Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 02:00 Pią 30 Lip 2021

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2078, 2079, 2080 ... 2648, 2649, 2650  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leśiu

PostWysłany: 08:17 Czw 7 Paź 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubuskie żywiec 3,1 zł,tuszka 4,4 zł . Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
puzon brojlerowski

PostWysłany: 08:14 Czw 7 Paź 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox nie p....prz, że sa teraz masy wstawień wszyscy wstawiają jak wstawiali i do 20 września było bardzo dobrze cena trzymała sie na poziomie opłacalnym dla obu stron. DALACZEGO NIKT NIE PISZE ŻE W PORCIE STOJĄ STATKI Z KURCZAKIEM DLACZEGO ŻADEN Z UBOJNISTÓW NIE PISZE ZE ZAKUPUJE WŁAŚNIE SPROWADZONEGO KURCZAKA!!!!

CENA SPADŁA WŁAŚNIE DLATEGO ŻE MAMY SPROWDZONEGO KURCZAKA, KTÓREGO W INNYCH KRAJACH BARDZIEJ OPŁACA SIE EXPORTOWAC ZA PRZYSŁOWIOWĄ ZŁOTÓWKĘ NIŻ PONOSIĆ OGROMNE KOSZTY UTYLIZACJI.

LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ OGŁUPIĆ JAKOŚ DO TEJ PORY WYSTARCZAŁO KURCZAKÓW A JAK WIEMY TO W LECIE JEST WIECEJ WSTAWIEN BO WSTAWIAJĄ WSZYSCY I WSZĘDZIE!

SMACZNEGO!!!
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 08:07 Czw 7 Paź 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dajcie spokuj temu medoxowi chłop coś tam musi wiedzieć co sie dzieje na rynku a nie jak hodowca kiedy tylko sprzedać. ostatnio był znajomy z zaprzyjażnionej wylęgarni przywoził jakieś jajka i co; mówił jak to sie tylko hodowcy ci drobni przedzwaniali i domawiali to jeszcze z 1-2 tyś więcej jakby sie dało na ten okres który to dziś schodzi. chcieli pewnie w taki sposób nadrobić bilans roczny ilóści. teraz mówi że te same postaci mają już terminy wstawien od 20 paż do 10lis. już podobno kilku dzwoniło żeby coś może przesunąć a tu jaja już zamów i nasadzone i nima zmian. Z tym dzwonieniem do ubojni to tak jest bo myślą jak ja i kilku innnych nie zadzwoni z 2-3 tyg wcześniej jak jeszcze cena spada to myśła że coś tym poprawią a jak zadzw 3 dni przed to się uda a tu cennka wtedy z 30 gr w dół i tak blokują rynek nich dziś sprzedają po 2,9 jak jeszcze bedzi ktoś chciał wziąc zadawalającą ich ilośc bo centralna polska na następ tydz masa kur
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 07:14 Czw 7 Paź 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bruszetta napisał:
Medox twoje posty są żenujące proponuje usiąść z wodą mineraqlną ijeszcze raz je przeczytać czy to możliwe by hodowca był tak prymitywny?
Cóż takiego żenującego w jego postach widzisz??? Ty to masz dopiero zrytą psychę , że czegoś doszukiwać się w czyjś postach , a swojego drobiarskiego deb.lizmu nie widzisz . Dla takich jak ty / sorry za małą literkę , ale jakoś nie mam szacunku dla i.diotów Laughing / wszyscy , którzy myślą i piszą inaczej to głupki prawda? Medox czasami nudzi , ale to o czym pisze jest oczywiste i aż dziw bierze , że ktoś tego nie wie i nie widzi .
O tych zgłoszeniach do natychmiastowej sprzedazy pisaliśmy już lata temu . Potwierdzę tylko , że tak było kiedyś i tak jest TERAZ . Na Kaszubach jest normą , że dzwoni się do ubojni jak ptaki są chwilę przed ubojem!!!!!!!!!!!!!! Wielokrotnie również byłem świadkiem rozmów , płaczu w mankiet i permanentnego obniżania ceny przez samego hodowcę żeby tylko ubojnia wzięła . O partyzantce w chowie drobiu piszę już lata . Ileż to pomyj wylano na moją głowę . Ileż wyzwisk przeczytałem . Mam to w d.upie i wiem , że dopóki nie będzie "zamordyzmu" / co uważam za zamordyzm wielokrotnie objasniałem i już mi się nie chce Very Happy / to teki tępaki ekonomiczne jak bruszetta i jemu podobni będą istnieć . Dla nich wolny rynek to wszelka dowolność - no to mamy dowolne ceny . Tylko , że oni chcą wstawiać kiedy im się chce , sprzedawać kiedy im się chce , obsadzać ile im się chce . Ubojnia ma być na każdy telefon i najlepiej ściągać za kilka godzin he,he,he. Bo oni maja jakiś plan , ale inni to już nie muszą . I.mbecyle produkcyjno-ekonomiczni .
Powrót do góry
501

PostWysłany: 06:37 Czw 7 Paź 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te forum już sobie odpuściłem.Ale muszę przełamać swoje postanowienie.Hoduję kurczaki na kontraktacji wiele lat.Czy zarabiam mniej czy więcej to moja sprawa ale żyję i całkiem dobrze.Odbiór kurczaka z zegarkiem w ręku.Piąty tydzień przebierka i 6,5 reszta.Tak sześć razy w roku non stop.Jak wszystko ułożę sobie po mojemu to jest czas na wakacje i ferie z rodziną.Nic więcej mnie nie interesuje.Ale jak medox napisał o ludziach ( kosmitach ) to nóż się otwiera w kieszeni.Takich hodowców wysłać z powrotem czyli w kosmos.Powinni dostać 0,50 zł za kg.Rynek by się oczyścił z głupoty.Żeby nie było 3.20.Niestety nie z mojej winy. Sad
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 21:47 Sro 6 Paź 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteście niesprawiedliwi.Najdelikatniej to ujmując.Czy ja k...rwa jego mać chce żeby kury były tanie??????Żebyśmy nie zarabiali???????Gdzieś tak pisałem??????
Mało razy ,tej wąskiej grupie forumowiczów radziłem i jak się okazywało miałem rację kiedy nie wstawiać,a kiedy wstawić?Ostatni raz prosiłem nie wstawiajcie wszyscy po 20sierpnia bo wdu.picie.Nie miałem racji?Ktoś by zrobił żle gdyby np się nie przesunął i wyszedł we wrześniu??Czy trzeba jakiś nadprzyrodzonych zdolności by wiedzieć,że taka masa wstawiona w okolicy 20sierpnia zaskutkuje tą samą masą wstawioną w okolicy 20pazdziernika.
Ja protestuje i piętnuje ewidentną głupotę i tyle.Przykład z dziś - siedzę na wspomnianej wcześniej ubojni piję kawę i gadam z właścicielem, telefon dzwoni.Właścicel mówi-o dzwoni i tu nazwisko.Odbiera.Baba chce przebrać.Gość pyta kiedy.Baba ,że dziś no najpóżni to jutro.A jaka waga?Ponad 2. 70.To Pani dziś dopiero chce przebrać i dziś dzwoni?Pani ja mam pełno i poprzesuwanych hodowców,więc pod koniec przyszłego tygodnia.To ja zadzwonię do innej ubojni może mi wezmą.Dobrze niech Pani dzwoni.Oby wzięli.Chyba wiele ubojni nie znała bo za 30min drugi telefon.Panie ,ale ja muszę najpózniej pojutrze przebrać bo ciasno.To ja to przebranie Panu dam po....nawet nie napiszę po ile.
Inny przykład - ktoś zna jedną ubojnię dzwoni i prosi żeby mu zabrać kurę.Ale też obudził się na dzień czy dwa przed sprzedażą.I dzwoni pięc razy dziennie.Gość mówi mu ,że poda nr do znajomego on ma miejsce to mu weżmie.Panie,ale jak nie zapłaci ,ja tam już wolę poczekać.Gość mu mówi- jak nie zapłaci to ja zapłacę za niego-gwarantuje za gościa.Aaaaa Panie, wie Pan jakie tam gwarancje na gębę ,ubierz Pan choć autko ,ja wole trochę taniej Panu dać a resztę się wezmie potem.A jakie one duże?2.9gdzieś.
No ,żesz w morde ludzie to jest normalne waszym zdaniem???A ta pierwsza baba to póżno dzwoniła bo pole mają i kilka hal i robota nie było czasu.
No przecież goście z tych ubojni mówią ,że im to czasem ręce opadają.
Wyeliminujmy bezdenną głupotę a cenę wyreguluje rynek.Sorry za długi post.
NA koniec-jeśli ktoś potrafi wskazać wypowiedz w której występuję przeciw interesowi hodowcy to słucham.Proszę wskazać.Choć jedną!Jeśli nie,skąd agresja i wyzywanie???[/list]
Powrót do góry
mała

PostWysłany: 20:57 Sro 6 Paź 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym zauważyć, że temat to ''cena brojlera'' a nie ''jechanie po sobie nawzajem'', szczególnie po medoxie, nie podobają się komuś jego posty, po prostu nie reagujcie i tyle Wink
czytam regularnie forum i jedno mgę powiedzieć, nie schlebiając tu komuś. Niejednokrotnie Medox miał rację. I nie raz się zastanawiałam skąd ma takie informacje. Ale OK, koniec tego bo się robi offtop Wink

cena leci w dół, jak myślicie, jak będzie za tydzień, dwa? :/
Medox, może Ty się wypowiesz Wink

pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry
k1005

PostWysłany: 20:28 Sro 6 Paź 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie poprostu nie czytajcie postow medoxa , a jezeli
juz to bez zadnego odzewu.
Ten czlowiek jest po prostu chory coś sie dzieje złego z jego psychiką .
Nie widzicie jaki on jest szczęśliwy jak hodowcom się żle dzieje.
Lubelskie 3,1 netto /niestety/
Powrót do góry
maj

PostWysłany: 20:26 Sro 6 Paź 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakie ceny??
Powrót do góry
adam kurak

PostWysłany: 19:43 Sro 6 Paź 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rok temu informatyk wziął 15zł za to żeby posty Pana Medoxa nie wyświetlały się na moim komputerze i mam spokój bo ja wiem kto to jest a to jest Pan nazwisko S - - - - - - I
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bruszetta

PostWysłany: 18:00 Sro 6 Paź 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox twoje posty są żenujące proponuje usiąść z wodą mineraqlną ijeszcze raz je przeczytać czy to możliwe by hodowca był tak prymitywny?
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 15:28 Sro 6 Paź 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nikt nie powie, nawet wstydzą się napisać.Będę miał chwile to coś opowiem (byłem na ubojni po zaległe papiery z którą handluje od lat posiedziałem ,wypiłem kawkę,jaja jak berety-wiedziałem ,że 80 procent hodowców raczej powinno orać w polu niż prowadzić jakikolwiek interes ale ,że to tacy idioci co po niektórzy to nie przypuszczałem)póki co powiem,że nikt chyba sobie nie zdaje sprawy ilu hodowców przesunęło wstawienia bo bali się września i wyszli teraz.Wszystkim tym gratuluję Laughing
Powrót do góry
sarius

PostWysłany: 15:15 Sro 6 Paź 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak tam cena kto oddaje??
Powrót do góry
baca60

PostWysłany: 19:20 Wto 5 Paź 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W małopolsce gorzej [moim zdaniem] już nie może być ponieważ kury schodzą zajeb-ście ceny tuszki w sklepach spadły nawet do 5,30 z 6,50 a żywiec dziś masakra
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 14:33 Wto 5 Paź 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wylęgarnie przeżywają oblężenie w temacie <świąteczne wstawienia> . Brakuje jaj !!! I niech mi nikt nie mówi , że drobiarze są po..ani .
Powrót do góry
Leśiu

PostWysłany: 13:15 Wto 5 Paź 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubuskie żywiec 3,1 zł , tuszka 4,5 zł. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Powrót do góry
misio

PostWysłany: 13:06 Wto 5 Paź 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox a za trzy tygodnie wzrosnie? i na swieta tez? zeby ci czasami na malym cos nie uroslo Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy tak jak teraz to by juz bylo w sierpniu jak by sie kury nie podusily!!!!w jednym masz racje: no to jeszcze po jednej budzie Very Happy Very Happy Smile Embarassed Crying or Very sad Crying or Very sad a potem placz.
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 10:22 Wto 5 Paź 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj bolałoby bardzo ale na szczęście częściowa pauzeczka i kurki mają 3 tyg. próbują wyrwać nawet po 2,9 netto tuszka 4,6 do 5,3 netto. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 10:04 Wto 5 Paź 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak w drugiej poŁowie pazdziernika to jeszcze gęsiarze lubią jakiegoś brojlerka wsadzić nie?Niech się dołączą do tej całej masy to będzie jazda gołymi jajami w przepaść bo brzytwie .Obstawiamy cenę między 25litopada a 10 grudnia?Mój typ - 2.80brutto.Realne maksimum przy tej podaży żywca.
A na święta nigdy nie było ceny to nikt się nie ustawia ,podobnie jak nigdy nie było ceny na początku września Laughing
A jak tam teraz sprzedaż,co nikt się nie chwali po ile sprzedaje ,przeca to temat cena brojlera Laughing Nooo sprzedaje to złe słowo , raczej prosi się by ktoś wziął za darmo.Ale co tam , następnym razem będzie lepiej! Laughing Laughing
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 17:39 Pon 4 Paź 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niech sprzedają i nie czekają bo może być jeszcze taniej dzis bardzo słabiutko mimo obniżki tuszki , ci co chcieli odpocząć i jeszcze teraz sobie na spokojnie zarobić to niech teraz widza jacy są mądrzy i przewidujący i nie ma ich co żałować jak będą mieć powtórkę z rozrywki za jakieś 789 tyg
Powrót do góry
Leśiu

PostWysłany: 17:31 Pon 4 Paź 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubuskie żywiec 3,2 zł,tuszka 4,6 zł Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 17:13 Pon 4 Paź 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei pamiętam, jak znajomy zobaczył jak cena przekracza 4netto (mam nadzieje ,że nie czyta,ale pukałem mu się czoło)wrócił wcześniej z urlopu a w trakcie urlopu na drapanego załatwiał pisklęta ,żeby jak najszybciej wsadzić i wsadzał 25sierpnia.A miał być jeszcze tydzień i przerwę miał zrobić,taką techniczną 1.5tygodnia.To tera sprzedaje Laughing Laughing Nawiasem mówiąc na jedną dużą halę wsadził z dwóch wylęgarni bo w jednej załatwił 25tys a w drugiej 15 Laughing
Miał pecha wpadł z całą rzeszą innych,szczególnie tych co nie chcieli wyjść w pierwszej połowie września i się przestawili na koniec września/początek pazdziernika.Ci dopiero plują sobie w brodę Laughing
Kupa śmiechu w tej branży naprawdę,jak w żadnej chyba
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 17:09 Pon 4 Paź 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no dajcie już spokoj z tą teorią spiskową , że każdy kto pisze i mysli inaczej to już ubojnista. czy myslicie , że oni chcą się bawić w jakies kretyńskie gierki podszywając się pod hodowcow? Wyluzujcie bo jako zywo przypomina mi to PiS , a myslalem , ze chociaz tutaj nie bedą mi się z niczym kojarzyc Evil or Very Mad
Powrót do góry
puzon brojlerowski

PostWysłany: 16:43 Pon 4 Paź 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś mi się wydaje, że jak była cena 4,2 to Tobie piana wychodziła jak dzwoniłeś do swojej kochanej ubojni z którą masz taki zajeb... ty kontrakt!
A może alojz jesteś właśnie z ubojni?
Powrót do góry
alojz

PostWysłany: 16:07 Pon 4 Paź 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam o wszystkim wiedziałem już w styczniu.Już w styczniu podpisałem umowę z ubojnią na 15 rzutów w cenie od 3.4 do 3.6 netto.(Obsada w trzech obiektach po 20 tys)Oczywiście zabezpieczyłem się w paszarni na tyle na ile się dało i śpię spokojnie.( dało się wiele bo jestem z nimi już 7 lat na dobre i na złe)W sobotę lecę do Hurghady z małżonką na tydzień a kury rosną.Koledzy się ze mnie śmiali , że tak zrobiłem i , ze na urlop jeżdżę tylko do Egiptu.Ale ja tak wolę ,małą łyżeczką i bez nerwów i tych sznurów od glebka.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2078, 2079, 2080 ... 2648, 2649, 2650  Następny
Strona 2079 z 2650

Skocz do: