Skocz do zawartości
emil87

Nowa obręcz do c330

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po długiej przerwie. Musze wymienić tylne prawe koło w ciapku bo poprzedni własciciel przyspawał krzywo gwiazde do obręczy i to solidnie choć niewiem czemu i strasznie telepie podczas jazdy i dostalem od wuja nową gwiazde jeszcze z czasòw prlu i chce dokupić w agromie nową obręcz i mam pytanie czy ktoś już takową zakładał do swojego ciapka i czy sie nie pokrzywiła bo oglądalem ją w agromie i wygląda na dosyć solidną i material też grubawy. Może się ktoś wypowiedzieć w tym temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze pomyliłem sie i nipotrzebnie założyłem nowy temat. Miało to trafić do działu o c330.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc byłem, kupiłem i założyłem nową obręcz i zbytnio zadowolony niejestem. Ròżni się troche od oryginalu i musiałem wprowadzić pewne poprawki. Okrągła idealnie też niejest a i bicie boczne też ma więc stwierdzam że za te pieniądze lepiejbkupić używaną oryginalną felge bo jest sporo ładnych w internecie. Narazie jeździłem bez podczepionych maszyn więc zobaczymy jak to będzie jak podepne gałęziare albo opryskiwacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...