Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.igrit.pl/index.php?dzial=702

 

Coraz więcej ogłoszeń zapraszam

jak cena oscylowała w okolicach 0.60 w

Hurcie.jak nie którzy sprzedawali.to teraz co nie którzy pomyśleli jaki to dochodowy interes się robi i pach.mamu efekt.i nawet nie ma się z czego śmiać

 

 

100 procent racja. Jajka na targowiskach po 1zl sprzedawali

Dużo osób pomyślał że to jest pomysł na milion, podudowali, powynajmowali stare kurnik kupili kury a teraz nie ma komu jajek kupić

Takich byznesmenów mi nie żal. Budować na górce, aby nie mieć co z towarem potem robić. Zadłużyć się lepiej niż pomyśłeć, ale co tam...

No i sprawdza się to co mówiłem w sylwestra. Rok 2015 był podobny i nawet sztukowo jaj podobnie do tej pory sprzedane. Nie powiem początek tego roku się dobrze zapowiadał, a tu lekka kupa. Przynajmniej ceną nadrabia. Pomimo tego na magazynie lekki zapas (zdecydowanie mniejszy niż w 2015 ), więc ceny u mnie w detalu narazie bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej ogłoszeń zapraszam

jak cena oscylowała w okolicach 0.60 w

Hurcie.jak nie którzy sprzedawali.to teraz co nie którzy pomyśleli jaki to dochodowy interes się robi i pach.mamu efekt.i nawet nie ma się z czego śmiać

Dużo osób pomyślał że to jest pomysł na milion, podudowali, powynajmowali stare kurnik kupili kury a teraz nie ma komu jajek kupić

Takich byznesmenów mi nie żal. Budować na górce, aby nie mieć co z towarem potem robić. Zadłużyć się lepiej niż pomyśłeć, ale co tam...

 

Co za głupoty

- czy ty jeden z drugim wiesz ile trwa załatwianie zezwolenia na budowę, postawienie i wyposażenie takiego obiektu

Ps.

Hasło na następny tydzień ..

podnosimy ceny !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej ogłoszeń zapraszam

jak cena oscylowała w okolicach 0.60 w

Hurcie.jak nie którzy sprzedawali.to teraz co nie którzy pomyśleli jaki to dochodowy interes się robi i pach.mamu efekt.i nawet nie ma się z czego śmiać

Dużo osób pomyślał że to jest pomysł na milion, podudowali, powynajmowali stare kurnik kupili kury a teraz nie ma komu jajek kupić

Takich byznesmenów mi nie żal. Budować na górce, aby nie mieć co z towarem potem robić. Zadłużyć się lepiej niż pomyśłeć, ale co tam...

 

Co za głupoty

- czy ty jeden z drugim wiesz ile trwa załatwianie zezwolenia na budowę, postawienie i wyposażenie takiego obiektu

Ps.

Hasło na następny tydzień ..

podnosimy ceny !!!

 

 

 

 

Hahahaha

 

Zabawny jesteś. KOREKTY CIAG DALSZY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jest złe ładnie wyhamowało, teraz 3/5 oczek do góry i jest OK

 

 

 

 

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej ogłoszeń zapraszam

jak cena oscylowała w okolicach 0.60 w

Hurcie.jak nie którzy sprzedawali.to teraz co nie którzy pomyśleli jaki to dochodowy interes się robi i pach.mamu efekt.i nawet nie ma się z czego śmiać

Dużo osób pomyślał że to jest pomysł na milion, podudowali, powynajmowali stare kurnik kupili kury a teraz nie ma komu jajek kupić

Takich byznesmenów mi nie żal. Budować na górce, aby nie mieć co z towarem potem robić. Zadłużyć się lepiej niż pomyśłeć, ale co tam...

 

Co za głupoty

- czy ty jeden z drugim wiesz ile trwa załatwianie zezwolenia na budowę, postawienie i wyposażenie takiego obiektu

Ps.

Hasło na następny tydzień ..

podnosimy ceny !!!

 

2-3 msc i mamy halę, wyposażanie podejrzewam że w miesiąc się uporać można na większej hali, inna sprawa pozwolenia (przecież można mieć pozwolenie i czekać na lepszy okres z budową), a i wiem ile to trwa niestety (u mnie 2 lata to mało było). Aha i napewno da się szybciej bo prawie kolo mnie bez pozwoleń powstał obiekt na kilkadziesiąt tys bojlera w ciągu 1 msc nie licząc bez pozwoleń.

 

W mim przypadku metodami mocno gospodarczymi i w większości swoja pracą budowlano-wykończeniową w 3 osoby skleciłem w jedno lato budynek+umeblowanie- co prawda tylko na X tysi, ale dało się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle, źle, źle....

Żadnej ściółki, żadnego wolnego wybiegu....

 

Więcej kurników, więcej klatek, więcej kur w klatkach !

 

Liczy się TYLKO ilość !!!

 

 

P.S.1

To powyżej to jest oczywiście sarkazm. Nawiązuje do wypowiedzi co niektórych tu na forum, że: "tylko ilość się liczy".

 

P.S.2

Nastawiają ściółkowców na wiele mln szt. i cena też będzie na to jajko mizerna (w hurcie). A winni będą oczywiście handlarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Źle, źle, źle....

Żadnej ściółki, żadnego wolnego wybiegu....

 

Więcej kurników, więcej klatek, więcej kur w klatkach !

 

Liczy się TYLKO ilość !!!

 

 

P.S.1

To powyżej to jest oczywiście sarkazm. Nawiązuje do wypowiedzi co niektórych tu na forum, że: "tylko ilość się liczy".

 

P.S.2

Nastawiają ściółkowców na wiele mln szt. i cena też będzie na to jajko mizerna (w hurcie). A winni będą oczywiście handlarze.

I to akurat potwierdzam w 100%

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dziś dokupiłem

L-0,29

M- 0,23

jaja oczywiście z niedzieli bo syfilus mnie nie interesuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak dziś dokupiłem

L-0,29

M- 0,23

jaja oczywiście z niedzieli bo syfilus mnie nie interesuje .

 

 

Ciekawe z której niedzieli chyba z Trzech Króli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
L-27gr.dzisiejsza dostawa

 

 

 

Oj przepłaciłeś

wiem ze można taniej kupić....ale towar świeży sprawdzony.cena bardzo dobra dla handlarzy.raz na wozie raz pod wozem.nie ma co być za pazerny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie pisze ile w detalu.bo niektórym pikawa ustanie.teraz hieny mają swój czas

 

 

 

Cena jajek drastycznie spada... KRACH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie pisze ile w detalu.bo niektórym pikawa ustanie.teraz hieny mają swój czas

 

 

 

Cena jajek drastycznie spada... KRACH

 

Tak na zachodzie po 2-3 gr w skali tygodnia. U nas było po 0,10 na tydzień.

Cena po prostu idzie na stabilizację. U nas stanęła i pewnie podbije nieznacznie.

Wziąć trzeba pod uwagę, że niektóre fermy pójdą na kasację w Holandii. Mogę to powiedzieć że to nastąpi na 70% - kilku tego nie wytrzyma. Niektóre robią gruntowną wymianę klatek. Ciekawe kto kupi teraz tanią klatkę z Holandii

Ja proponuję klepać uboje na kwiecień bo Maj będzie baaardzo gorący jak nie powybijamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie pisze ile w detalu.bo niektórym pikawa ustanie.teraz hieny mają swój czas

 

 

 

Cena jajek drastycznie spada... KRACH

 

Tak na zachodzie po 2-3 gr w skali tygodnia. U nas było po 0,10 na tydzień.

Cena po prostu idzie na stabilizację. U nas stanęła i pewnie podbije nieznacznie.

Wziąć trzeba pod uwagę, że niektóre fermy pójdą na kasację w Holandii. Mogę to powiedzieć że to nastąpi na 70% - kilku tego nie wytrzyma. Niektóre robią gruntowną wymianę klatek. Ciekawe kto kupi teraz tanią klatkę z Holandii

Ja proponuję klepać uboje na kwiecień bo Maj będzie baaardzo gorący jak nie powybijamy.

 

Ten proceder trwał tam od lat.... budynki dosłownie przesiąkły Fipką. Albo postawią nowe w miejsce starych albo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...