Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Ceny jak na tą porę roku są super,

Koledzy hodowcy nie podnoście cen bo nam się czkawką odbije.

Powoli małą łyżeczka.

 

 

IIa 0,23

Ib 0,24

Ia 0,27

Krem

Ia 0,4

S 0,45

pzdr

 

Sprzedajesz kremową Ia z klatki po 40 gr ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Duże pakownie płacą za L-kę 0,29 gr , na sklepach sklepikach i rynkach zejście super .

 

A "duże" to płacą mniej czy więcej? Bo zastanawiam się jaką jest moja wg Twojej oceny, gdy płaci na chwilę obecną 0,25? Chociaż nie wiem czy chcę znać twoje zdanie. Ale spróbuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... na sklepach sklepikach i rynkach zejście super .

 

Nawet lepsze niż na święta... . jest cenaniemacenymistrz ściemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajeczny, powiedz dlaczego Ty tak bardzo nie lubisz hodowców ? Dlaczego tak bardzo zależy Ci na tym, żeby płacić im jak najniższą cenę ? Dlaczego przy każdej okazji starasz się udowadniać, że jesteś skompiradłem a nie uczciwym partnerem do biznesu ? Naprawdę to dla Ciebie takie ważne, żeby urwać hodowcy z ceny jak najwięcej i przy okazji obrazić go kilka razy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jajeczny, powiedz dlaczego Ty tak bardzo nie lubisz hodowców ? Dlaczego tak bardzo zależy Ci na tym, żeby płacić im jak najniższą cenę ? Dlaczego przy każdej okazji starasz się udowadniać, że jesteś skompiradłem a nie uczciwym partnerem do biznesu ? Naprawdę to dla Ciebie takie ważne, żeby urwać hodowcy z ceny jak najwięcej i przy okazji obrazić go kilka razy ?

 

A dlaczego nie lubisz pośredników? Podaj jeden rzeczowy powód dla którego powinniśmy się lubić czy też nie lubić? Nawet się nie widzieliśmy a doszukujesz się partnerstwa. Czy ty małe dziecko jesteś i szukasz towarzystwa do piaskownicy? Jak ja mogę zapłacić inaczej niż sprzedawca zażąda? Jest to forum o cenach jaj. Nie widziałem informacji, że na tym forum podajemy tylko ceny najwyższe. Podaję ceny w jakich kupuję i mam gdzieś twoją opinię na ten temat. W jednym masz rację... Wolę być skompiradłem niż frajerem. Do moich rachunków nie dołożysz więc rwę gdzie się da. Ale przynajmniej nie zalegam z płatnościami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
musiał mieć trudne dzieciństwo....

 

.

Zgadza się, nie miałem łatwo. Nikt mi nic nie podał na tacy. Musiałem na wszystko ciężko zapracować. I niejednokrotnie traciłem. Ale jak to mówią... Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ceny jak na tą porę roku są super,

Koledzy hodowcy nie podnoście cen bo nam się czkawką odbije.

Powoli małą łyżeczka.

 

 

IIa 0,23

Ib 0,24

Ia 0,27

Krem

Ia 0,4

S 0,45

pzdr

 

Sprzedajesz kremową Ia z klatki po 40 gr ?

 

 

Jarek takie są ceny za krem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoyo i Jajeczny obaj macie rację i dajmy już sobie spokój z tymi inwektywami.

Zawsze było tak, że producent chce najwięcej ile się da, a my handlarze chcemy zapłacić najmniej ile się da.

 

Także z jednym i drugim panem raczej wszystko ok- ja się zacząłem zastanawiać czy aby ze mną wszystko gra, bo mam przynajmniej trzech producentów, którym płacę więcej niż mógłbym kupić

 

ale to też może być wyrażenie tego, że na dorobku byłem lata temu, a więcej niż mam mi nie trzeba- teraz wszystko pakuję w dzieciaczki.

 

Jajeczny serio 0,25 Lka ? aż tak to nie słyszałem, 0,26 w normalej wadze i zasiegu to wiem, ale 0,25 to może 1B ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracając do kremu to takie ceny są za nieznakowane które jadą na targi, albo na wolny wybieg czy ekologię. z numerem ciężko w tej ccenie chyba, że mały hurt czy detal

 

i to takie nasze Polskie oczywiście- nei sprzedajemy bez nr, bo nie wolno, ale jak płacą po 0,15 pln więcej to nagle wszyscy opuścili mury- nawet Ci którzy nigdy nie sprzedali bez stempla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

 

Jajeczny serio 0,25 Lka ? aż tak to nie słyszałem, 0,26 w normalej wadze i zasiegu to wiem, ale 0,25 to może 1B ?

 

Serio to za 1A. Dostawa z poniedziałku. 3PL 143...... I nadal nie wiem czy dla jest cenaniemaceny lepiej płacą duże pakownie czy mniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

 

i to takie nasze Polskie oczywiście- nei sprzedajemy bez nr, bo nie wolno, ale jak płacą po 0,15 pln więcej to nagle wszyscy opuścili mury- nawet Ci którzy nigdy nie sprzedali bez stempla

 

Osobiście nie znalazłem takiego rozporządzenia aby producent (kurnik) miał obowiązek drukowania numeru lub sortowania jaj. Przecież w takim kurniku nawet HACCP nie obowiązuje. Do nadruku i sortowania jaj są z obligowane zakłady pakowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Osobiście nie znalazłem takiego rozporządzenia aby producent (kurnik) miał obowiązek drukowania numeru lub sortowania jaj. Przecież w takim kurniku nawet HACCP nie obowiązuje. Do nadruku i sortowania jaj są z obligowane zakłady pakowania.

Masz już sortownicę ze stemplarką ?

Może to i dobry pomysł, żeby oddawać handlarzom niesortowany towar. Niech zapracują na swój zarobek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Osobiście nie znalazłem takiego rozporządzenia aby producent (kurnik) miał obowiązek drukowania numeru lub sortowania jaj. Przecież w takim kurniku nawet HACCP nie obowiązuje. Do nadruku i sortowania jaj są z obligowane zakłady pakowania.

Masz już sortownicę ze stemplarką ?

Może to i dobry pomysł, żeby oddawać handlarzom niesortowany towar. Niech zapracują na swój zarobek.

 

To jeszcze pobrudź im te jaja, żeby mieli więcej roboty

Co ty masz z tymi handlarzami nie chcesz to im nie sprzedawaj i już, a nie wieczne narzekanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz już sortownicę ze stemplarką ?

Może to i dobry pomysł, żeby oddawać handlarzom niesortowany towar. Niech zapracują na swój zarobek.

 

Zakład pakowania bez takich urządzeń nie może być zatwierdzony osiołku. I dla twojej wiedzy jaja niesortowane i bez stempla zjeżdżają do mnie jeszcze taniej abym właśnie mógł doliczyć swoją pracę. Dziwi mnie to jak niektórzy za jajo niestemplowane płacą więcej. Śmierdzi z daleka lewizną. Ja się trzymam od tego z dala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Osobiście nie znalazłem takiego rozporządzenia aby producent (kurnik) miał obowiązek drukowania numeru lub sortowania jaj. Przecież w takim kurniku nawet HACCP nie obowiązuje. Do nadruku i sortowania jaj są z obligowane zakłady pakowania.

Masz już sortownicę ze stemplarką ?

Może to i dobry pomysł, żeby oddawać handlarzom niesortowany towar. Niech zapracują na swój zarobek.

 

To jeszcze pobrudź im te jaja, żeby mieli więcej roboty

Co ty masz z tymi handlarzami nie chcesz to im nie sprzedawaj i już, a nie wieczne narzekanie

Czy Ty człowieku na łeb upadłeś ? Cytuje jajecznego : "Do nadruku i sortowania jaj są z obligowane zakłady pakowania". Skoro jest On OBLiGOWANY do znakowania i sortowania jaj, to ja się pytam ile tych jaj sam sortuje i stempluje.

 

Czytaj Dubel trochę ze zrozumieniem. Przynajmniej staraj się.

 

Póki co, narracja jajecznego wygląda tak: wyprodukujcie, posortujcie, oznakujcie, i broń Boże sami nie rozwoźcie (bo konkurencja mi nie potrzebna). Ja przyjadę, wezmę od Was za 25 groszy i rozwiozę po punktach po groszy 40.

Dobrze, że nie prosi, żeby mu jeszcze w jego dziesiątki zapakować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz już sortownicę ze stemplarką ?

Może to i dobry pomysł, żeby oddawać handlarzom niesortowany towar. Niech zapracują na swój zarobek.

 

Zakład pakowania bez takich urządzeń nie może być zatwierdzony osiołku. I dla twojej wiedzy jaja niesortowane i bez stempla zjeżdżają do mnie jeszcze taniej abym właśnie mógł doliczyć swoją pracę. Dziwi mnie to jak niektórzy za jajo niestemplowane płacą więcej. Śmierdzi z daleka lewizną. Ja się trzymam od tego z dala.

O proszę, podziel się z nami informacją ile płacisz za sort, ile a za niesortowane jaja. Chodzi o różnicę w cenie. Ile za stempel, a ile za nie stempel. Jakimi numerami stemplujesz ?

 

Piszesz bzdury. 99 % pakowni nie ma ani sortownicy ani stemplarki do znakowania jaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Osobiście nie znalazłem takiego rozporządzenia aby producent (kurnik) miał obowiązek drukowania numeru lub sortowania jaj. Przecież w takim kurniku nawet HACCP nie obowiązuje. Do nadruku i sortowania jaj są z obligowane zakłady pakowania.

Masz już sortownicę ze stemplarką ?

Może to i dobry pomysł, żeby oddawać handlarzom niesortowany towar. Niech zapracują na swój zarobek.

 

To jeszcze pobrudź im te jaja, żeby mieli więcej roboty

Co ty masz z tymi handlarzami nie chcesz to im nie sprzedawaj i już, a nie wieczne narzekanie

Czy Ty człowieku na łeb upadłeś ? Cytuje jajecznego : "Do nadruku i sortowania jaj są z obligowane zakłady pakowania". Skoro jest On OBLiGOWANY do znakowania i sortowania jaj, to ja się pytam ile tych jaj sam sortuje i stempluje.

 

Czytaj Dubel trochę ze zrozumieniem. Przynajmniej staraj się.

 

Póki co, narracja jajecznego wygląda tak: wyprodukujcie, posortujcie, oznakujcie, i broń Boże sami nie rozwoźcie (bo konkurencja mi nie potrzebna). Ja przyjadę, wezmę od Was za 25 groszy i rozwiozę po punktach po groszy 40.

Dobrze, że nie prosi, żeby mu jeszcze w jego dziesiątki zapakować.

 

 

A ja piszę, że ciągle narzekasz na handlarzy, to po co z nimi handlujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz już sortownicę ze stemplarką ?

Może to i dobry pomysł, żeby oddawać handlarzom niesortowany towar. Niech zapracują na swój zarobek.

 

Zakład pakowania bez takich urządzeń nie może być zatwierdzony osiołku. I dla twojej wiedzy jaja niesortowane i bez stempla zjeżdżają do mnie jeszcze taniej abym właśnie mógł doliczyć swoją pracę. Dziwi mnie to jak niektórzy za jajo niestemplowane płacą więcej. Śmierdzi z daleka lewizną. Ja się trzymam od tego z dala.

O proszę, podziel się z nami informacją ile płacisz za sort, ile a za niesortowane jaja. Chodzi o różnicę w cenie. Ile za stempel, a ile za nie stempel. Jakimi numerami stemplujesz ?

 

Piszesz bzdury. 99 % pakowni nie ma ani sortownicy ani stemplarki do znakowania jaj.

 

 

To ty piszesz bzdury bo zakład pakowania musi mieć i sortownice i stęplarke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja piszę, że ciągle narzekasz na handlarzy, to po co z nimi handlujesz

Handluje z nimi coraz mniej. Przyjdzie czas, że zejdę do zera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytoczyłeś artykuł prasowy, a nie akt prawny. Dziennikiarzyna mógł napisać cokolwiek.

 

Prawdą jednak jest, że z zakładu pakowania towar nie może wyjść nieposortowany i nieoznakowany. Nie prawdą jest natomiast, że nie zarejestrujesz pakowni bez sortownicy i stemplarki.

W związku z powyższym, pakownie przyzwyczaiły się do tego, że odbierają z fermy towar posortowany i przestemplowany.

 

NIE PISZCIE BZDUR !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytoczyłeś artykuł prasowy, a nie akt prawny. Dziennikiarzyna mógł napisać cokolwiek.

 

Prawdą jednak jest, że z zakładu pakowania towar nie może wyjść nieposortowany i nieoznakowany. Nie prawdą jest natomiast, że nie zarejestrujesz pakowni bez sortownicy i stemplarki.

W związku z powyższym, pakownie przyzwyczaiły się do tego, że odbierają z fermy towar posortowany i przestemplowany.

 

NIE PISZCIE BZDUR !

 

 

 

Nie odbiorą ci zakładu pakowania bez sortownicy i steplarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...