Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

A ceny bez zmian:

L- 0,46-58 gr

M- 0,44-48 gr

KTO SAM ROZWOZI TEN ŻYJE

popieram

Cena idzie do góry, w zeszłym tygodniu sprzedałem 14 pal m ściółki po 0.26

Na ten tydzień ceny utrzymuje m 0,26 l 0,34 w hurcie ilości pal

Od nowego roku cisza . Zero konkretnych propozycji cenowych od handlarzy , dzwonili tylko w celu zbicia ceny. Dzisiaj miałem już 2 telefony z konkretnymi ofertami od dużych pakowni na dzień dzisiajszy proponują m po 0.26 i l po 0.30,lecz nie po 0.18 za m jak mi w tamtym tygodniu proponowali w dupie mam taka współpracę produkuje jaja z wlanej produkcji karmione pasza mojej mieszalni., większość produkcji jestem w stanie sprzedać na lokalnym rynku, zaopatruje sklepy i restauracje i tanio skory nie sprzedam i nie oddam jaj produkowanych na mojej fermie po niższej cenie(zaniżonej)

Jak chcecie to za darmo możecie oddawać swoje produkty handlarza. Nie do pomyślenia jest sytuacja żeby handlarze dyktowali ceny producenta w sytuacji gdy jest nadwyżka jaj na rynku bo mogą kupić gdzie indziej taniej oraz odwrotna sytuacja gdy ssanie na jaja jest większe od możliwości produkcyjnych i wtedy jesteście w stanie zapłacić dwa razy więcej( jak nie jeszcze wiecej ). Nie wspominając ze handlarz na jajku chce zarobić więcej jak producent przy minimalnym wkładzie oraz bez ryzyka związanego z utrzymaniem zwierząt i całej infrastruktury produkcyjnej.

W tym tygodniu mam ustalone ceny na odbiór M- 0.26 L 0.30 ilości paletowe

w detalu w zasadzie bez większych zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz . Jesteś mikropierdusiem to śyśko sam. Jeszcze jak byś sam te jejka kupował i je zjadał to kurka jajeczne perpetum mobile byś miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i widzisz . Jesteś mikropierdusiem to śyśko sam. Jeszcze jak byś sam te jejka kupował i je zjadał to kurka jajeczne perpetum mobile byś miał.

Dobrze że posiadasz potęge i musisz na forum pisać zeby zaniżyć ceny żeby coś zarobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i widzisz . Jesteś mikropierdusiem to śyśko sam. Jeszcze jak byś sam te jejka kupował i je zjadał to kurka jajeczne perpetum mobile byś miał.

Dobrze że posiadasz potęge i musisz na forum pisać zeby zaniżyć ceny żeby coś zarobić.

 

Jaki czlowiek taki wpis ,ten narcyz i bufon niczego sie juz nie nauczy i pozostanie ćwiekiem do końca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ceny bez zmian:

L- 0,46-58 gr

M- 0,44-48 gr

KTO SAM ROZWOZI TEN ŻYJE

popieram

Cena idzie do góry, w zeszłym tygodniu sprzedałem 14 pal m ściółki po 0.26

Na ten tydzień ceny utrzymuje m 0,26 l 0,34 w hurcie ilości pal

Od nowego roku cisza . Zero konkretnych propozycji cenowych od handlarzy , dzwonili tylko w celu zbicia ceny. Dzisiaj miałem już 2 telefony z konkretnymi ofertami od dużych pakowni na dzień dzisiajszy proponują m po 0.26 i l po 0.30,lecz nie po 0.18 za m jak mi w tamtym tygodniu proponowali w dupie mam taka współpracę produkuje jaja z wlanej produkcji karmione pasza mojej mieszalni., większość produkcji jestem w stanie sprzedać na lokalnym rynku, zaopatruje sklepy i restauracje i tanio skory nie sprzedam i nie oddam jaj produkowanych na mojej fermie po niższej cenie(zaniżonej)

Jak chcecie to za darmo możecie oddawać swoje produkty handlarza. Nie do pomyślenia jest sytuacja żeby handlarze dyktowali ceny producenta w sytuacji gdy jest nadwyżka jaj na rynku bo mogą kupić gdzie indziej taniej oraz odwrotna sytuacja gdy ssanie na jaja jest większe od możliwości produkcyjnych i wtedy jesteście w stanie zapłacić dwa razy więcej( jak nie jeszcze wiecej ). Nie wspominając ze handlarz na jajku chce zarobić więcej jak producent przy minimalnym wkładzie oraz bez ryzyka związanego z utrzymaniem zwierząt i całej infrastruktury produkcyjnej.

W tym tygodniu mam ustalone ceny na odbiór M- 0.26 L 0.30 ilości paletowe

w detalu w zasadzie bez większych zmian.

 

(hahaha) spokojnie zobaczysz kwiecień_maj będziesz na kolanach prosił żeby wzięli z magazynu za grosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ceny bez zmian:

L- 0,46-58 gr

M- 0,44-48 gr

KTO SAM ROZWOZI TEN ŻYJE

popieram

Cena idzie do góry, w zeszłym tygodniu sprzedałem 14 pal m ściółki po 0.26

W tym tygodniu mam ustalone ceny na odbiór M- 0.26 L 0.30 ilości paletowe

w detalu w zasadzie bez większych zmian.

 

(hahaha) spokojnie zobaczysz kwiecień_maj będziesz na kolanach prosił żeby wzięli z magazynu za grosze

 

Geniusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(hahaha) spokojnie zobaczysz kwiecień_maj będziesz na kolanach prosił żeby wzięli z magazynu za grosze

Czy dlatego, że być może w maju ma być gorszy zbyt na jajka, to hodowcy dzisiaj mają Ci je za darmo oddawać ?

Twój wpis jedynie potwierdza to, o czym piszą niektórzy hodowcy. Trzeba rozwijać swoje sieci sprzedaży, żeby chociaż w części uniezależnić się od handlarzy. Ci, którzy nie będą się rozwijali w tym kierunku cały czas będą skazani na łaskę lub niełaskę takich Dyziów, jak Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(hahaha) spokojnie zobaczysz kwiecień_maj będziesz na kolanach prosił żeby wzięli z magazynu za grosze

Czy dlatego, że być może w maju ma być gorszy zbyt na jajka, to hodowcy dzisiaj mają Ci je za darmo oddawać ?

Twój wpis jedynie potwierdza to, o czym piszą niektórzy hodowcy. Trzeba rozwijać swoje sieci sprzedaży, żeby chociaż w części uniezależnić się od handlarzy. Ci, którzy nie będą się rozwijali w tym kierunku cały czas będą skazani na łaskę lub niełaskę takich Dyziów, jak Ty.

 

Brawo brawo nie masz

 

To niech chodowca sprzeda 500 000 tys jaj dzienie

 

Brawo brawo za nielogiczne pisanie bzdur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(hahaha) spokojnie zobaczysz kwiecień_maj będziesz na kolanach prosił żeby wzięli z magazynu za grosze

Czy dlatego, że być może w maju ma być gorszy zbyt na jajka, to hodowcy dzisiaj mają Ci je za darmo oddawać ?

Twój wpis jedynie potwierdza to, o czym piszą niektórzy hodowcy. Trzeba rozwijać swoje sieci sprzedaży, żeby chociaż w części uniezależnić się od handlarzy. Ci, którzy nie będą się rozwijali w tym kierunku cały czas będą skazani na łaskę lub niełaskę takich Dyziów, jak Ty.

 

Brawo brawo nie masz

 

To niech chodowca sprzeda 500 000 tys jaj dzienie

 

Brawo brawo za nielogiczne pisanie bzdur

 

To po kiego (słowo zostało usunięte) takie kurniki jak nie ma zbytu , ja jestem HODOWCĄ i 90% produkcji jestem w stanie sprzedać tak jak kolega pisał busiami i wole oddać tą nadwyżke na orkiestre jak mam dyziowi za grosze sprzedać i to z łaską

 

a w maju mam kilka stad do wybicia więc jakoś to będzie

na razie jest dobrze nadprodukcje sprzedaje w dobrej cenie

a ty dyzio lepiej szykuj kapuste na święta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(hahaha) spokojnie zobaczysz kwiecień_maj będziesz na kolanach prosił żeby wzięli z magazynu za grosze

Czy dlatego, że być może w maju ma być gorszy zbyt na jajka, to hodowcy dzisiaj mają Ci je za darmo oddawać ?

Twój wpis jedynie potwierdza to, o czym piszą niektórzy hodowcy. Trzeba rozwijać swoje sieci sprzedaży, żeby chociaż w części uniezależnić się od handlarzy. Ci, którzy nie będą się rozwijali w tym kierunku cały czas będą skazani na łaskę lub niełaskę takich Dyziów, jak Ty.

 

Brawo brawo nie masz

 

To niech chodowca sprzeda 500 000 tys jaj dzienie

 

Brawo brawo za nielogiczne pisanie bzdur

 

To po kiego (słowo zostało usunięte) takie kurniki jak nie ma zbytu , ja jestem HODOWCĄ i 90% produkcji jestem w stanie sprzedać tak jak kolega pisał busiami i wole oddać tą nadwyżke na orkiestre jak mam dyziowi za grosze sprzedać i to z łaską

 

a w maju mam kilka stad do wybicia więc jakoś to będzie

na razie jest dobrze nadprodukcje sprzedaje w dobrej cenie

a ty dyzio lepiej szykuj kapuste na święta

to po jakiego (słowo zostało usunięte) sedzisz na forum i sie zalisz skoro sam sprzedajesz 90 % produkcji.nastepny skończony bizmesmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świeże jaja co się tak denerwujesz, wyluzuj poślady, co tanie jajo się kończy ?

Każdy robi jak uważa i ma prawo o tym pisać.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
świeże jaja co się tak denerwujesz, wyluzuj poślady, co tanie jajo się kończy ?

Każdy robi jak uważa i ma prawo o tym pisać.

pzdr

mi to akurat pasuje Chodz o cenę może zost

Ac na wieki.ale po co taki grzyb marudzi skoro sam sprzedaje wszystko.cena (słowo zostało usunięte) Dziękuję wszystkim za podbicie ceny.wkoncu zarabiam L-26gr.dostawa jutro czyli w dół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się zaczyna szykuj mi a coś tam ci dołożę , końcem tygodnia już braki u co niektórych

L- 30 GR

M-23 GR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdiagnozowano u mnie CHAD. Niestety, czas najwyższy sie leczyć. Mam za soba epizod manii, obecnie przechodzę drugi. Szukałem pomocy chyba wszędzie – lekarz psychiatra prowadzący stwierdził, że w chwili obecnej nadaje sie tylko do leczenia zamkniętego

 

Tak nam przykro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdiagnozowano u mnie CHAD. Niestety, czas najwyższy sie leczyć. Mam za soba epizod manii, obecnie przechodzę drugi. Szukałem pomocy chyba wszędzie – lekarz psychiatra prowadzący stwierdził, że w chwili obecnej nadaje sie tylko do leczenia zamkniętego

 

Tak nam przykro

I co tym wpisem?potwierdziłeś jaki jesteś niezrównoważony emocjonalnie.ale wiesniaki tak mają.słoma z butów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdiagnozowano u mnie CHAD. Niestety, czas najwyższy sie leczyć. Mam za soba epizod manii, obecnie przechodzę drugi. Szukałem pomocy chyba wszędzie – lekarz psychiatra prowadzący stwierdził, że w chwili obecnej nadaje sie tylko do leczenia zamkniętego

 

Tak nam przykro

I co tym wpisem?potwierdziłeś jaki jesteś niezrównoważony emocjonalnie.ale wiesniaki tak mają.słoma z butów
jak to mówiłeś w październiku ciągnąć ile się da nikt wam nie dołoży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I co tym wpisem?potwierdziłeś jaki jesteś niezrównoważony emocjonalnie.ale wiesniaki tak mają.słoma z butów

Lepiej (słowo zostało usunięte) ze wsi, niż ą, ę z miasta. Ci myślą, że mleko bierze się z kartonów, a jajka to kura za darmo znosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak to mówiłeś w październiku ciągnąć ile się da nikt wam nie dołoży.
A Ty co, dzisiaj nie zarabiasz, że szukasz kogoś, kto Ci dołoży do interesu ?

Hodowcy są bardzo często w takiej sytuacji, że zamiast zarabiać dokładają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak to mówiłeś w październiku ciągnąć ile się da nikt wam nie dołoży.
A Ty co, dzisiaj nie zarabiasz, że szukasz kogoś, kto Ci dołoży do interesu ?

Hodowcy są bardzo często w takiej sytuacji, że zamiast zarabiać dokładają.[/quote zarabiam i to dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I co tym wpisem?potwierdziłeś jaki jesteś niezrównoważony emocjonalnie.ale wiesniaki tak mają.słoma z butów

Lepiej (słowo zostało usunięte) ze wsi, niż ą, ę z miasta. Ci myślą, że mleko bierze się z kartonów, a jajka to kura za darmo znosi.

i tu akurat nie chodzi z kąd a jak pisze Ja nikomu nie zazdroszczę ale jak sam pisze ciągle ciągnąć ile się da.no to musze cos odpisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...