Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 17:23 Pon 16 Lip 2018

Agrolok
Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2059, 2060, 2061 ... 2085, 2086, 2087  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
medox

PostWysłany: 10:38 Czw 5 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DM napisał:
Docierają do mnie wiadomości że od niedzieli coś ma się ruszyć.Na chwile obecną ciężko wyciągnąć 2,4 ale wiem też że gdzieś na zachodzie wołają już 2,45 i podobno dają. Takie dno kiedyś się musi skończyć,szkoda żę jak ja będe miał pusto na hali.Pozdrawiam wszystkich. :roll:

Jest dokładnie tak jak piszesz,ale to chyba wielkie ruchy nie będą,chociaż kto wie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DM

PostWysłany: 09:44 Czw 5 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Docierają do mnie wiadomości że od niedzieli coś ma się ruszyć.Na chwile obecną ciężko wyciągnąć 2,4 ale wiem też że gdzieś na zachodzie wołają już 2,45 i podobno dają. Takie dno kiedyś się musi skończyć,szkoda żę jak ja będe miał pusto na hali.Pozdrawiam wszystkich. Rolling Eyes
Powrót do góry
Yon

PostWysłany: 18:56 Sro 4 Paź 2006    Temat postu: cena i wstawienia Odpowiedz z cytatem

Tasin, przecież zdajesz do Drobimexu, a z tego co wiem to na kontraktacji robi się 6 rzutów w roku - wstawienie, 10-14 dni i znowu wstawienie. Więc co chcesz ustawiać ? Po zatym cena w Drobimexie się nie zmienia aż tak gwałtownie. W ciągu tego roku płacili najniżej 2.50 netto, tak? Przy okazji, jaką masz na dzisiaj cenę paszy w Drobimexie ? Pozdrowienia.

Tasin napisał:
DM napisał:
Medox od dłuższego czasu Cie obserwuje, jak możesz to przedstaw charmonogram swoich wstawień.Ty masz nosa do wstawień i inni powinni się od Ciebie uczyć ja też chciałbym skorzystać.Od dłuższego czasu nie dołożyleś wręcz przeciwnie.Jednak twoich fałszywych rad rad już nie przedstawiaj.KONKRETY charmonogram i tyle a wszyscy chodowcy zawsze będą do przodu.Z wyrazami szacunku DM. Dzisiaj cena 2,4 :cry:

DM ale jak wszyscy przeczytają harmonogram Medoxa, to połowa przynajmniej spróbuje ustawić sobie tak wstawienia, żeby mu wyszło zdawanie tak jak jemu. A wtedy zrobi się sporo żywca i d.u.p.a. :( Ale ja i tak spróbuję hihihi :P
Powrót do góry
Tasin

PostWysłany: 17:58 Sro 4 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DM napisał:
Medox od dłuższego czasu Cie obserwuje, jak możesz to przedstaw charmonogram swoich wstawień.Ty masz nosa do wstawień i inni powinni się od Ciebie uczyć ja też chciałbym skorzystać.Od dłuższego czasu nie dołożyleś wręcz przeciwnie.Jednak twoich fałszywych rad rad już nie przedstawiaj.KONKRETY charmonogram i tyle a wszyscy chodowcy zawsze będą do przodu.Z wyrazami szacunku DM. Dzisiaj cena 2,4 Crying or Very sad

DM ale jak wszyscy przeczytają harmonogram Medoxa, to połowa przynajmniej spróbuje ustawić sobie tak wstawienia, żeby mu wyszło zdawanie tak jak jemu. A wtedy zrobi się sporo żywca i d.u.p.a. Sad Ale ja i tak spróbuję hihihi Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
DM

PostWysłany: 13:34 Sro 4 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox od dłuższego czasu Cie obserwuje, jak możesz to przedstaw charmonogram swoich wstawień.Ty masz nosa do wstawień i inni powinni się od Ciebie uczyć ja też chciałbym skorzystać.Od dłuższego czasu nie dołożyleś wręcz przeciwnie.Jednak twoich fałszywych rad rad już nie przedstawiaj.KONKRETY charmonogram i tyle a wszyscy chodowcy zawsze będą do przodu.Z wyrazami szacunku DM. Dzisiaj cena 2,4 Crying or Very sad
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 12:59 Sro 4 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hybro2 napisał:
Oszczędż nam tych bredni medox.Masz pelne portki strachu ale nie matrw się napewno zarobisz.Będzie cena na święta to pewne.Łykaj cos na uspokojenie i nie myśl o tym za często.Na tej stronie pisz o aktualnych cenach a swoje nic nie warte prognozy zachowaj dla siebie albo załóż nowy temat-bedziesz na nim guru.W Świętokrzyskim 2.4 brutto.W ościennych województwach odrobinę taniej ale UWAGA! jest mało żywca.Trzymajcie rękę na pulsie bo być może będzie można dzwignąć cenę jak pojawi sie odrobinę ruchu.

Mylisz się,nie mam portek pełnych strachu bo nie mam żadnych obciążeń,płacę za wszystko gotówką i nawet jak wtopie to przezyje nawet gdybym miał wtopić parę razy.A co cen i moich prognoz to zacytuje Ci ten post w odpowiednim momencie.
Ale może masz rację, może nie powinienem pisać tego co sobie tam głośno myślę,w sumie nie wszyscy muszą mieć ochotę to czytać,poprawię się.Pozdrawiam
Powrót do góry
An

PostWysłany: 12:18 Sro 4 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaszuby- na razie bez zmian,tzn. 2,40 netto. Spodziewana zmiana w górę w końcówce tygodnia.
Powrót do góry
hybro2

PostWysłany: 11:06 Sro 4 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oszczędż nam tych bredni medox.Masz pelne portki strachu ale nie matrw się napewno zarobisz.Będzie cena na święta to pewne.Łykaj cos na uspokojenie i nie myśl o tym za często.Na tej stronie pisz o aktualnych cenach a swoje nic nie warte prognozy zachowaj dla siebie albo załóż nowy temat-bedziesz na nim guru.W Świętokrzyskim 2.4 brutto.W ościennych województwach odrobinę taniej ale UWAGA! jest mało żywca.Trzymajcie rękę na pulsie bo być może będzie można dzwignąć cenę jak pojawi sie odrobinę ruchu.
Powrót do góry
DM

PostWysłany: 10:21 Sro 4 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crying or Very sad Question
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 09:41 Sro 4 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozmawiałem dziś ze znajomym ,który ma duża hodowlę (grubo powyżej 200tys sztuk) i przyznał się ,że wraz z paroma znajomymi chcieli być cwansi jak wszyscy i zmniejszyli o 50 % obsady latem bo wymyślili ,że wszyscy na lato wsadzą (lipiec/sierpień)i nie będzie ceny.Wsadzili za to tak żeby ominąć wrzesień i wyjść na pażdziernik i potem na święta w nadziei na to, że po kiepskim lecie i słabych świętach w ostatnich latach będzie mało obsadzeń z wyjściem na pażdziernik i w konsekwencji mało obsadzeń na święta.Chyba nie byli jedynymi ktorzy tak sobie wymyślili...
Powrót do góry
Tasin

PostWysłany: 15:49 Wto 3 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Miałem wizję,po mojemu będzie tak - cena wystrzeli w listopadzie na dobrze ponad 3zł w pierwszej dekadzie listopada ściślej rzecz biorąc (po pierwsze jest mniej kur bo wszyscy celują w święta po drugie import też zerowy bo jeden już był i cena dojechała do 2.30 i następny będzie dopiero na święta).Natomiast cena zacznie spadać od pierwszej dekady grudnia i najniższa będzie w okolicy świąt (po pierwsze będzie import bo wiadomo na święta trzeba coś przywieżć i zarobić bo jakże by na święta nie sprowadzić choćby żeby na wyroby gotowe było, po drugie sporo, a według kilku ubojni masę kurczaka naszego).

Medox jeżeli twoja wizja się sprawdzi, to wychodzi na to że z następnym wstawianiem powinnam zarobić. Może nie dużo bo mam kontraktację, ale tam też cena nie jest stała. Więc zapamiętam sobie dobrze twoje słowa. Jeśli się sprawdzą to zostaniesz moim osobistym wróżbitą. He he. Laughing I jak Ci się podoba ta <b>wizja</b>??
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 15:10 Wto 3 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem wizję,po mojemu będzie tak - cena wystrzeli w listopadzie na dobrze ponad 3zł w pierwszej dekadzie listopada ściślej rzecz biorąc (po pierwsze jest mniej kur bo wszyscy celują w święta po drugie import też zerowy bo jeden już był i cena dojechała do 2.30 i następny będzie dopiero na święta).Natomiast cena zacznie spadać od pierwszej dekady grudnia i najniższa będzie w okolicy świąt (po pierwsze będzie import bo wiadomo na święta trzeba coś przywieżć i zarobić bo jakże by na święta nie sprowadzić choćby żeby na wyroby gotowe było, po drugie sporo, a według kilku ubojni masę kurczaka naszego).
Powrót do góry
ppp

PostWysłany: 14:16 Wto 3 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chamy to niech na ten portal nie wchodzą. Idż pod budkę i tak blużnij, to czyta cała Polska, świadczy to o poziomie intelektualnym hodowców, bydło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 14:04 Wto 3 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno zaczyna brakowac zywca i jest szansa na male podwyzki. Trzymac reke na pulsie!!
Powrót do góry
DM

PostWysłany: 13:39 Wto 3 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj 2.4zł kiepsko,ale wiem też że nie ma wiele kury,może coś się ruszy. Idea
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 12:06 Wto 3 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Człowieku!!!1 Pożyjemy - zobaczymy . Pogadamy za jakiś czas czy bedziesz taki zadowolony . Myslę , że nie Sad
Powrót do góry
marcin z siedlec

PostWysłany: 10:47 Wto 3 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim ja dostane 2,4 to Wam będą już płacili po 1,8-2 a póki co Indykpol trzyma cene na pozionie 2,6+vat nic nie słychać o obniżce a słyszałem że na wolnym rynku cena z.a.p.i.e.r.d.a.l.a w dół tylko strzela a więc nie mów mi człowieku kto tu kogo r.u.c.h.a
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 05:01 Wto 3 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie teraz swoje "stałe" ceny w duzych ubojniach Sad Za chwilę zejdą na 2.50-2,40 . Wiudzicie jak Was kroją??? Jak było na wolnym sporo ponad 3 to dostaliście 2,65 , a jak jest na wolnym 2,3- - 2,40 to na razie macioe 2,60 , ale jutro-pojutrze też dostaniecie 2,40 . No i ja pisklaka mam po 0,93 czyli od Drobimexu 21gr. taniej co na 20 tysiącach daje ponad 4 tysiące !!! Pogratulować kontrahentów!
Powrót do góry
Tasin

PostWysłany: 19:55 Pon 2 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drobimex dzisiaj obniżył cenę. W tej chwili płacą 2,60 netto. BUUUUUUUUUUUUUU Sad . Pisklę 1,14 zł netto.
Powrót do góry
Yon

PostWysłany: 16:32 Pon 2 Paź 2006    Temat postu: cena Odpowiedz z cytatem

ZD Opole 2.53 netto, pisklę 1.00 zł. Jak płacą inne duże zakłady ? Drosed obniżył cenę ? Tasin, jak Drobimex płaci ?

marcin z siedlec napisał:
Na poprawę to ja bym jednak nie liczył bo słyszałem o dużym imporcie z Brazylii.
Indykpol na dziś cena 2,6+vat+5gr za pakiet. Drosed Siedlce 2,5+Vat ale przebąkują od poniedziałku o obniżce
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 12:36 Pon 2 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena bez zmian i chyba szybko się nie zmieni.Kurczaka dużo bo idzie ten który potem na święta będzie wychodził.U mnie tak mówią ubojnie-to nie moje zdanie żeby nie było
Powrót do góry
An

PostWysłany: 11:16 Pon 2 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę nikt nie sprzedaje drobiu? Nie chce mi się w to wierzyć. Apel do sprzedających- podzielcie się swoją skrzętnie skrywaną wiedzą.
Powrót do góry
DM

PostWysłany: 08:25 Pon 2 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka cena Question Question Question Question Question Question Question
Powrót do góry
paulo301

PostWysłany: 22:02 Nie 1 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam jaka cena w lubuskim od poniedziałku
Powrót do góry
An

PostWysłany: 18:58 Nie 1 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś zna cenę na nowy tydzień? Jaka jest tendencja po pierwszym?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2059, 2060, 2061 ... 2085, 2086, 2087  Następny
Strona 2060 z 2087

Skocz do: