Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 01:54 Sro 2 Gru 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 2496, 2497, 2498  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goliathus

PostWysłany: 10:41 Pią 31 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
KAŻDE miasto turystyczne ludzi czarno, na wolny stolik w każdej knajpie trzeba czekać pół godziny , wszędzie grille, pogoda piękna, na podwórkach to samo, ludzie oszaleli dosłownie, bo raz że byli zamknięci, a dwa, że mogą być znowu zamknięci i w takiej sytuacji, przy takim zejściu towaru ciężko jest sprzedać kurę bo wszyscy nią zawaleni. To se tera wyobraźcie ile jest żywca w sierpniu.

Sierpień podobno 130-140 % normy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
medox

PostWysłany: 08:55 Pią 31 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KAŻDE miasto turystyczne ludzi czarno, na wolny stolik w każdej knajpie trzeba czekać pół godziny , wszędzie grille, pogoda piękna, na podwórkach to samo, ludzie oszaleli dosłownie, bo raz że byli zamknięci, a dwa, że mogą być znowu zamknięci i w takiej sytuacji, przy takim zejściu towaru ciężko jest sprzedać kurę bo wszyscy nią zawaleni. To se tera wyobraźcie ile jest żywca w sierpniu.
Powrót do góry
Goliathus

PostWysłany: 08:04 Pią 31 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pisklaczek napisał:
medox napisał:
Dopiero połowa wakacji, a już takie rzeczy. Zrujnuje wszystko ten jeb.any wirus

"Polski przewoźnik narodowy odwołał wszystkie loty do Czarnogóry, które miały wystartować po 4 sierpnia. Do tej daty sześć samolotów wykona specjalne rejsy dla Polaków chcących wrócić do kraju. Będą one miały formułę lotów czarterowych."

A mi się wydaje, że wirus osłabi, ale zabije Ukraina. To jest chyba główna przyczyna skoro fileta można kupic po 5 zł

Zgadz się cena zbóż na ukrainie bardzo niska oni nas zaleją teraz swoim filetem Brazylia to jest pikuś co nam ukraina szykuje a jak nie daj bóg dojdzie jeszcze ptasia i covit to posklada sie wszystko
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 07:10 Pią 31 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A szkoda tu zaglądać o pisaniu nie wspomnę gesiaze w tym roku dokładają a niektórzy będą robić za darmo tylko indyk zero albo poniżej kaczka to samo chyba że ilości 100tys w jednym włożeniu i tak w kolko czasy na drob się skończyły 3 lata do tyłu
Powrót do góry
pisklaczek

PostWysłany: 06:56 Pią 31 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:

"Polski przewoźnik narodowy odwołał wszystkie loty do Czarnogóry, które miały wystartować po 4 sierpnia. Do tej daty sześć samolotów wykona specjalne rejsy dla Polaków chcących wrócić do kraju. Będą one miały formułę lotów czarterowych."

A mi się wydaje, że wirus osłabi, ale zabije Ukraina. To jest chyba główna przyczyna skoro fileta można kupic po 5 zł
Powrót do góry
ciężki

PostWysłany: 06:29 Pią 31 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrezygnowałem ze wstawienia teraz, zrezygnuję chyba i z następnego - w sumie 130tys szt. Zapraszam frajerów na swoje miejsce, zwolniło się , macie szansę, zarobicie.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 19:06 Czw 30 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
medox

PostWysłany: 18:14 Czw 30 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak mogą zrobić i może zrobią pojedyncze fermy, nic to nie zmieni, te wielkie jadą bo nie mają wyjścia, inni uciekają w umowy co guzik im da. Tak więc szykują się grube rzeczy na jesień/zimę. Całe eventy, szkolenia, masowe imprezy itp itd, nic nie ruszy, a od połowy września po wakacjach i tych tłumach które są wszędzie zakażenia wystrzelą w taki kosmos , że nawet szkoda myśleć, znajomy szef kliniki mówi, że będą musieli to zamknąć znowu bo żadna służba zdrowia w żadnym państwie tego nie wytrzyma. Nie ma szans po po prostu.Wydrukują kasę na kolejną tarcze dla firm i zamkną.
Może gdyby wszyscy, ale to każdy jak jeden mąż zredukował o 40% to coś by to dało, ale to nie jest możliwe jak wszyscy wiemy
Powrót do góry
Goliathus

PostWysłany: 17:19 Czw 30 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2 napisał:
-70% A wszyscy namawiają na wstawienia bo już po pandemii 🤣🤣🤣

dobre ja własnie dzis odmowilem 60 tys ptaka n 2 budy bo jestem pewien ze będzie masakra totalna bo sie duzy najazd z ukrainy miesa podobno szykuje na markety za chwile a znajomy 40 tyś które pojutrze ma wstawiać po chamsku powiedział wylęgarni ze nie odbierze i h...j a juz za monent wszystko mog zamkną nic nie zrobimy bo mają pełną władze pozostaje tylko popcorn i kto nie ma kredytów to sobie robi długie długie wakacjie do marca przyszłego roku inaczej (słowo zostało usunięte)....a... zmoczona
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 17:05 Czw 30 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-70% A wszyscy namawiają na wstawienia bo już po pandemii 🤣🤣🤣
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 13:59 Czw 30 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Rząd nie wyklucza ponownego wprowadzenia obostrzeń sanitarnych, żeby zapobiec rozprzestrzenianiu się epidemii koronawirusa, ale jak do tej pory, nie ma w tej kwestii zaleceń od Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia"

Będzie w tym roku jazda . Masakra
Powrót do góry
LOBO

PostWysłany: 11:55 Czw 30 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
A czytac też nie umiesz?Pisałem wczoraj jaka cena.I chyba nie ma po co za dużo o niej pisać ... Będzie 2 z przodu do minimum 20sierpnia , powtórka obecnej sytuacji początkiem pazdziernika ( jak zawsze zresztą po obsadzie hitu co to grzać mało trza na początku i mało wentylować na końcu). Tylko w październiku nie będzie jak teraz, że wszystko, cały świat wyległ na ulice i do knajp i zewsząd czuć w Polsce grilla (A MIMO TO JEST 2 Z PRZODU W CENIE, TO SE TERA WYOBRAŹ ILE MUSI BYĆ ŻYWCA) tylko w październiku bedzie pół Europy zamknięte, skoro już dzis mamy ponad 600zakażeń i grille nie będą się smażyć na ulicach i wtedy będzie 1 z przodu w cenie a nie dwa. Oby było 1, bo przecież początkiem października powtórzy się ilość żywca z początku sierpnia.Moze będzie tylko taka różnica, że polecą na umowy na jesień co wiele nie zmieni bo umowy też zanurkują, nawet te które były ok, to już drugi raz się nie dadzą zaskoczyć i nie dołozą
A tu cię zaskoczę na przyszły tydzień są ubojnie które mają mało kurczaka i szukają ale nie wiem czy to wpłynie na cenę choć trochę
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 11:47 Czw 30 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czytac też nie umiesz?Pisałem wczoraj jaka cena.I chyba nie ma po co za dużo o niej pisać ... Będzie 2 z przodu do minimum 20sierpnia , powtórka obecnej sytuacji początkiem pazdziernika ( jak zawsze zresztą po obsadzie hitu co to grzać mało trza na początku i mało wentylować na końcu). Tylko w październiku nie będzie jak teraz, że wszystko, cały świat wyległ na ulice i do knajp i zewsząd czuć w Polsce grilla (A MIMO TO JEST 2 Z PRZODU W CENIE, TO SE TERA WYOBRAŹ ILE MUSI BYĆ ŻYWCA) tylko w październiku bedzie pół Europy zamknięte, skoro już dzis mamy ponad 600zakażeń i grille nie będą się smażyć na ulicach i wtedy będzie 1 z przodu w cenie a nie dwa. Oby było 1, bo przecież początkiem października powtórzy się ilość żywca z początku sierpnia.Moze będzie tylko taka różnica, że polecą na umowy na jesień co wiele nie zmieni bo umowy też zanurkują, nawet te które były ok, to już drugi raz się nie dadzą zaskoczyć i nie dołozą
Powrót do góry
LOBO

PostWysłany: 10:11 Czw 30 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Rozważamy wprowadzenie kwarantanny dla osób wracających do kraju z wybranych państw Unii Europejskiej i spoza niej - poinformował w środę rzecznik rządu Piotr Müller. Dodał, że decyzja w tej sprawie może zapaść w ciągu dwóch lub trzech tygodni.
Rzecznik rządu w rozmowie w Polsat News poinformował, że w ostatnich tygodniach instytucje państwowe przygotowują się do potencjalnego powrotu epidemii "w większej skali".[b]

I co lobo? Tera oddasz po 2.6 i w październiku poprawisz po 1.5 a takiś mądry. Poza wyzwiskami nie napisałeś na tym forum nawet jednego konstruktywnego zdania
i wzajemnie
Powrót do góry
LOBO

PostWysłany: 10:09 Czw 30 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Rozważamy wprowadzenie kwarantanny dla osób wracających do kraju z wybranych państw Unii Europejskiej i spoza niej - poinformował w środę rzecznik rządu Piotr Müller. Dodał, że decyzja w tej sprawie może zapaść w ciągu dwóch lub trzech tygodni.
Rzecznik rządu w rozmowie w Polsat News poinformował, że w ostatnich tygodniach instytucje państwowe przygotowują się do potencjalnego powrotu epidemii "w większej skali".[b]

I co lobo? Tera oddasz po 2.6 i w październiku poprawisz po 1.5 a takiś mądry. Poza wyzwiskami nie napisałeś na tym forum nawet jednego konstruktywnego zdania
A ty taki mądry jesteś to napisz gdzie i jakie ubojnie ile płacą a nie pisać NIE MÓWIŁEM to napisz ile BRADO ,ALGAS ,KOKO ,KOBO , HYBRO ,SYSTEM DRÓB, RES DRÓB ,BIBIELA, FOKSDRÓB u ciebie niema konkretów tylko same wróżby i tyle
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 09:41 Czw 30 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
LOBO

PostWysłany: 20:59 Sro 29 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wojtek63 napisał:
No to gdzie jest administrator piekna polszczyzna Twisted Evil
Chciałem przeprosić wszystkich normalnych ludzi na tym forum oprócz MENDOKSA za moje wpisy na jego temat niech pisze ceny ile płacą poszczególne ubojnie bo są różnice w cenie o 20-30 gr ta sama ubojnia potrafi zapłacić u jednego tyle a u drugiego tyle a on ciągle "A NIE MÓWIŁEM ' kończę z tym forum bo nie warto czytać te jego proroctwa pozdrawiam
Powrót do góry
wojtek63

PostWysłany: 18:10 Sro 29 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to gdzie jest administrator piekna polszczyzna Twisted Evil
Powrót do góry
Łódzki Kogut

PostWysłany: 18:09 Sro 29 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

złotykurzej napisał:
ciężki napisał:
W7212 napisał:
Uwaga!
Przestrzegam przed współpracą z ubojnią OLIKORN. Na ich wadze ( legendy głoszą , że nawet posiadają legalizacje ) brakuje bardzo dużo kilogramów , a wszechobecne krętactwo i manipulacja nie zna granic... Odciąganie w nieskończoność wysłania rozliczenia czy to w formie elektronicznej jak i również w formie papierowej trwa "ekspresowe " 57 dni , same faktury po tak "szybkim" dostarczeniu na tle urzędu skarbowego wyglądają łagodnie mówiąc - conajmniej podejrzanie , a cena została z niewyjaśnionych przyczyn obniżona o 20 gr bez wcześniejszego zawiadomienia. Sam drób zawsze mam w bardzo dobrej kondycji , co jest mało skromne choć prawdziwe , to nagle według wcześniej wspomnianych faktur 1/3 sprzedanych do nich brojlerów oznaczono w klasie B. Kontakt z nimi jest uciążliwy , trudny i niewygodny i jeśli mam oceniać poziom złodziejstwa ,bo inaczej tego nazwać się nie da to Ubojnia OLIKORN jest w topowej 3 w naszym kraju.

No cóż - nie rozumię w czym rzecz. Handluję z nimi już dość długo i NIGDY nie miałem ŻADNEGO z opisanych powyżej problemów. Jeśli ktoś ma wątpliwości niech popyta tych którzy tam oddają a nie bierze pod uwagę jednego głosu złego ani jednego dobrego. Musi ich być kilka dla wiarygodnej oceny. Pozdrawiam. /obecnej ceny nie znam bo stoję/
stróż z ubojni pilnuje warty perfekcyjnie... Ja też z tą firmą miałem do czynienia i również nie polecam tam kurczaki z 3 dni musiałby nie jeść paszy żeby nie wyszło okarmienie , mają duże konfiskaty i sajgon w rachunkowości.

ha ha ha... no prosze.. znowu olikorn cuduje , nic sie tam nie zmienilo. jedyne co sie zmienia to handlowcy kupujacy drob.. co zrobic jak sie ma p.o.j.e.b.a.n.e szefostwo.. tez z nimi juz nie handluje jakis czas przez podobne postepowanie... zawsze jak maja za duzo drobiu to kombinuja zeby urwac i to nie malo... ale jak zaczyna brakowac to blagaja o zywiec... dziwne ale prawdziwe.... ale sami jestesmy sobie winni pozwalajac na takie rzeczy... powinno sie o tym pisac i komentowac, poniewaz kazdy sie nauczyl wszystkie problemy zwalac na hodowce.... tylko ze hodowca nie ma z czego dokladac.. jak jest gdzie handlowac to olikorn omijac szerokim łukiem.... tez nie polecam ... krótko mowiac to oszusci od dawna
Powrót do góry
złotykurzej

PostWysłany: 17:41 Sro 29 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciężki napisał:
W7212 napisał:
Uwaga!
Przestrzegam przed współpracą z ubojnią OLIKORN. Na ich wadze ( legendy głoszą , że nawet posiadają legalizacje ) brakuje bardzo dużo kilogramów , a wszechobecne krętactwo i manipulacja nie zna granic... Odciąganie w nieskończoność wysłania rozliczenia czy to w formie elektronicznej jak i również w formie papierowej trwa "ekspresowe " 57 dni , same faktury po tak "szybkim" dostarczeniu na tle urzędu skarbowego wyglądają łagodnie mówiąc - conajmniej podejrzanie , a cena została z niewyjaśnionych przyczyn obniżona o 20 gr bez wcześniejszego zawiadomienia. Sam drób zawsze mam w bardzo dobrej kondycji , co jest mało skromne choć prawdziwe , to nagle według wcześniej wspomnianych faktur 1/3 sprzedanych do nich brojlerów oznaczono w klasie B. Kontakt z nimi jest uciążliwy , trudny i niewygodny i jeśli mam oceniać poziom złodziejstwa ,bo inaczej tego nazwać się nie da to Ubojnia OLIKORN jest w topowej 3 w naszym kraju.

No cóż - nie rozumię w czym rzecz. Handluję z nimi już dość długo i NIGDY nie miałem ŻADNEGO z opisanych powyżej problemów. Jeśli ktoś ma wątpliwości niech popyta tych którzy tam oddają a nie bierze pod uwagę jednego głosu złego ani jednego dobrego. Musi ich być kilka dla wiarygodnej oceny. Pozdrawiam. /obecnej ceny nie znam bo stoję/
stróż z ubojni pilnuje warty perfekcyjnie... Ja też z tą firmą miałem do czynienia i również nie polecam tam kurczaki z 3 dni musiałby nie jeść paszy żeby nie wyszło okarmienie , mają duże konfiskaty i sajgon w rachunkowości.
Powrót do góry
Goliathus

PostWysłany: 16:11 Sro 29 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LOBO napisał:
medox napisał:
Lobo proponuje zakupić słownik ortograficzny.To raz. Dwa- co daje komukolwiek twoja pisanina? Moja daje tyle, że jak ktoś posłuchał, to sprzeda we wrześniu złotówkę drożej jak w sierpniu.
Tymczasem zmianiamy kod na 2 z przodu. Kur BEZKRESNY OCEAN DO 20SIERPNIA (w konsekwencji oczywiście giga wstawienia po 20sierpnia) Generalnie, tak jak mówiłem od dawna, cała Polska jaka długa i szeroka chciała mieć żywiec w pierwszej połowie sierpnia i mamy na teraz 2.8
Krótko teraz P. O. J. E B. A. N. Y D. E. B. I. L a sam weź sobie słownik nieudaczniku P. E. D. A. L. E

Ja teraz powiem wam tak żeby nie było że wstawienia robie tak jak Medox mówi że bedzie cena czy jej nie będzie w danym okresie bo i tak idę jakimś tam swoim charmknogramem ale jakoś tak akurat mi te wstawienia wchodzą ze zawsze kiedy on mówi że ta cena ruszy i jest jakaś opłacalność to zeczywiscie mi się to pokrywa i udaje się jakoś w miarę ten zywiec sprzedać
Powrót do góry
LOBO

PostWysłany: 15:52 Sro 29 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Lobo proponuje zakupić słownik ortograficzny.To raz. Dwa- co daje komukolwiek twoja pisanina? Moja daje tyle, że jak ktoś posłuchał, to sprzeda we wrześniu złotówkę drożej jak w sierpniu.
Tymczasem zmianiamy kod na 2 z przodu. Kur BEZKRESNY OCEAN DO 20SIERPNIA (w konsekwencji oczywiście giga wstawienia po 20sierpnia) Generalnie, tak jak mówiłem od dawna, cała Polska jaka długa i szeroka chciała mieć żywiec w pierwszej połowie sierpnia i mamy na teraz 2.8
Krótko teraz P. O. J. E B. A. N. Y D. E. B. I. L a sam weź sobie słownik nieudaczniku P. E. D. A. L. E
Powrót do góry
ciężki

PostWysłany: 15:25 Sro 29 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W7212 napisał:
Uwaga!

Powrót do góry
ciężki

PostWysłany: 15:24 Sro 29 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W7212 napisał:
Uwaga!

Powrót do góry
W7212

PostWysłany: 14:24 Sro 29 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwaga!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 2496, 2497, 2498  Następny
Strona 99 z 2498

Skocz do: