Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 17:40 Nie 21 Kwi 2019

Agrolok
Ceny jaj spożywczych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1196, 1197, 1198 ... 1279, 1280, 1281  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
przeor

PostWysłany: 06:00 Sob 20 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chętnie sprzedam!!! Byłem pierwszy!! Very Happy Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Numerek

PostWysłany: 00:25 Sob 20 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kol. ZBUK czyli jesteś jednocześnie HANDLARZEM a pośrednik w/g Ciebie to najgorsze zło , prawda ?
To przyznaj się płacisz swoim dostawcom za Ia 25 , Ib 22 skoro twierdzisz ,że to normalne ceny. No powiedz czy jesteś taki dobrotliwy przy kupowaniu jaj .
Powrót do góry
kaliszef

PostWysłany: 19:28 Pią 19 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dzisiaj kupiłem 4 palety 1a po 18gr/szt. Dlatego 18 bo pierwszy raz u Pana brałem. Powinienem zapłacić 16gr, choć przy takiej ilości to nie rzutuje. Nie ma co się oszukiwać jest niezły kocioł,znajomy(pośrednik) na cukiernie 1b oddaje w tej chwili po 14gr max.
Powrót do góry
zbuk*jajo

PostWysłany: 19:21 Pią 19 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kol. Numerek, dokładnie czytaj to co piszę w ostatnim poście, a dopiero później możesz łapać mnie za słówka.
Powrót do góry
Numerek

PostWysłany: 18:33 Pią 19 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego ZBUK - znowu Kłamiesz lub kłamałeś : Podajesz ,że miesięcznie sprzedajesz 18 mln jaj - a 6 Października podałeś ,że masz 400 tys kury - co daje miesięczną produkcję ok 10-11 mln jaj .Jeżeli Twoje opowieści o cenach są tak wiarygodne, jak o produkcji -To sobie DARUJ>
Powrót do góry
zbuk*jajo

PostWysłany: 16:57 Pią 19 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kol. Jajcarek, ceny moje są tak śmieszne, co myślisz że po tyle się jaj nie sprzedaje, mam własną produkcje i pakowalnie jak ty, tylko pierwszym byłem producentem, a dopiero w swoim czasie zająłem się handlowaniem jaj, jak chcesz wiedzieć to moja średnia sprzedaż stanowi 18 000 000 miesięcznie- o masie już nie bede pisał.
Ps.
nie strasz hodowców bo oni i tak mają już za swoje,oni ten kryzys muszą przetrzymać ,lepiej trzymaj kciuki za nich, mało wam jeszcze?
- teraz możesz razem z Big Jajo zażyć stoperan bo w przeciwnym razie spędzicie cenny czas nie za biurkiem tylko na muszli ……!!!!
Powrót do góry
biedronka

PostWysłany: 16:31 Pią 19 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja dziś kupiłem 1a -0,16 i 1b-0,14 pozdrawiam
Powrót do góry
szogun

PostWysłany: 16:12 Pią 19 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś brałem jaja z fermy od stałego dostawcy po niżej podanych cenach.
1a 25gr; 1b 21gr; 2a 18gr
Powrót do góry
michugor

PostWysłany: 14:31 Pią 19 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym słowem na forum nic się nie dowiem bo każdy z pracowników SANEPIDu ma inne widzimisię, jak ma wyglądać mój magazyn do przechowywania jaj, tak ??

Co do jaj to biorę od fermy wg poniższych cen.
L- 0,27
M- 0,22
S - 0,17
Powrót do góry
Big Jajo

PostWysłany: 12:21 Pią 19 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbuk jajo musiałeś się nieźle jeb....... w łeb , idiotów nie trzeba siać sami się rodzą i zapraszam cię na forum DOMOWE PRZEDSZKOLE WSZYSTKIE DZIECI KOCHA Laughing Laughing Laughing
PS Nie gniewaj się żart Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Jajcarek

PostWysłany: 12:16 Pią 19 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze 2 tygodnie i bedzie pikowac
Powrót do góry
Jajcarek

PostWysłany: 12:15 Pią 19 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
zbuk*jajo

PostWysłany: 11:47 Pią 19 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby uszanować prośbą szp. Numerka, by forum odnosiło się tylko cen jaj podaję aktualne ceny jakie są na mojej fermie.
Ceny brutto.
O - 33gr
S - 28gr
1a - 25gr
1b - 22gr
2a - 19gr
2b - 16gr
- zapraszam do współpracy.
- warunek, przedpłata na konto, tak jak sam płacę kupując towar do produkcji.
Powrót do góry
kaliszef

PostWysłany: 10:47 Pią 19 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do magazynowania jaj - przedsiębiorców kontroluje sanepid,ewentualnie IHAJSTR ( ole to już nie koniecznie) , chyba że otwierasz pakownię "zewnętrzną" to wtedy powiatowy. Ogólnie przepisy są jak zwykle popaprane, jedni chcą to drudzy tamto.
Powrót do góry
Numerek

PostWysłany: 10:44 Pią 19 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszcie Panowie o CENACH zgodnie z tematem forum , bo główny wątek się rozmywa.
Powrót do góry
szogun

PostWysłany: 08:04 Pią 19 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeor napisał:
U mnie w zakonie to odwieczna praktyka. W poniedziałki i piątki po mszy.To tak żeby zakonnice się rozlużniły.Czy jest możliwośc żeby namierzyc i wykluczyc takiego "Gagatka"??? Laughing Laughing

Musisz spytać się ojca Rydzyka
Powrót do góry
zbuk*jajo

PostWysłany: 07:43 Pią 19 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o kur.a, i tu też mamy blizniaków?
- przeorać zaorać przeorów i spokoj Laughing
Powrót do góry
przeor

PostWysłany: 07:15 Pią 19 Lis 2010    Temat postu: Podróba!! Odpowiedz z cytatem

'przeor napisał:
Nic mądrego mądrego na tym forum, odwieczna wojna miedzy między wami, jak można ze sobą współpracować w takiej nienawiści? Crying or Very sad
Dziwne!!! Ktoś zakłada sobie podobny link i pisze za mnie na forum. Czy jest możliwośc żeby namierzyc i wykluczyc takiego "Gagatka"??? Dziecinada (przeor) i (przeor z kropką)
Powrót do góry
Jacek310363

PostWysłany: 20:38 Czw 18 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takiej informacji powinien ci udzielić Powiatowy Lekarz Weterynarii
Powrót do góry
Jacek310363

PostWysłany: 20:37 Czw 18 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takiej informacji powinien ci udzielić Powiatowy Lekarz Weterynarji
Powrót do góry
michugor

PostWysłany: 19:50 Czw 18 Lis 2010    Temat postu: magazynowanie jajka Odpowiedz z cytatem

Witam.
Jeśli można to chciałbym się dowiedzieć kto określa i gdzie można to znaleźć oraz w jakich warunkach powiny być magazynowane jajka. (np. że powinny być kafelki, i jakieś inne duperele) a może nie ma takich przepisów i jako przedsiębiorca jajo mogę trzymać gdzie chcę i nikt się tym nie interesuje.
Powrót do góry
zbuk*jajo

PostWysłany: 11:01 Czw 18 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

biedronko !!!
jeśli chodzi Ci o ceny pasz, oraz o inne koszty... - bez zmian, wciąż pchną się w górę także ..... nie ma co liczyć na ich obniżę .
Powrót do góry
biedronka

PostWysłany: 08:56 Czw 18 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na forum jak w polityce PIS i PLATFORMA też się nie kochają a poza kamerami razem mają wspólne interesy........
czy ceny już spadają ...... ?
Powrót do góry
'przeor

PostWysłany: 06:55 Czw 18 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic mądrego mądrego na tym forum, odwieczna wojna miedzy między wami, jak można ze sobą współpracować w takiej nienawiści? Crying or Very sad
Powrót do góry
szogun

PostWysłany: 22:07 Sro 17 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ceny, które pisze delir203, oraz zbuk*jajo czy biedronka są jak najbardziej realne, jest tylko jeden warunek... gdy się ominie pośrednika.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1196, 1197, 1198 ... 1279, 1280, 1281  Następny
Strona 1197 z 1281

Skocz do: