Skocz do zawartości
szewcu

Ceny łapanki drobiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zgodnie z tematem ile płacicie ekipom za łapanie broilerów?? Za kurę lub za skład. Zastanawiam się jak wygląda to cenowo u innych osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 zl za sklad 5000-5400 i 14 ludzi jest przy zaladunku ...i przy zaladunku zero mechanizacji ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile?... JA już płacę 20 gr za kurę. I i tak mam problem ze znalezieniem ludzi, a Tobie wychodzi o połowę mniej, gdzie ludzi znajdujesz, dawaj namiary. Ja jestem z Pomorza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile?... JA już płacę 20 gr za kurę. I i tak mam problem ze znalezieniem ludzi, a Tobie wychodzi o połowę mniej, gdzie ludzi znajdujesz, dawaj namiary. Ja jestem z Pomorza.

 

 

Płacisz ??? Raczej byś ..chciał tyle brać za załadunek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hektor88 dzięki za info. Ja powiedziałem farmerowi 700zł za auto i od razu się zgodził. 14 osób potrzebuje do tej roboty. I z tego, że od razu się zgodził, bez negocjowania, to wywnioskowałem, że za mało powiedziałem ale widzę, że i za mniejsze pieniądze się łapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oczywiście że za mniejsze, u nas 3 ludzi na aucie po 50 zł za auto na osobę, do tego 40 zł dla Pań łapiących

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym umowę o pracę ludziom dać, ze stałym wynagrodzeniem żeby stała ekipa była. Wtedy można jakiś poziom usług zapewnić no i nie muszę się martwić szukaniem nowych ludzi na co drugą robotę. Narazie negocjuje z kilkoma farmerami stawki. Każdy z nich twierdzi że wolałby taką "profesjonalną" ekipę i rozumie że to musi troche więcej kosztować bo zusy, podatki itp, podoba im się że będą za to dostawać fakturę i że nie będą musieli się sami tym zajmować tylko podają terminy i śpią spokojnie ... ale jak do tej pory kończy się na "to jest super pomysł. Ja jestem zainteresowany ale proszę zadzwonić w przyszłym miesiącu" i tak za każdym razem. Ja się coś uda w końcu to napiszę dla zainteresowanych tematem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam 6 ekip załadunkowych, 15 lat doświadczenia, woj. wielkopolskie, lubuskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, zachodnio-pomorskie, certyfikat RT, posiadam spore wolne moce przerobowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...