Witamy, aby siďż˝ zarejstrowaďż˝ lub zalogowaďż˝,
skorzystaj z opcji dost�pnych po prawej stronie.
Obecny czas to 05:30 Sro 25 Kwi 2018

Wszystko o Massey Ferguson
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 353, 354, 355

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Maszyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
roki
Gość

PostWysłany: 14:11 Czw 28 Lip 2005    Temat postu: wytrzymałośc MF Odpowiedz z cytatem

Ja swojego użytkuję od 5 lat sprowadzony z Niemiec i bardzo dobrze się sprawuje chociaż to starszy model .Te młodsze podobno sa mniej trwalsze
Powrót do góry
bialy
Gość

PostWysłany: 20:11 Sro 27 Lip 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praktycznie kazdy ciagni bedzie chodził na opale, tylko na dobrym opale a nie jakimś gów... 3 klasy bo są az 3 ja mam pewnego dostawce i mam 1 klase.

Nawet samochodem osobowym bmw 2,5 tds który ma elektroniczny wtrysk jezdze na czerwonym i nie widze zadnej róznicy. jest róznica ale w porównaniu do zagranicznego ON bo sam sprowadzałem ten samochód i po zalaniu polskiego On odrazu spadła moc.

Moga byc problemy ale tylko w najnowszych silnikach z układem common rail
Powrót do góry
tom24
Gość

PostWysłany: 13:28 Wto 26 Lip 2005    Temat postu: Wrażliwe na paliwo Odpowiedz z cytatem

Znajomy ma MF i mówił że nie będzie chodził na opale On ma narazie 5500MTG i sprawuje sie dobrze
Powrót do góry
bodzior
Gość

PostWysłany: 13:12 Sro 20 Lip 2005    Temat postu: Czy naprawdę nikt nic nie wie o tych ciągnikach Odpowiedz z cytatem

Czy naprawdę nikt nic nie wie o tych ciągnikach ?
Ja chciałbym kupić MF o mocy około 70KM , może ktoś coś napisze o takim ciagniku
Powrót do góry
agronom
Gość

PostWysłany: 11:14 Pon 18 Lip 2005    Temat postu: Wszystko o Massey Ferguson Odpowiedz z cytatem

Proszę o informacje o ciągnikach MASSEY FERGUSON seria 3050-3090
Jeśli ktoś takie użytkuje to proszę o wypowiedz
1.Jak się sprawują na polskim paliwie
2.Koszty serwisu
3.Koszty eksploatacji- zużycie paliwa
4. Czy warto kupic taki ciągnik sprowadzany z zachodu
5. Ile MTG do kapitalnego remontu
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Maszyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 353, 354, 355
Strona 355 z 355

Skocz do: