Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Magazyny zapchane po sufity... Po świętach wielkanocnych jajka po 0.15gr...

Nie u wszystkich. Ja dokupuję kilka palet tygodniowo, bo mi brakuje.

Nie wiem co będzie po świętach. Nikt tego nie wie.

Po 15 groszy powiadasz ? A kto będzie jaja w tej cenie produkował ?

 

Ja słyszałem taką teorię spiskową... że kury ! (tylko nikomu nie mów!)

 

 

Prawda jest taka że nikt nie wie co będzie... ale raczej nie eldorado...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Magazyny zapchane po sufity... Po świętach wielkanocnych jajka po 0.15gr...

 

Masz prawo być idiotą, ale z takim rozumem to nawet nie musisz korzystać z tego prawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

może takie tesco, biedra i inni wolą szanować dostawców i płacą lepiej, żeby nie zostać z ręką w nocniku ?

 

...

 

Może nie chcą po prostu mieć pustych półek jak to już miało nie dawno miejsce. Nie chcą ponownie tego doświadczać. Przynajmniej handel miał szansę się ustabilizować. Przynajmniej u mnie. Całe szczęście, że cenaniemaceny nie handluje na moim terenie bo on lubi jaja za frajer oddawać. Powinien fundację charytatywną założyć to może by mu się lepiej opłacało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co

IIa 0,22

Ib 0,24

Ia 0,28

Pod koniec marca wyjeżdża mi 3/4 produkcji i heja banana

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xl- 0,60-70

L- 0,45-50

M- 0,35-45

jajeczny w tych cenach sprzedaje a handlarze twojego pokroju podjeżdżają i jeszcze niżej proponują , to cie boli że nie oddaje tobie po 0,20 gr ? Mi tyle wystarczy , KTO SAM SPRZEDAJE TEN ZYJE ...............

Ps. teraz czas na zabawę bo śniegu full

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...a handlarze twojego pokroju podjeżdżają i jeszcze niżej proponują...

 

A rozpędź się i pierdyknij porządnie dyńką w ścianę, a jak nie pomoże to jeszcze raz i tak aż do skutku. Po tych zabiegach zajmij się porównywaniem. Może coś zrozumiesz. Oprócz ceny mam inne argumenty aby sprzedać jajko w przyzwoitej cenie i bez większych starań wypycham takich tanich "śmieciów" twego pokroju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...a handlarze twojego pokroju podjeżdżają i jeszcze niżej proponują...

 

A rozpędź się i pierdyknij porządnie dyńką w ścianę, a jak nie pomoże to jeszcze raz i tak aż do skutku. Po tych zabiegach zajmij się porównywaniem. Może coś zrozumiesz. Oprócz ceny mam inne argumenty aby sprzedać jajko w przyzwoitej cenie i bez większych starań wypycham takich tanich "śmieciów" twego pokroju.

 

Nie zawracaj sobie nim głowy. On ostatnio życzył hodowcom że nie podniosą ceny L do swiąt , a tu na przekór jemu drożeją

 

P.S. Cena do góry, delikatnie ale to zawsze cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...a handlarze twojego pokroju podjeżdżają i jeszcze niżej proponują...

 

A rozpędź się i pierdyknij porządnie dyńką w ścianę, a jak nie pomoże to jeszcze raz i tak aż do skutku. Po tych zabiegach zajmij się porównywaniem. Może coś zrozumiesz. Oprócz ceny mam inne argumenty aby sprzedać jajko w przyzwoitej cenie i bez większych starań wypycham takich tanich "śmieciów" twego pokroju.

 

Nie zawracaj sobie nim głowy. On ostatnio życzył hodowcom że nie podniosą ceny L do swiąt , a tu na przekór jemu drożeją

 

P.S. Cena do góry, delikatnie ale to zawsze cos

 

 

Owszem- do góry, ponieważ ci co oddawali 25/26 teraz oddają jak reszta 27/28 od taka podwyżka. Inni nie podnieśli nawet 1gr.

 

Oficjalne info od dwóch dużych zagranicznych przetwórni- już podpisują kontrakty dwu/trzy miesięczne na po świętach w przeliczeniu na pln i szt. 0,15 za L więc jeśli tak to max 20 gr w dużym hurcie. Pytanie jak długo, bo faktycznie sporo osób przeciąga kurę do świąt i duże zapisy na po świętach, ale tak aktualnie wygląda perspektywa. Jak powybijają może się coś zmieni choć raczej wszyscy cienko to widzą, bo większość i tak będzie robić wstawienia.

 

Niestety znowu hieny się pojawią chcąc psuć rynek i handlarzom i producentom, którzy będą próbowali jakoś detalem skompensować straty na hurcie i przetwórstwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...a handlarze twojego pokroju podjeżdżają i jeszcze niżej proponują...

 

A rozpędź się i pierdyknij porządnie dyńką w ścianę, a jak nie pomoże to jeszcze raz i tak aż do skutku. Po tych zabiegach zajmij się porównywaniem. Może coś zrozumiesz. Oprócz ceny mam inne argumenty aby sprzedać jajko w przyzwoitej cenie i bez większych starań wypycham takich tanich "śmieciów" twego pokroju.

 

 

Czyli jednak tak jak pisałem jest nas więcej Gratuluję, że również potrafisz wytłumaczyć klientowi, że jajko i dostawca nie jest równe drugiemu jajku i dostawcy co jak niektórzy na forum sugerowali (oczywiście bzdurnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny, konkurencja, Ukraina, wstawienia, magazyny puste czy pełne, idzie, nie idzie... to wszystko nieważne. Naprawdę.

Z tym wszystkim drobiarze dawali sobie radę przez lata. To normalna część wolnego rynku.

Niestety, przyszło coś, z czym drobiarze sobie nie poradzą. To "coś" nazywa się Jurgiel.

Możecie inwestować, budować nowe kurniki, kupować sortownice, stemplarki, magazyny, zdobywać rynek, rozwijać sieci sprzedaży, dbać o klientów, podpisywać umowy. Jedno badanie gowna i ..... puffff. Uleciało. Uszło jak powietrze z balonika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie możemy sobie tylko gdybać co będzie , nikt nic nie wie no za wyjątkiem misia bo do niego dzwonią wielkie przetwórnie i konsultują się z nim jakie będą ceny na przyszłe 2 miechy .

 

Co do cen to coś idzie do góry ale DUBLU jest cenanieNaceny CO NIEKTÓRZY w hurcie wożą jeszcze L-0,26 gr a potem jajeczny jeżdzi i wywala ludzi z punktów to są jego argumenty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Jajczarka słowa budować budować tylko na ilości się zarobi

Ps. L-ka do świąt 0,26 gr nic nie podciągniecie .

Cały czas piszesz bzdury, zdecyduj się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobie to jak krowie na granicy trzeba tłumaczyć , no jak podniesiesz jak część hodowców sprzedaje po 0,26 gr .

Ale co tu się dziwić jak zrozumiesz jak sam nicka nie potrafisz wymyśleć .........................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol. bzdury jak zwykle zresztą, jednego dnia piszesz , L 26 i nie podciągniecie drugiego że idzie do góry , a tak naprawdę L 27-29 nie zaniżaj cen i tak taniej nie kupisz, no chyba że z Ovostaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówienia na początek tygodnia

 

XL 34 / 35

L 28 / 29

M 23 / 24

 

przemysł 3,6

 

ps.

na razie jest b. ciężko dźwignąć cenę do góry, może bliżej świąt

ps.

żeby tak było całym rokiem - miód dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamówienia na początek tygodnia

 

XL 34 / 35

L 28 / 29

M 23 / 24

 

przemysł 3,6

 

ps.

na razie jest b. ciężko dźwignąć cenę do góry, może bliżej świąt

ps.

żeby tak było całym rokiem - miód dla wszystkich

Potwierdzam !

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamówienia na początek tygodnia

 

XL 34 / 35

L 28 / 29

M 23 / 24

 

przemysł 3,6

 

ps.

na razie jest b. ciężko dźwignąć cenę do góry, może bliżej świąt

ps.

żeby tak było całym rokiem - miód dla wszystkich

Potwierdzam !

pzdr

 

Ceny od poniedziałku 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i już się zaczyna telefoniki aby wyrwać tani towar

Uwaga na ceny nie dać się podejść .

L-0,28-29

M-0,23-24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyna weź się jebni w czerep co 3 dni się ceny zmieniają , nic tu nie wnosisz tylko krytyka innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...