Skocz do zawartości
Gość

Ciagniki New Holland

Rekomendowane odpowiedzi

NH tak mają, że jak spadną obroty to ładowanie spada a kontrolka nie zapala się. Wiem to z doświadczenia. Jak postawisz go na małych obrotach na światłach to szybko rozładujesz aku.

Ale powyżej 1200 obr powinien mieć 14,4V, chociaż w jednym moim dochodził do 14,6V i aku się skończył. Elektrolit był jakby brudny, a to objaw przeładowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich uzytkownikow. Planuje zakup new hollanda z nowej serii T5 dokladnie interesuje mnie seria T5 105 Co myslicie o tym nowym new hollandzie .Bede wdzieczny za wasze opinie, a moze znajdzie sie ktos kto jest uzytkownikiem tego ciagniczka ? Z gory dzieki za pomoc:) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam takie pytanie : jaki olej zalać do skrzyni biegów chydrauliki w NEW HOLLAD TD70D w instrukcji pisze że musi być 10w-30 ale ta Ambra multiG jest drogi, może jakiś zamiennik?musze wymienić w całej skrzyni około 50l.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja leję do NH agrol U i nie mam problemów z hydrauliką.

Za to właśnie L-85 przestał mi jeździć

Wszystko niby ok ale nie jedzie, jak włączę przód to tylko on ciągnie, a wałek chodzi bez problemu. Ma ktoś pomysł co się stało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio zalałem nh olejem od case czyli akcela, tańszy od ambry a podobno to to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realizujemy zamówienia na części zamienne do maszyn rolniczych;

 

Oryginały i zamienniki.

Dostawy części zamiennych bezpośrednio z Niemiec !

Szybkie terminy realizacji

Przystępne ceny

Pomoc w wyszukiwaniu części zamiennych

 

Case

New Holland

McCormick

Mengele

JCB

Strautmann

Fella

Kuhn

Lemken

Deutz-Fahr

Same

Lamborghini

Welger

Amazone

Sampo

Dubex

Trioliet

Kverneland

Vicon

Taarup

Pottinger

Accord

Rau Kleine

Gallignani

Krone

 

Zadzwoń lub napisz !

 

 

 

 

EPART Jakub Budzianowski

Plac Górnika 2/20

62-510 Konin

NIP 5992388148

Tel +48 698 145 380

@-mail katalogi_maszyn@interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z walkiem, gdy jest ciagnik zimny to kreci jak wsciekly a jak sie rozgrzeje to staje.Moze wiecie co moze byc przyczyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich uzytkownikow. Planuje zakup new hollanda z nowej serii T5 dokladnie interesuje mnie seria T5 105 Co myslicie o tym nowym new hollandzie .Bede wdzieczny za wasze opinie, a moze znajdzie sie ktos kto jest uzytkownikiem tego ciagniczka ? Z gory dzieki za pomoc:) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też nad nim się zastanawiam, szczególnie ze ma być ze skrzynią electro command, w rozsądnych pieniądzach, tylko trochę się boję kupować takiej nowości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ja juz kupilem i jak narazie sie sprawdza jak dla mnie godny polecenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on faktycznie ma silnik f5c??

trochę za mały jak na taki traktor, ja mam taki w 60 konnym case

poniżej 4 litrów na 100 konny ciągnik to porażka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak z taka pojemnoscia radzi sobie bez problemu z plugiem 5x 35 jest bardzo oszczedny a zarazem mocny dzeki common rail. Wczesniej mialem mf3070. T5 jest zdecydowanie bardziej dynamiczny i i oczywiscie oszczedniejszy a EHR poprostu jest duzo lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam t5 115 zakupiony w styczniu 2013 przepracowane 700 godzin u mnie zastąpił ursusa 5314.Pracuje z ładowaczem, prasą famarol 1.8 dd,beczkowóz 8000l. Komfort pracy ok.skrzynia 24/24 beznadzieja przydały by się 4 połówki.spalanie nie takie małe case 5130 w tych samych pracach spala mniej.jak na razie bez awaryjny.Za tą kase myśle żę warty uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej okolicy New Holland to najlepiej sprzedająca się marka, szczególnie w dużych gospodarstwach (modele T7, T6), w mniejszych gospodarstwach sporo znajomych ma modele T4 i T5. Bardzo chwalą sobie niskie spalanie oraz zwrotność tych ciągników. Sprawdzałem niedawno oferte Hollanda w mniejszych mocach 65-100 KM cenową to bardzo atrakcyjne mają ceny jak na bogate wyposażenia.

Sam jestem na kupnie ciągnika i póki co stawiam na NH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mick017 jak planujesz kupić T5.105 to zobacz sobie z skrzynią Elektro Command , zdecydowanie lepsza niż ta starsza z półbiegami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam użytkowników NH T5.Zamierzam kupić NH T5 105 i teraz moje pytania bo we wniosku na prow wybrałem skrzynie dual command ale rozmyślam nad Electro Command.A i w nowych modelach bedzie dostępna tylko electro commnd.Jak one się sprawują,czy są jakies problemy techniczne,czy trzeba pilnować jakości oleju w skrzyni i nie mieszać z gorszymi.piszcie swoje spostrzeżenia.z góry dziękuję.A i będzie on z turem pracował,oraz do lekkich prac polowych typu:rozsiewacz,opryskiwacz,transport

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy mógłby mi ktoś z posiadaczy New Hollanda T4.80F powiedzieć coś o tym ciągniku, jak się sprawuje, jakie jest spalanie i w ogóle co o nim myśli.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przymierzam sie do zakupu New Holland TG 285.Posiadacie jakies info na temat tego modelu?Czy one sie psują i czy nie mają jakiś bolesci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...