Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 14:38 Pon 18 Cze 2018

Agrolok
Pożyczka na święta

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Finanse
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gniewomir

PostWysłany: 21:35 Wto 3 Kwi 2018    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bartosz65 napisał:
Wedlug mnie wrecz przeciwinie ja juz korzystalem pare razy z chwiolowek i wszystko bylo wporzadku nie wiem moze trafiliscie na jakies zle ja osobisice polecam goraco lista-firm.com.pl dzialam na tej strone od jakiegos czasu i nie mialem dotad zadnych problemow

Swego czasu przez chwilówki szybko się zadłużyłem na spore pieniądze. Takie pożyczki są szybkie, łatwe ale kosztowne i łatwo popaść w pętlę kredytową.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bartosz65

PostWysłany: 10:36 Sro 25 Paź 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wedlug mnie wrecz przeciwinie ja juz korzystalem pare razy z chwiolowek i wszystko bylo wporzadku nie wiem moze trafiliscie na jakies zle ja osobisice polecam goraco lista-firm.com.pl dzialam na tej strone od jakiegos czasu i nie mialem dotad zadnych problemow
Powrót do góry
Malfoy

PostWysłany: 12:27 Czw 16 Lut 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie takie szybkie pożyczki to jednak oszustwo i lepiej jest się trzymać od nich z daleka. Wiele osób ma problemy właśnie przez kilka stówek, które zdecydowały się pożyczyć.
Powrót do góry
lama2000

PostWysłany: 23:33 Nie 18 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a słyszeliście coś o pożyczce takto finanse?ostatnio cienko z groszem i pomyślałem, żeby wziąć kilkaset złotych przed świętami. nie znam się jednak na tym kompletnie, nie wiem czy to co piszą na stronie to prawda czy też jakaś manipulacja - może ktoś z was słyszał o tej firmie?
Powrót do góry
justinN

PostWysłany: 07:47 Czw 15 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarecki77 napisał:
No ja bym sie troch bał takiej pożyczki. W sensie,ze nie mógłbym jej spłacić po świętach

Ludzi to nie obchodzi. Mam wrażenie,ze wiele z nich patrzy się tylko na to aby kasa była tu i teraz. Nie biorą pod uwagę tego w jaki sposob to spłacą i czy będą mieli jak to spłacić....
To już o wiele lepiej jest zdecydować się na kredyt gotówkowy: http://www.forum-kredytowe.pl/f127/najlepszy-kredyt-gotowkowy-jaki-bank-wybrac-57569.html
Przynajmniej oprocentowanie jest bardziej korzystne od chwilówki.
Powrót do góry
jarecki77

PostWysłany: 11:40 Nie 11 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja bym sie troch bał takiej pożyczki. W sensie,ze nie mógłbym jej spłacić po świętach
Powrót do góry
vms

PostWysłany: 23:55 Pon 16 Gru 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrób sobie i rodzinie prezent i nie bierz pożyczki. Nie będziesz musiał spłacać.
Powrót do góry
zbyszekk

PostWysłany: 12:29 Czw 5 Gru 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam pożyczki z mojej stopki:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gobru

PostWysłany: 09:38 Czw 5 Gru 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że szał zakupów świątecznych już działa, ale zanim weźmie się pożyczję na prezenty , masę jedzenia i choinkę lepiej chwilę się zastanowić. Łatwo pieniądze się bierze, ciężko się spłaca. Zalecam kilka razy się zastanowić czy pieniądze są na pewno potrzebne zanim skorzysta się z pożyczki. W końcu można kupić tańsze prezenty, nawet tylko symboliczne a jedzenia też zawsze jest za dużo . Też na tym można zaoszczędzić.
Powrót do góry
Szerky

PostWysłany: 21:30 Sro 4 Gru 2013    Temat postu: Pożyczka na święta Odpowiedz z cytatem

Potrzebuję szybkiej pożyczki na święta, bez sprawdzania mojej historii finansowej i bez zbędnych zaświadczeń.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Finanse Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: