Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

jajcoo,, świeże jajo i jajeczny

 

- hm.... same zbuki na tym forum

ps.

hej kretyni, spróbujcie pomyśleć, myślenie nie boli

boli co że my teraz dobre siano kosimy i nie ublizaj ja ci nie ublizam oddaj tacie laptopa i za naukę się weź bo nie zdasz do następnej klasy

Spoko... Nie irytuj się. Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci. Może już słomę z buta wyjął ale smród jeszcze pozostał.

dobre he he he

 

nie wiem co bierzesz, ale szkodzi ci i to bardzo

i vice versa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram sie na tym forum pisac cenę prawdziwa.czyli taką ile płace, ale jeżeli kogoś boli ile zarabiam no to sorry.nie ja dyktuje cenę bylo 52za l.placilem i nikomu nie ubliżałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m-0,25

l-0,28

 

UWAGA NA ZAKŁAD PAKOWANIA Z MAŁOPOLSKI NIE PŁACI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Staram sie na tym forum pisac cenę prawdziwa.czyli taką ile płace, ale jeżeli kogoś boli ile zarabiam no to sorry.nie ja dyktuje cenę bylo 52za l.placilem i nikomu nie ubliżałem

Nie bądź taki egocentryczny. Nikogo nie "bolą" Twoje zarobki. Naprawdę, nikogo nie interesuje jakie "siano teraz kosisz". Daj Ci, żebyś zarabiał jak najwięcej (kosztem klientów, nie producentów).

Hodowcy martwią się nie tym, ile Ty zarabiasz, tylko tym, ile oni będą musieli przy niskich cenach dołożyć do biznesu. Widzisz różnicę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie, to wierz mi, że ceny hurtowe jakie płaci Pan "świerze jaja" to jest ostatnia rzecz, jaką w tej chwili martwią się producenci w kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jajcoo,, świeże jajo i jajeczny

- hm.... same zbuki na tym forum

ps.

hej kretyni, spróbujcie pomyśleć, myślenie nie boli

boli co że my teraz dobre siano kosimy i nie ublizaj ja ci nie ublizam oddaj tacie laptopa i za naukę się weź bo nie zdasz do następnej klasy

Spoko... Nie irytuj się. Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci. Może już słomę z buta wyjął ale smród jeszcze pozostał.

dobre he he he

nie wiem co bierzesz, ale szkodzi ci i to bardzo

i vice versa

 

idiota no coments

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Staram sie na tym forum pisac cenę prawdziwa.czyli taką ile płace, ale jeżeli kogoś boli ile zarabiam no to sorry.nie ja dyktuje cenę bylo 52za l.placilem i nikomu nie ubliżałem

Nie bądź taki egocentryczny. Nikogo nie "bolą" Twoje zarobki. Naprawdę, nikogo nie interesuje jakie "siano teraz kosisz". Daj Ci, żebyś zarabiał jak najwięcej (kosztem klientów, nie producentów).

Hodowcy martwią się nie tym, ile Ty zarabiasz, tylko tym, ile oni będą musieli przy niskich cenach dołożyć do biznesu. Widzisz różnicę ?

a Ty ciągle narzekasz.odpusc. bo popuscisz cena jest jaka jest ja jej nie ustalam ponowie troche powagi.wiem że się przez chwilę przyzwyczaili kasować za wytlaczanke po 17 w detalu z fermy.ale szybko to nie powróci chyba że znów fipronil,salcia ,i nie wiem co jeszcze.niech każdy zarabia.a ten kumaty najwięcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jajcoo,, świeże jajo i jajeczny

 

- hm.... same zbuki na tym forum

ps.

hej kretyni, spróbujcie pomyśleć, myślenie nie boli

Spoko... Nie irytuj się. Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci. Może już słomę z buta wyjął ale smród jeszcze pozostał.

 

ty nie jesteś żaden "JA". jesteś prymitywny przygłup z wielkim ego !!!

ps.

gdybyś miał jakikolwiek rozum byłbyś wielki, a tak jesteś tylko kupą kupy de...lu

 

zbuki

10gr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiek.. ja tam mam normalnie na detalu. Nie widzę żeby jakiś spadek zainteresowania był. Generalnie towar schodzi. Czy u wszystkich M schodzi lepiej od L ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Misiek.. ja tam mam normalnie na detalu. Nie widzę żeby jakiś spadek zainteresowania był. Generalnie towar schodzi. Czy u wszystkich M schodzi lepiej od L ?

 

Tak jest poruszenie za M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jajcoo,, świeże jajo i jajeczny

 

- hm.... same zbuki na tym forum

ps.

hej kretyni, spróbujcie pomyśleć, myślenie nie boli

Spoko... Nie irytuj się. Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci. Może już słomę z buta wyjął ale smród jeszcze pozostał.

 

ty nie jesteś żaden "JA". jesteś prymitywny przygłup z wielkim ego !!!

ps.

gdybyś miał jakikolwiek rozum byłbyś wielki, a tak jesteś tylko kupą kupy de...lu

 

zbuki

10gr

żal To czytać.rynsztok nic więcej.że z takimi ludzie handlują.szpk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty ciągle narzekasz.odpusc. bo popuscisz cena jest jaka jest ja jej nie ustalam ponowie troche powagi.wiem że się przez chwilę przyzwyczaili kasować za wytlaczanke po 17 w detalu z fermy.ale szybko to nie powróci chyba że znów fipronil,salcia ,i nie wiem co jeszcze.niech każdy zarabia.a ten kumaty najwięcej

Czy Ty potrafisz czytać chociaż trochę ze zrozumieniem ? W (słowop zostało usunięte) mam ile zarabiasz i w (słowop zostało usunięte) mam po ile kupujesz. Gdybyś umiał czytać rozumiejąc to co czytasz, to byś wiedział, że od dawna już oprócz produkcji handluje obcym towarem. Ale jeśli prawo się nie zmieni, to w perspektywie najdalej dwóch lat, nie będzie ani mojej produkcji, ani handlu. Mojego i Twojego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty ciągle narzekasz.odpusc. bo popuscisz cena jest jaka jest ja jej nie ustalam ponowie troche powagi.wiem że się przez chwilę przyzwyczaili kasować za wytlaczanke po 17 w detalu z fermy.ale szybko to nie powróci chyba że znów fipronil,salcia ,i nie wiem co jeszcze.niech każdy zarabia.a ten kumaty najwięcej

Czy Ty potrafisz czytać chociaż trochę ze zrozumieniem ? W (słowop zostało usunięte) mam ile zarabiasz i w (słowop zostało usunięte) mam po ile kupujesz. Gdybyś umiał czytać rozumiejąc to co czytasz, to byś wiedział, że od dawna już oprócz produkcji handluje obcym towarem. Ale jeśli prawo się nie zmieni, to w perspektywie najdalej dwóch lat, nie będzie ani mojej produkcji, ani handlu. Mojego i Twojego.

troche prawdy napisałeś ale...wiesz jak jest powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jajcoo,, świeże jajo i jajeczny

 

- hm.... same zbuki na tym forum

ps.

hej kretyni, spróbujcie pomyśleć, myślenie nie boli

Spoko... Nie irytuj się. Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci. Może już słomę z buta wyjął ale smród jeszcze pozostał.

 

ty nie jesteś żaden "JA". jesteś prymitywny przygłup z wielkim ego !!!

ps.

gdybyś miał jakikolwiek rozum byłbyś wielki, a tak jesteś tylko kupą kupy de...lu

zbuki

10gr

żal To czytać.rynsztok nic więcej.że z takimi ludzie handlują.szpk

 

piszesz o sobie zbuku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ubojów sanitarnych (salka) to jak nie wierzycie podzwońcie po ubojniach... idzie tego od cholery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Misiek.. ja tam mam normalnie na detalu. Nie widzę żeby jakiś spadek zainteresowania był. Generalnie towar schodzi. Czy u wszystkich M schodzi lepiej od L ?
Detal jest identyczny jak był w poprzednich latach- nie ma rekordu na ilość sztuk, ale też nie czuć zastoju. U mnie M-ka (0,7zł) i L-ka (0,8zł) schodzą podobnie. Nawet powiedział bym, że L-ka ostatnio lepiej idzie. Najgorzej teraz schodzi XL (0,9zł), ale tutaj cena już trochę ma znaczenie, no i jakość skorupy też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

Hodowcy martwią się nie tym, ile Ty zarabiasz, tylko tym, ile oni będą musieli przy niskich cenach dołożyć do biznesu. Widzisz różnicę ?

 

A te niskie ceny to przepraszam kto wystawia? Ksiądz Rybiczko? Skoro w takich sprzedajecie to ja kupuję. Na Marsa nie polecę po jaja to chyba oczywiste. Jak tylko jestem w tej branży to producenci zawsze dokładają. Żeby tylko zdradzili skąd... Też bym chętnie dołożył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Misiek.. ja tam mam normalnie na detalu. Nie widzę żeby jakiś spadek zainteresowania był. Generalnie towar schodzi. Czy u wszystkich M schodzi lepiej od L ?
Detal jest identyczny jak był w poprzednich latach- nie ma rekordu na ilość sztuk, ale też nie czuć zastoju. U mnie M-ka (0,7zł) i L-ka (0,8zł) schodzą podobnie. Nawet powiedział bym, że L-ka ostatnio lepiej idzie. Najgorzej teraz schodzi XL (0,9zł), ale tutaj cena już trochę ma znaczenie, no i jakość skorupy też.

 

Zgadza się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I TO JEST KOLEJNY POWÓD

 

Xl- 0,60-70

L- 0,45-50

M- 0,35-45

KTO SAM SPRZEDAJE TEN ŻYJE . POZDRAWIAM

 

A ten jak zdarta płyta analogowa... Ty, te twoje ceny i handel nadają się tylko do antykwariatu. Tu ludzie przyszłościowo myślą a nie w miejscu stoją żeby nie powiedzieć cofają w rozwoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I TO JEST KOLEJNY POWÓD

 

Xl- 0,60-70

L- 0,45-50

M- 0,35-45

KTO SAM SPRZEDAJE TEN ŻYJE . POZDRAWIAM

 

A ten jak zdarta płyta analogowa... Ty, te twoje ceny i handel nadają się tylko do antykwariatu. Tu ludzie przyszłościowo myślą a nie w miejscu stoją żeby nie powiedzieć cofają w rozwoju.

Rozumiem, że według Ciebie myśleć przyszłościowo, to znaczy nabrać kredytów, nabudować kurników i handlarzom oddawać towar po 25 gr ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I TO JEST KOLEJNY POWÓD

 

Xl- 0,60-70

L- 0,45-50

M- 0,35-45

KTO SAM SPRZEDAJE TEN ŻYJE . POZDRAWIAM

 

A ten jak zdarta płyta analogowa... Ty, te twoje ceny i handel nadają się tylko do antykwariatu. Tu ludzie przyszłościowo myślą a nie w miejscu stoją żeby nie powiedzieć cofają w rozwoju.

Rozumiem, że według Ciebie myśleć przyszłościowo, to znaczy nabrać kredytów, nabudować kurników i handlarzom oddawać towar po 25 gr ?

 

Skoro tak to zrozumiałeś to jest was dwóch... Do antykwariatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I TO JEST KOLEJNY POWÓD

 

Xl- 0,60-70

L- 0,45-50

M- 0,35-45

KTO SAM SPRZEDAJE TEN ŻYJE . POZDRAWIAM

 

A ten jak zdarta płyta analogowa... Ty, te twoje ceny i handel nadają się tylko do antykwariatu. Tu ludzie przyszłościowo myślą a nie w miejscu stoją żeby nie powiedzieć cofają w rozwoju.

Rozumiem, że według Ciebie myśleć przyszłościowo, to znaczy nabrać kredytów, nabudować kurników i handlarzom oddawać towar po 25 gr ?

 

Yoyo oczywiscie, że jak bym miał możliwisć sprzedawania okło 500 skrzynek dziennie w takich cenach to bym skorzystał, ale on pisze bzdury i do tego bije jajeczny

 

Te ceny można uzyskać w najlepszym przypadku, tylko przy sprzedaży 1 skrzynkowej, znajdz mi zakład który zapłaci za L 50 gr przy palecie czy dwóch

 

I teraz sprzdaj mi dziennie 500 skrzynek po 360 szt , b. mało prawdopodobne nie mówię już o o kosztach takiej dystrybucji

 

Dlatego uważam ze to największy kłamca na tym forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej hodowców zaczyna "wchodzić" w handel. Przy dużej produkcji sam wszystkiego oczywiście nie sprzedasz, ale to co CI się uda, to Twój zarobek.

Lepiej sprzedać 1/3 produkcji po 40 gr. niż 100% po 25 gr. Prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...