Skocz do zawartości
Felipe

Pomysł na biznes

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym chciał otworzyć firmę produkującą sprzęt potrzebny do modernizacji armii, zobaczymy czy to będzie miało szansę bytu

 

Odpadniesz na przetargach.

ale ale której usa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dziś widziałem dobry biznes państwo kupiło do państwowego funduszu ziemi 1,6 ha w 89 r za 32 dt żyta

 

w tamtym roku sprzedało ten grunt za 54 tys 5 i 6 klasy i 40 drzew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciał otworzyć firmę produkującą sprzęt potrzebny do modernizacji armii, zobaczymy czy to będzie miało szansę bytu

 

Odpadniesz na przetargach.

przepraszam ja tak wolno myślę .ale z tym wojskiem chyba masz racje macierewicz tworzy coś będą łuki potrzebne i proce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Handel warzywami ekologicznymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
księgowa Kraków[/url]"]każdy pomysł jest dobry, ale trzeba unikać jak ognia pośredników bo wtedy człowiek jak zarobi to bardzo mało.

 

Pośrednicy wcale nie są źli ,zwłaszcza jeśli nie mamy o niczym pojęcia. Tylko trzeba szukać naprawdę zaufanych i czytać dokładnie umowy i pytać się wcześniej o wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro, aż tyle osób ma pomysły na biznes, a większość prowadzi swoją działalność to warto też wybrać się na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017 . Tam poznamy ciekawych ludzi ze świata biznesu i nie tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy myślicie, że na prowadzeniu sklepu z czapkami można coś zarobić? Docelowo chciałbym, żeby był to sklep stacjonarny, ale ostatnio zacząłem się zastanawiać, czy nie ograniczyć się tylko do prowadzenia sklepu internetowego, bo koszty byłyby zdecydowanie mniejsze.. Co myślicie? Taki biznes to dobry pomysł, czy może z góry skazany na porażkę?

 

Jeżeli będziesz w stanie odpowiedni wypromować taki sklep internetowy to oczywiście stawiałbym na taką opcję. W innym przypadku zostałbym przy stacjonarnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś firma przeprowadzkowa? W sumie dosyć prosty pomysł na biznes? Nie potrzeba jakiegoś gigantycznego nakładu finansowego, wg. mnie to ok plan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z odzyskaniem długów od niektórych kontrahentów w firmie. Jak sobie z tym radzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...