Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 11:39 Sro 18 Lip 2018

Agrolok
Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2059, 2060, 2061 ... 2086, 2087, 2088  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
medox

PostWysłany: 19:24 Pią 6 Paź 2006    Temat postu: Re: cena Odpowiedz z cytatem

Yon napisał:
A ja chciałem mu sprzedawać! Bo w sierpniu płacił 3.2 + vat i ostatnio kupuje sporo żywca na opolszczyźnie. Ale to i tak średnia wychodzi 2.7 netto. Chyba, że ktoś nie trafił ze zdaniem na górkę. Na kontraktacji na razie mam średnią jakieś 2.6 netto.
A jak na dzisiaj płaci TWIST z Rybnika ?

Przy okazji jak podajecie ceny to piszcie skąd jesteście, kto konkretnie tak płaci etc. to wtedy to forum ma szansę naprawdę stać się bardzo wiarygodnym źródłem informacji.

ksiaze napisał:
koko27 napisał:
ten drań łosiowski na podkarpaciu płaci 2.10netto. noi przeciąga odbiór :evil:

zaraz bym takiego losia kijem potraktowal...dziwie sie ze jeszcze mu nikt nie doj...al :))

To łaski nie robił z tym 3.20 plus vat bo 3.50brutto wtedy szło normalnie,a byli tacy co 3.50plus vat płacili
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
medox

PostWysłany: 14:46 Pią 6 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena pomału idzie do góry,zwracajcie uwagę,bo sama ubojnia wam tego tak szsybko nie powie bo to nie w jej interesie,oni kupują tak długo tanio jak się da a cenę na ubitym dużo wcześniej podnoszą.To chyba oczywiste,chociaż na śląsku,w małopolsce i w świętokrzyskiem 2.50brutto,ale są tacy hodowcy którzy sami mówią ubojni np.2.30 brutto!Nie pojmuję tego,za dużo mają pieniędzy,wygrali na loterii?No ludzie,przecież jak macie za dużo dajcie na sieroty
Powrót do góry
Yon

PostWysłany: 13:03 Pią 6 Paź 2006    Temat postu: Re: cena Odpowiedz z cytatem

A ja chciałem mu sprzedawać! Bo w sierpniu płacił 3.2 + vat i ostatnio kupuje sporo żywca na opolszczyźnie. Ale to i tak średnia wychodzi 2.7 netto. Chyba, że ktoś nie trafił ze zdaniem na górkę. Na kontraktacji na razie mam średnią jakieś 2.6 netto.
A jak na dzisiaj płaci TWIST z Rybnika ?

Przy okazji jak podajecie ceny to piszcie skąd jesteście, kto konkretnie tak płaci etc. to wtedy to forum ma szansę naprawdę stać się bardzo wiarygodnym źródłem informacji.

ksiaze napisał:
koko27 napisał:

zaraz bym takiego losia kijem potraktowal...dziwie sie ze jeszcze mu nikt nie doj...al :))
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 07:46 Pią 6 Paź 2006    Temat postu: Re: cena Odpowiedz z cytatem

koko27 napisał:
ten drań łosiowski na podkarpaciu płaci 2.10netto. noi przeciąga odbiór Evil or Very Mad

zaraz bym takiego losia kijem potraktowal...dziwie sie ze jeszcze mu nikt nie doj...al Smile)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
medox

PostWysłany: 20:18 Czw 5 Paź 2006    Temat postu: Re: cena Odpowiedz z cytatem

koko27 napisał:

Nie ma takiej ceny,po co mu sprzedajesz?
Powrót do góry
K6

PostWysłany: 19:56 Czw 5 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Male ubojnie 2,50-2,55 netto dolnośląskie.
Powrót do góry
paulo301

PostWysłany: 19:33 Czw 5 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam jutro w lubuskim jestem umówiony 2.55 netto biorą bez gadania niedajcie się robic w konia z ceną 2 30 2 40
Powrót do góry
koko27

PostWysłany: 18:56 Czw 5 Paź 2006    Temat postu: cena Odpowiedz z cytatem

ten drań łosiowski na podkarpaciu płaci 2.10netto. noi przeciąga odbiór Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
R2

PostWysłany: 17:08 Czw 5 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sahara napisał:
Co do ceny w kujawsko-pomorskim,to tylko takie słuchy od ubojników.Tak tłumaczą obniżanie ceny.Z natury im nie wierzę.Powiedzcie,gdzie jest prawda Question Question ,dziś znajomy sprzedawał kury do Langnera po 2,3 netto,a tu widzę,że dla innych jest cena 2,4.Jak się wkręcić do tych ,,lepszych"" Rolling EyesSłyszałem,że te kury znajomego były ekstra,więc dlaczego ,,rąbią go po rogach" Question Evil or Very Mad

Rabia po rogach bo sie nadstawiaja !! jak wszyscy wiemy cena wybija sie jak nie ma podazy lub podaz jest srednia a popyt wzrasta, lub gdy totalnie brakuje podazy a popyt jest staly lub wzrasta . Teraz podaz sie troche konczy i jesli popyt wzrosnie ( a mysle ze troche wzrosnie) powinno nastapic podniesienie cen zywca , w dodatku konczenie sie zapasów i kontraktów z importu powinna poprawic na jakis czas ceny , oczywiscie jesli cena sie nie wybije powyzej 2,55 netto to ja bym zrobil sobie przerwe w produkcji, ale czy tak sie stanie tego nie wie nikt. otrzymalem pierwsze sygnaly o (podkreslam) zaniepokojeniu o braku i podwyzek cen tuszek czyli w perspektywie cen zywca, jesli sie to potwierdzi to od poniedzialku wzrost cen , mam nadzieje ze dynamiczny.Prosze o zwiekszona aktywnosc na forum i jak najwiecej dyskusji, nawet niezbyt rzeczowa pozwala wysnóc jakies wniosk.i
Powrót do góry
K6

PostWysłany: 15:19 Czw 5 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co jest na rynkut.j. już panika,a to jest oznaką, że już w krótce będzie odbicie,tylko troche cierpliwości.
Powrót do góry
Sahara

PostWysłany: 14:53 Czw 5 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do ceny w kujawsko-pomorskim,to tylko takie słuchy od ubojników.Tak tłumaczą obniżanie ceny.Z natury im nie wierzę.Powiedzcie,gdzie jest prawda Question Question ,dziś znajomy sprzedawał kury do Langnera po 2,3 netto,a tu widzę,że dla innych jest cena 2,4.Jak się wkręcić do tych ,,lepszych"" Rolling EyesSłyszałem,że te kury znajomego były ekstra,więc dlaczego ,,rąbią go po rogach" Question Evil or Very Mad
Powrót do góry
Yon

PostWysłany: 14:30 Czw 5 Paź 2006    Temat postu: cena Odpowiedz z cytatem

Sahara - jak piszesz, że w kujawsko-pomorskim płacą 2.20 netto to napisz kto konkretnie. Drosed Toruń też jest w kujawsko-pomorskim i wiem od znajomego, że płaci 2.50 netto. Jak jesteś z okolic Opola to spróbuj sprzedać do OZD Opole. Płacą 2.40 netto poza kontraktacją i wiem, że we wrześniu kupowali sporo spoza kontraktacji.
A co do paszarni masz 100% racji - oni mają w d..ie ceny na rynku broilera. Ale spróbuj im nie zapłacić to ci kurnik zlicytują.

Sahara napisał:
DM napisał:
Docierają do mnie wiadomości że od niedzieli coś ma się ruszyć.Na chwile obecną ciężko wyciągnąć 2,4 ale wiem też że gdzieś na zachodzie wołają już 2,45 i podobno dają. Takie dno kiedyś się musi skończyć,szkoda żę jak ja będe miał pusto na hali.Pozdrawiam wszystkich. :roll:

Masz rację,że od niedzieli się ma coś ruszyć,ale niestety w dół.Mam kurczaka na przyszły tydzień,a więc już zasięgałem języka,jak to będzie po niedzieli. Niestety teraz na zachodzie płaca 2,30( netto) i straszą ,że cena się nie utrzyma.Sugerują się ceną w kujawsko-pomorskim (2,20 netto) :evil: Czy to faktycznie jest prawda :?: :?: Jeden patrzy na drugiego i spuszczają z ceny,a pasza ma nadal drożeć.Szlag człowieka trafia :twisted: Paszarnie nic nie obchodzi ,ze cena za żywiec spada,bo ,,kurczak,nie jest elementem składowym w kalkulacji ceny paszy",tylko kto im załaci ,gdy nie będzie miał z czego :?: :x :x
Powrót do góry
Sahara

PostWysłany: 14:16 Czw 5 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DM napisał:
Docierają do mnie wiadomości że od niedzieli coś ma się ruszyć.Na chwile obecną ciężko wyciągnąć 2,4 ale wiem też że gdzieś na zachodzie wołają już 2,45 i podobno dają. Takie dno kiedyś się musi skończyć,szkoda żę jak ja będe miał pusto na hali.Pozdrawiam wszystkich. Rolling Eyes

Masz rację,że od niedzieli się ma coś ruszyć,ale niestety w dół.Mam kurczaka na przyszły tydzień,a więc już zasięgałem języka,jak to będzie po niedzieli. Niestety teraz na zachodzie płaca 2,30( netto) i straszą ,że cena się nie utrzyma.Sugerują się ceną w kujawsko-pomorskim (2,20 netto) Evil or Very Mad Czy to faktycznie jest prawda Question Question Jeden patrzy na drugiego i spuszczają z ceny,a pasza ma nadal drożeć.Szlag człowieka trafia Twisted Evil Paszarnie nic nie obchodzi ,ze cena za żywiec spada,bo ,,kurczak,nie jest elementem składowym w kalkulacji ceny paszy",tylko kto im załaci ,gdy nie będzie miał z czego Question Mad Mad
Powrót do góry
K6

PostWysłany: 14:03 Czw 5 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwa cena na ubojni ;LANGNERA;t.j. 2,40zł. netto.
Powrót do góry
Yon

PostWysłany: 13:45 Czw 5 Paź 2006    Temat postu: cena Odpowiedz z cytatem

Opolskie ZD dzisiaj 2.53 netto, pisklę 1.00. Jaka cena w Drosedzie / Indykpolu etc. Proszę podajcie też ceny pisklęcia i paszy. Wtedy rzeczywiście można porównywać cenę.
Na wolnym rynku pisklę 0.95 netto. Ekodrób Łosiowski płaci 2.20 netto - wiem bo bierze kurczaka od hodowców z okolic Opola. Langner 2.30 netto.

marcin z siedlec napisał:
Na poprawę to ja bym jednak nie liczył bo słyszałem o dużym imporcie z Brazylii.
Indykpol na dziś cena 2,6+vat+5gr za pakiet. Drosed Siedlce 2,5+Vat ale przebąkują od poniedziałku o obniżce
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 10:38 Czw 5 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DM napisał:
Docierają do mnie wiadomości że od niedzieli coś ma się ruszyć.Na chwile obecną ciężko wyciągnąć 2,4 ale wiem też że gdzieś na zachodzie wołają już 2,45 i podobno dają. Takie dno kiedyś się musi skończyć,szkoda żę jak ja będe miał pusto na hali.Pozdrawiam wszystkich. :roll:

Jest dokładnie tak jak piszesz,ale to chyba wielkie ruchy nie będą,chociaż kto wie
Powrót do góry
DM

PostWysłany: 09:44 Czw 5 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Docierają do mnie wiadomości że od niedzieli coś ma się ruszyć.Na chwile obecną ciężko wyciągnąć 2,4 ale wiem też że gdzieś na zachodzie wołają już 2,45 i podobno dają. Takie dno kiedyś się musi skończyć,szkoda żę jak ja będe miał pusto na hali.Pozdrawiam wszystkich. Rolling Eyes
Powrót do góry
Yon

PostWysłany: 18:56 Sro 4 Paź 2006    Temat postu: cena i wstawienia Odpowiedz z cytatem

Tasin, przecież zdajesz do Drobimexu, a z tego co wiem to na kontraktacji robi się 6 rzutów w roku - wstawienie, 10-14 dni i znowu wstawienie. Więc co chcesz ustawiać ? Po zatym cena w Drobimexie się nie zmienia aż tak gwałtownie. W ciągu tego roku płacili najniżej 2.50 netto, tak? Przy okazji, jaką masz na dzisiaj cenę paszy w Drobimexie ? Pozdrowienia.

Tasin napisał:
DM napisał:
Medox od dłuższego czasu Cie obserwuje, jak możesz to przedstaw charmonogram swoich wstawień.Ty masz nosa do wstawień i inni powinni się od Ciebie uczyć ja też chciałbym skorzystać.Od dłuższego czasu nie dołożyleś wręcz przeciwnie.Jednak twoich fałszywych rad rad już nie przedstawiaj.KONKRETY charmonogram i tyle a wszyscy chodowcy zawsze będą do przodu.Z wyrazami szacunku DM. Dzisiaj cena 2,4 :cry:

DM ale jak wszyscy przeczytają harmonogram Medoxa, to połowa przynajmniej spróbuje ustawić sobie tak wstawienia, żeby mu wyszło zdawanie tak jak jemu. A wtedy zrobi się sporo żywca i d.u.p.a. :( Ale ja i tak spróbuję hihihi :P
Powrót do góry
Tasin

PostWysłany: 17:58 Sro 4 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DM napisał:
Medox od dłuższego czasu Cie obserwuje, jak możesz to przedstaw charmonogram swoich wstawień.Ty masz nosa do wstawień i inni powinni się od Ciebie uczyć ja też chciałbym skorzystać.Od dłuższego czasu nie dołożyleś wręcz przeciwnie.Jednak twoich fałszywych rad rad już nie przedstawiaj.KONKRETY charmonogram i tyle a wszyscy chodowcy zawsze będą do przodu.Z wyrazami szacunku DM. Dzisiaj cena 2,4 Crying or Very sad

DM ale jak wszyscy przeczytają harmonogram Medoxa, to połowa przynajmniej spróbuje ustawić sobie tak wstawienia, żeby mu wyszło zdawanie tak jak jemu. A wtedy zrobi się sporo żywca i d.u.p.a. Sad Ale ja i tak spróbuję hihihi Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
DM

PostWysłany: 13:34 Sro 4 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox od dłuższego czasu Cie obserwuje, jak możesz to przedstaw charmonogram swoich wstawień.Ty masz nosa do wstawień i inni powinni się od Ciebie uczyć ja też chciałbym skorzystać.Od dłuższego czasu nie dołożyleś wręcz przeciwnie.Jednak twoich fałszywych rad rad już nie przedstawiaj.KONKRETY charmonogram i tyle a wszyscy chodowcy zawsze będą do przodu.Z wyrazami szacunku DM. Dzisiaj cena 2,4 Crying or Very sad
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 12:59 Sro 4 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hybro2 napisał:
Oszczędż nam tych bredni medox.Masz pelne portki strachu ale nie matrw się napewno zarobisz.Będzie cena na święta to pewne.Łykaj cos na uspokojenie i nie myśl o tym za często.Na tej stronie pisz o aktualnych cenach a swoje nic nie warte prognozy zachowaj dla siebie albo załóż nowy temat-bedziesz na nim guru.W Świętokrzyskim 2.4 brutto.W ościennych województwach odrobinę taniej ale UWAGA! jest mało żywca.Trzymajcie rękę na pulsie bo być może będzie można dzwignąć cenę jak pojawi sie odrobinę ruchu.

Mylisz się,nie mam portek pełnych strachu bo nie mam żadnych obciążeń,płacę za wszystko gotówką i nawet jak wtopie to przezyje nawet gdybym miał wtopić parę razy.A co cen i moich prognoz to zacytuje Ci ten post w odpowiednim momencie.
Ale może masz rację, może nie powinienem pisać tego co sobie tam głośno myślę,w sumie nie wszyscy muszą mieć ochotę to czytać,poprawię się.Pozdrawiam
Powrót do góry
An

PostWysłany: 12:18 Sro 4 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaszuby- na razie bez zmian,tzn. 2,40 netto. Spodziewana zmiana w górę w końcówce tygodnia.
Powrót do góry
hybro2

PostWysłany: 11:06 Sro 4 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oszczędż nam tych bredni medox.Masz pelne portki strachu ale nie matrw się napewno zarobisz.Będzie cena na święta to pewne.Łykaj cos na uspokojenie i nie myśl o tym za często.Na tej stronie pisz o aktualnych cenach a swoje nic nie warte prognozy zachowaj dla siebie albo załóż nowy temat-bedziesz na nim guru.W Świętokrzyskim 2.4 brutto.W ościennych województwach odrobinę taniej ale UWAGA! jest mało żywca.Trzymajcie rękę na pulsie bo być może będzie można dzwignąć cenę jak pojawi sie odrobinę ruchu.
Powrót do góry
DM

PostWysłany: 10:21 Sro 4 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crying or Very sad Question
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 09:41 Sro 4 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozmawiałem dziś ze znajomym ,który ma duża hodowlę (grubo powyżej 200tys sztuk) i przyznał się ,że wraz z paroma znajomymi chcieli być cwansi jak wszyscy i zmniejszyli o 50 % obsady latem bo wymyślili ,że wszyscy na lato wsadzą (lipiec/sierpień)i nie będzie ceny.Wsadzili za to tak żeby ominąć wrzesień i wyjść na pażdziernik i potem na święta w nadziei na to, że po kiepskim lecie i słabych świętach w ostatnich latach będzie mało obsadzeń z wyjściem na pażdziernik i w konsekwencji mało obsadzeń na święta.Chyba nie byli jedynymi ktorzy tak sobie wymyślili...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2059, 2060, 2061 ... 2086, 2087, 2088  Następny
Strona 2060 z 2088

Skocz do: