Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 04:06 Sro 18 Lip 2018

Agrolok
Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2060, 2061, 2062 ... 2085, 2086, 2087  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
żeldrob

PostWysłany: 05:01 Wto 3 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie teraz swoje "stałe" ceny w duzych ubojniach Sad Za chwilę zejdą na 2.50-2,40 . Wiudzicie jak Was kroją??? Jak było na wolnym sporo ponad 3 to dostaliście 2,65 , a jak jest na wolnym 2,3- - 2,40 to na razie macioe 2,60 , ale jutro-pojutrze też dostaniecie 2,40 . No i ja pisklaka mam po 0,93 czyli od Drobimexu 21gr. taniej co na 20 tysiącach daje ponad 4 tysiące !!! Pogratulować kontrahentów!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tasin

PostWysłany: 19:55 Pon 2 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drobimex dzisiaj obniżył cenę. W tej chwili płacą 2,60 netto. BUUUUUUUUUUUUUU Sad . Pisklę 1,14 zł netto.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Yon

PostWysłany: 16:32 Pon 2 Paź 2006    Temat postu: cena Odpowiedz z cytatem

ZD Opole 2.53 netto, pisklę 1.00 zł. Jak płacą inne duże zakłady ? Drosed obniżył cenę ? Tasin, jak Drobimex płaci ?

marcin z siedlec napisał:
Na poprawę to ja bym jednak nie liczył bo słyszałem o dużym imporcie z Brazylii.
Indykpol na dziś cena 2,6+vat+5gr za pakiet. Drosed Siedlce 2,5+Vat ale przebąkują od poniedziałku o obniżce
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 12:36 Pon 2 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena bez zmian i chyba szybko się nie zmieni.Kurczaka dużo bo idzie ten który potem na święta będzie wychodził.U mnie tak mówią ubojnie-to nie moje zdanie żeby nie było
Powrót do góry
An

PostWysłany: 11:16 Pon 2 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę nikt nie sprzedaje drobiu? Nie chce mi się w to wierzyć. Apel do sprzedających- podzielcie się swoją skrzętnie skrywaną wiedzą.
Powrót do góry
DM

PostWysłany: 08:25 Pon 2 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka cena Question Question Question Question Question Question Question
Powrót do góry
paulo301

PostWysłany: 22:02 Nie 1 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam jaka cena w lubuskim od poniedziałku
Powrót do góry
An

PostWysłany: 18:58 Nie 1 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś zna cenę na nowy tydzień? Jaka jest tendencja po pierwszym?
Powrót do góry
sebek www

PostWysłany: 15:26 Pią 29 Wrz 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dolnyśląsk małe ubojnie 2,5zł 2,55netto biorą ile sie da
Powrót do góry
marcin z siedlec

PostWysłany: 11:48 Pią 29 Wrz 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na poprawę to ja bym jednak nie liczył bo słyszałem o dużym imporcie z Brazylii.
Indykpol na dziś cena 2,6+vat+5gr za pakiet. Drosed Siedlce 2,5+Vat ale przebąkują od poniedziałku o obniżce
Powrót do góry
DM

PostWysłany: 09:46 Pią 29 Wrz 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj 2.35 2.40zł i chyba nie bedzie lepiej ,może coś jednak drgnie po pierwszym.
Powrót do góry
Gall

PostWysłany: 09:24 Pią 29 Wrz 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Rowniez Wam polecam lekture dotyczaca eksportu i import brojlera
http://www.bip.minrol.gov.pl/strona/DesktopModules/Announcement/ViewAnnouncement.aspx?ModuleID=776&TabOrgID=886&LangId=0&AnnouncementId=6272&ModulePositionId=964
Info o eks/imp. znajduje sie nadole po pobraniu tekstu
Pozdrawiam
Powrót do góry
paulo301

PostWysłany: 22:11 Czw 28 Wrz 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a pisłem ograniczcie wstawienia to teraz sobie dokładajcie oddajcie co zarobiliście . bo ja niewstwiłem. pozdrawiam
Powrót do góry
marcin z siedlec

PostWysłany: 21:30 Czw 28 Wrz 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to chyba ktoś (czytaj jakaś k.u.r.w.a) dowalił importu
Powrót do góry
Agro

PostWysłany: 21:11 Czw 28 Wrz 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w małopolsce 2,2 - 2,3 brutto - TRAGEDIA!!!!
Powrót do góry
Tasin

PostWysłany: 19:55 Sro 27 Wrz 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox i tym emerytom i rencistom ten kurczak musi niestety na cały tydzień wystarczyć bo na więcej - mimo że z promocji- w naszym kraju nie stać. A z takiego kurczaczka można sobie 3 obiadki zrobić jak by nie patrzył. Rosołek na kościach, upiec sobie udka i skrzydełka, no a luksusuwe piersi zrobić w niedzielę na obiadek jako kotlecik w panierce. Pycha Smile
No i komu my to mamy sprzedawać jak wszyscy wyjechali?? Połowy moich znajomych w Polsce już nie ma i jakoś się nie spieszą powracać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
medox

PostWysłany: 13:44 Sro 27 Wrz 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:shock: jak to wyliczyłeś?Zresztą ta średnia może się znacząco obniżyć bo do końca roku jeszcze dwa rzuty :) A tak poważnie to w zeszłym roku pisałem ,że na święta będzie kicha i była.Pisałem też że ptasia grypa spowoduje cenę 1.80 i tak było (a też mówili że specjalnie piszę bo pewnie wkładam).Zresztą musiałbym być idiotą żeby sądzić, że pisanie czegoś na forum może zmienić cenę!No bez jaj.
Tak sobie czasem głośno myślę i piszę czego się dowiedziałwem od ubojni,paszarni czy wylęgarni.Wszyscy tu przecież są dorośli i mają swój rozum i sami decydują o sobie i napewno nie sugerują się tym, że medox coś tam sobie napisał, bo przecież mają telefon i znają rynek i podmioty na nim funcjonujące,też mogą popytać podzwonić i wyciągnąć wnioski.Chociaż...to wkładanie na święta dowodzi że wielu nie zna rynku i nie potrafi wyciągać wniosków.
Tak czy siak zaś mamy dobrą sytuację do podpisywania umów na 2.40.Przypominam wszystkim jednak ,że ostatnio pasza podrożała i pisklęta trochę również,gaz też ma wysokie ceny więc życzliwie doradzam żeby na nowo w oparciu o aktualne dane skalkulować sobie koszty!
Noi ludzie nie budujcie tych kurników tyle bo żołądki ludzi nie są z gumy!!Przyrostu naturalnego brak,mało osób w wieku produkcyjnym ,sami emeryci i renciści, a ci kurczaczka jednego na tydzień mają
Powrót do góry
hybro2

PostWysłany: 12:18 Sro 27 Wrz 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak obdzwoniłeś cały zaścianek i masz takie informacje to się przesuń z zasiedleniem.Ach przepraszam zapomniałem Ty nie możesz,to my mamy się przesunąć.Medox już raz na wiosnę daliśmy ci się nabrać na twoje posty i drugi raz nie zamierzamy.Masz średnioroczną cenę grubo powyzej 3 zł i zamierzamy skorzystać z twojego geniuszu.Będziemy się starać wychodzić na rynek razem z tobą.
Powrót do góry
Zbig

PostWysłany: 12:14 Sro 27 Wrz 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Chyba niestety się nie mylę.Obdzwoniłem wszystkich i po 15 wychodzi mase kurczaka (ja niestety również)i to oznacza ,że to ci którzy wyjdą potem na święta.Do tego pewny import i gotowe.
Medoź wyluzuj. Już nie raz tak bywało , że jak dzwoniłem do ubojni i pytałem się jakie najblizsze perspektywy i słyszałem lament ile to jest tego ptaka , ojjojoj! Za tydzień raptem okazywało się , że ptaka wcale nie ma za duzo . Także na deklaracje i i nformacje ubojowiczów czsami trzeba spojrzeć z duzym dystansem . Oczywiście może tak być , że faktycznie ptaka bedzie bardzo dużo , ale nigdy tyle żeby ktoś z nim został , utylizował czy jeszcze inne rzeczy . Jak patrzę na ceny w sklepach to tych s.k.u.r.w.i.e.l.i pieprzonych handlarzy chetnie bym z.a.j.e.b.a.ł. i to nie w sensie erotycznym Evil or Very Mad
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 11:34 Sro 27 Wrz 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba niestety się nie mylę.Obdzwoniłem wszystkich i po 15 wychodzi mase kurczaka (ja niestety również)i to oznacza ,że to ci którzy wyjdą potem na święta.Do tego pewny import i gotowe.
Powrót do góry
Marian

PostWysłany: 20:58 Wto 26 Wrz 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubuskie, Brychcy 2.4 ,Wielkoposka,Langner tez 2.4 tragedia.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 13:32 Wto 26 Wrz 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hybro2 napisał:
Jeszcze nie było takich świąt żeby nie było zejścia więc nie naganiaj medox.Z pobieżnych wyliczeń wynika że TY też wychodzisz na święta.Pozwól nam też zarobić.Cena żywca bez zmian na razie, około 2.5 brutto.

Ależ proszę cię uprzejmie!Skoro 2.50 to taka dobra cena i chcesz zarobić to ja przeszkód nie widzę.A zejscie w zeszłym i poprzednim roku pamiętasz?To nie są lata 80 i byle mięso nie jest rarytasem więc zejście kurczaka którego ludzie mają do obrzydzenia na codzień dawno się na święta Bożego Narodzenia skończyło.Zresztą to wogóle nie są święta na kurczaka.Ja zawsze robiłem tak żeby na święta nie wychodzić ale nie zawsze się da.Teraz np nie mogę przestawić wstawienia po świętach i muszę na nie wyjść,choć pewien jestem co będzie przy tym kretyńskim owczym pędzie
Powrót do góry
marcin z siedlec

PostWysłany: 12:18 Wto 26 Wrz 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Indykpol Lublin cena na dziś 2,74 brutto. Ale z tego co widzę to i tak nieźle
Powrót do góry
Zbig

PostWysłany: 12:02 Wto 26 Wrz 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hybro2 napisał:
Jeszcze nie było takich świąt żeby nie było zejścia więc nie naganiaj medox.Z pobieżnych wyliczeń wynika że TY też wychodzisz na święta.Pozwól nam też zarobić.Cena żywca bez zmian na razie, około 2.5 brutto.
No to k.u.r.w.a zarobisz po 2,50 Shocked MINUS 10tys. na stadzie 25tys!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
hybro2

PostWysłany: 11:51 Wto 26 Wrz 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2060, 2061, 2062 ... 2085, 2086, 2087  Następny
Strona 2061 z 2087

Skocz do: