pisklaka.
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 21:10 Sob 15 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Sifsoon"]
Tadek napisał:
kaszuby-jeszcze raz powtarzam, rozmawiałem z koleżankami w różnych rzeżniczych stoiskach, kurczak sprzedaje się bardzo dobrze a One podwajają zamówienia. We wtorek dzwonił do mnie kolega z okolic W-wa i prosił abym Mu pomógł załatwić jaja, ponad 100.000 -zbyt jest dobry.

Zoriętuje się, to była konsumpcja i poszło na W-wa.
Powrót do góry
ganz

PostWysłany: 21:07 Sob 15 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może potrzebujesz takiej ilości jaj wylęgowych??[/quote]
Powrót do góry
ganz

PostWysłany: 21:04 Sob 15 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba coś jest w tym co mówi Tadek ... bo jak nie to dlaczego duże zakłady na kontraktacji dają cene minimalną 3.10 netto na wstawy teraz (zejście początek lutego) ? ... animex debica 2.90 netto

[quote="Tadek"]kaszuby-jeszcze raz powtarzam, rozmawiałem z koleżankami w różnych rzeżniczych stoiskach, kurczak sprzedaje się bardzo dobrze a One podwajają zamówienia. We wtorek dzwonił do mnie kolega z okolic W-wa i prosił abym Mu pomógł załatwić jaja, ponad 100.000 -zbyt jest dobry.
CIĄGNIJMY CENĘ I NIE DAJMY SOBĄ MANIPULOWAĆ-tadek[/quote]
Powrót do góry
Sifsoon

PostWysłany: 20:58 Sob 15 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Tadek"]kaszuby-jeszcze raz powtarzam, rozmawiałem z koleżankami w różnych rzeżniczych stoiskach, kurczak sprzedaje się bardzo dobrze a One podwajają zamówienia. We wtorek dzwonił do mnie kolega z okolic W-wa i prosił abym Mu pomógł załatwić jaja, ponad 100.000 -zbyt jest dobry.

Powrót do góry
hubI

PostWysłany: 20:43 Sob 15 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

METAN napisał:
przecież te "zachodnie firmy "handlowały naszym mięsem , tylko dorabiały dokumenty zmieniając jego pochodzenie

i jak zachod bedzie handlowal naszym miesem to bedzie powtorka z rozrywki i znow nas wydymaja
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 17:53 Sob 15 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przecież te "zachodnie firmy "handlowały naszym mięsem , tylko dorabiały dokumenty zmieniając jego pochodzenie
Powrót do góry
bamber

PostWysłany: 16:53 Sob 15 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TADEK nie licz na to ze nasze firmy sobie poradza z zachonia konkurencja po to zeby tobie placic 5 zloty za zywca.NAIWNIAK. Laughing Laughing Laughing
Tadek napisał:
Belfer napisał:
Tadek napisał:
Kaszuby-Na wieść o otwarcu granicy Rosyjskiej został wykupiony żywiec wiepszowy rzeżnie i masarnie nie mają co kroić. W czoraj rozmawiałem z ubojniami rozmieszczonymi w różnych częściach Polski i mówią że to samo będzie z drobiem (już niedługo cena może przekroczyć 5 zł za kg żywca).
Cierpliwości Drodzy Koledzy-tadek

Przeczytajcie sobie co piszą eksperci na temat otwarcia rynku Rosji i 5 zł za kilogram.

Eksperci studzą jednak optymizm. Zapowiedź zniesienia embarga to jeszcze nie decyzja, a i powrót polskich polskich firm na rynek rosyjski nie będzie łatwy. Miejsce polskich przedsiębiorstw od dwóch lat zajmują koncerny z Europy Zachodniej i to z nimi muszą zmierzyć się polscy eksporterzy. To z kolei wcale nie musi oznaczać szybkiego wzrostu wartości spółek z branży mięsnej - zauważa "Puls Biznesu".
źrdło: http://wiadomosci.onet.pl/1657532,10,1,1,,item.html

Tak to prawda że miejsce zajeły zachdnie firmy, ale nasze szybko sobie z tym moradzą.
Więcej wiary, naprrawde mamay dobry towar a cała ta sprawa była zwykłą rozgrywką polityczną .
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 16:52 Sob 15 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaszuby-jeszcze raz powtarzam, rozmawiałem z koleżankami w różnych rzeżniczych stoiskach, kurczak sprzedaje się bardzo dobrze a One podwajają zamówienia. We wtorek dzwonił do mnie kolega z okolic W-wa i prosił abym Mu pomógł załatwić jaja, ponad 100.000 -zbyt jest dobry.
CIĄGNIJMY CENĘ I NIE DAJMY SOBĄ MANIPULOWAĆ-tadek
Powrót do góry
pawell3131

PostWysłany: 16:24 Sob 15 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich!!! święte słowa black 2 .w łódzkim coraz mniej kurczaka. ubojnie już odbierają bez problemu w terminie, obawiając się o towar po świętach. cena na dziś 2.60 netto
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2052, 2053, 2054 ... 2244, 2245, 2246  Następny
Strona 2053 z 2246

Skocz do: