Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 02:13 Sob 22 Wrz 2018

Agrolok
Ceny jaj spożywczych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1239, 1240, 1241 ... 1250, 1251, 1252  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Remik

PostWysłany: 21:23 Wto 28 Sie 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Potwierdzam że ceny podane przez Kolege Ekofarmera obowiązują również na południu kraju. Tylko S-ka jest po 0,28. Reszta tak samo.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ekofarmer

PostWysłany: 10:31 Wto 28 Sie 2007    Temat postu: Już się dzieje...... Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich producentów i gości....

Na dzien dzisiejszy tj 28sierpnia cenki na mazowszu poszły do góry
0-30gr
S-27gr
1a-25gr
1b-23
2a-21
2b-19
III-16

To nie żart!!! takie są ceny i pewnie to nie ostatnie słowo.

Koledzy hodowcy-DO DZIEŁA BO NIE MA NA CO CZEKAC!

<<<<<BOMBA W GÓRĘ>>>>>
Powrót do góry
Gall

PostWysłany: 19:19 Pią 24 Sie 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
powiem jedno bedzie sie dzialo
Powrót do góry
kurka33

PostWysłany: 16:00 Pią 24 Sie 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej jak u was ceny ? w łódzkim bez zmian czyli 1b-21gr, 1a-23, 24gr, 0-26, 27gr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JANOSIK

PostWysłany: 21:40 Wto 21 Sie 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich jajcarzy:co slychac w tym temacie jak ktos ma ochote to niech cos napisze co nowego a moze wszystko po staremu.pozdrawiam goraco Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
JANOSIK

PostWysłany: 21:36 Sro 8 Sie 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko ja tam pisz co wiem i mysle i nie zadko w pospiechu wiec sie nie zastanawiam nad pisownia wazne ze wiadomo o co chodzi to jest portal rolny a nie ortograficzny zeby sie podniecac ortografia. a tak na marginesie to sa lepsi pisaze odemnie ale mi to nie przeszkadza i w necie nikt na to nie zwraca uwagi Razz
Powrót do góry
kogucik

PostWysłany: 21:20 Sro 8 Sie 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Ci Janosik, ze masz w zupelnosci racje, ale moglbys jeszcze popracowac troche nad podstawami ortografii jezyka polskiego Smile Bez obrazy rzecz jasna Smile)) Goraco pozdrawiam!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JANOSIK

PostWysłany: 18:06 Wto 7 Sie 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAM: tez jestem za tym zeby ceny sie zatrzymaly kolo 22gr. za 1a zaniskie ceny rozpsuwaja klijetów i puzniej ciezko podniesc cene a za wysokie blokuja rynek nie chca brac bużą sie. cenka jest umiarkowana dosyc dobrze sie sprzedaje wedlug mnie jest OK.
Powrót do góry
megakura

PostWysłany: 10:23 Wto 7 Sie 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

faktycznie chodza sluchy iz cena lekko poszla w dol, hurtownicy naciskaja , ale mysle ze nizej niz 0,22netto za 1a nie ma co opuszczac, tym bardziej ze ceny zboz sa bardzo wysokie. wlasnie dzis dostawca paszy poinformowal mnie o nadchodzacej podwyzce o 40 zl na tonie. nad morzem sezonu zostalo juz max 2tygodnie takze zejscie troche spadnie , ale mysle ze bez specjalnych rewolucji dotrwamy do swiat przy nie zmienionych cenach.

a tak na marginesie jak na innych fermach z wymogami GHP, GMP, HACCP?
czy tylko u nas tak mecza, czy dotyka to juz wszystkich producentow?

kol.janosik u mnie pusty magazyn
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
JANOSIK

PostWysłany: 12:43 Pon 6 Sie 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam kapitalizm jest okrutny i nikt sie tu nikogo nie pyta czy mu sie oplaca czy nie wiec koszty przynajmniej w drobiarstwie nie maja wplywu na ceny kiedys nawet slyszalem takie chaslo jak ci cena nie pokrywa kosztów produkcji to nie produkuj.wezmy 1-wszy przyklad z brzegu w ubieglum roku w czerwcu 1a byla po 15gr jest to cena daleka od oplacalnej a jednak takie byly ceny.w polsce produceci sa sobie sami tego winni bo inwestuja setki tysiecy w nowe kurniki powiekszajac produkcje tylko kazdy z nich chyba zapomina ze rynek nie jest z gumy no i wtedy ceny w dół. ja jestem churtownikiem chce kupic towar sprzedac i zarobic to normalne czy po 20gr czy po 40gr i czy to sie komus oplaca czy nie to mnie w zasadzie nie interesuje i tak nie zyje na takim poziomie co produceci (mowa o duzych).jest odwieczna zasada ten co sprzedaje chce jak najwiecej a zas ten co kupuje dokladnie na odwrót.
Powrót do góry
Kokoszka Zgierska

PostWysłany: 08:36 Pon 6 Sie 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego Janosik mam wrażenie ,ze zapomiasz ,ze ceny jaj to nie tylko kaprys producentow ,ale w głównej mierze koszty produkcji , a te od dwoch lat stale rosna. Cena zboża jest wyższa o 30 procent ,wzrosly ceny energi ,wody ,pracy mimo szczerych chęci nie mozemy produkować tak tanio jak w ubiegłych latach .Stabilna cena uwzględniajaca wzrosty kosztów to nasze marzenie ,ale wystarczy parę dni upalnych a już odbiorcy zbijają cenę a przecież nie wpywa ona na zwiększenie letniego popytu .Naszą bronią jest jak pokazał ten rok zmniejszanie produkcji jedynie w ten sposób możemy zatrzymać spadek cen poniżej kosztów.Jesień pozwala na powrót do normalnej produkcji w przyzwoitych cenach.Pozdrawiam.
Powrót do góry
JANOSIK

PostWysłany: 08:18 Nie 5 Sie 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAM. kolego ekofarmer cena nie zalezy od was a od rynku a rynek to nie wy tylko wszyscy wiec wiekszego wplywu na nia nie macie niestety. najlepsza opcja dla cen to nie opuszczac ale tez i nie podnosic ale taka opcja nie istnieje szkoda. Crying or Very sad pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry
ekofarmer

PostWysłany: 11:34 Sob 4 Sie 2007    Temat postu: Bez obaw koledzy Odpowiedz z cytatem

Witam
Idzie ku lepszemu.To fakt ze 1a mozna juz kupic po 22-23grosze ale nie ma
powodów do obaw.Upały sie skończą,ludzie wrócą z urlopów ,zacznie sie lepsze zejście.
A zresztą już wrzesień za pasem a więc naturalny popyt.
To czy bedzie cena zależy przede wszystkim od NAS prducentów,stąd gorąca
prośba-nie opuszczajcie cen wtedy kiedy nie ma takiej potrzeby.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Gall

PostWysłany: 22:11 Wto 31 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Kolego Janosik nie naciskaj tak aby otwarcie mowic o cenach powodow kilka mysle ze na tyle jestes duzym hurtownikiem w pomorskim ze orientujesz sie w sytuacji po drugie spojrz ile osob czyta to forum a nie pisze postow a dostep do tych danych jest prosty a jedna z tych osob jest twoj odbiorca lub konkurencja co bierze w tygodniu 30szk i tez chce ta cene co do cen poznan nie zejdzie ponizej 23 chocv juz jeden lub 2 przelamalo ta granice a tak bez zmian zaraz zaczna sie powroty do domow bo pogoda iepsak
Pozdrawiam
Powrót do góry
JANOSIK

PostWysłany: 18:05 Wto 31 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAM. dzięki za odpowiedz na mój apel nareszcie mozna sobie cos tu poczytac tak trzymac koledzy piwko dla was. Very Happy co do cen to tu musze sie zgodzic z kolegą remikiem 1a po 23g bez zadnych problemów mozna kupic a jak by tak ponaciskac to i za 22g mozna wyrwac to chyba potwierdza to co pisze k. remik. z całym szacunkiem ja mysle ze od 1-ego to pujdzie ale na dół no cóż to sa moje załozenia a jak bedzie czas pokaze. wszystkiego dobrego pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Remik

PostWysłany: 09:32 Wto 31 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy małe rozbieżności co do oceny sytuacji na rynku ale gdyby każdy miał pusty magazyn to 1A nie spadłaby z 0,24 na 0,22.
Powrót do góry
Remik

PostWysłany: 09:25 Wto 31 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Ceny nieco spadły. Zrobił się lekki zastój i uskładało się nawet troszkę dużego jajka. Ceny na dziś 2B-0,16; 2A-0,18; 1B-0,20; 1A-0,22; 0-0,25; S-0,28.
A jak inne regiony?
Powrót do góry
Kokoszka Zgierska

PostWysłany: 09:13 Wto 31 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To że nie piszemy nie oznacza spadku cen czy zastoju w jajku .Myślę ,że kolega Janosik nie orietuje się ,że praca na fermie to nie tylko sprzedaż jaj .Teraz jest okres żniw niektórzy fermiarze pracują przy żniwach inni szykują się do skupu ,jest to trudny i goracy okres . Kazda ferma boryka sie z problemami kadrowymi ;bo pracownicy sa na urlopach .Z tego wynika nasze małe uczestnictwo na forum .W kwesti jaj sprawa jest prosta magazyny puste schodzi pod miotłę jest duze prawdopodobienstwo że po pierwszym pójdzie delikatnie w górę .W łódzkim cena jaj w marketach od 40 do 60 gr. za sztukę .Sytuacja w jajkach jest na tyle stabilna że można zająć się innymi sprawami.Pozdrawiam.
Powrót do góry
JANOSIK

PostWysłany: 18:53 Pon 30 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nudą wieje na tym forum , wszyscy na urlopach czy co? Cool piszcie jak tam ceny poto jest to forum.ono ma temat ceny jaj spozywczych.a ja widze ze tu sie pisze tylko kiedy drozeje a jak stoji albo w dół to cisza.jak fermiarze nie chca pisac bo mysla ze przez to ceny zataja to piszcie posrednicy,churtownicy i inni z tej branzy Wink pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry
nowy32

PostWysłany: 10:28 Sro 25 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orjentujecie sie ktorzy chodowcy z rejonu biezunia zuromina maja 16 tygodniowki do sprzedazy?
Powrót do góry
JANOSIK

PostWysłany: 10:26 Nie 22 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zorjętuje sie czy moji dostawcy nie mają nic na zbyciu i ewentualnie po ile i wtedy może dam znać ale e-mailem nie na forum pozdro Wink
Powrót do góry
Gall

PostWysłany: 06:59 Nie 22 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na dzien dzisiejszy brakuje mi powyzej 10 palet 1b/1a a z jakiego regionu jestes moze bym podjechal wlk. dzieki za pomoc
Powrót do góry
JANOSIK

PostWysłany: 21:24 Sob 21 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widze kolego gall ze jestes obcykany w tym temacie to fajnie. wiesz ja tam bynajmniej nie zauważyłem znaczacych braków w jajach cho też mało nie sprzedaje narazie starcza jest OK. tak na przyszłosc to jle palet cie interesuje może kiedys będe mugł pomuc i na wzajem ja mam kilku dostawców z cołego kraju na jednym nie można dzis bazowac Wink pozdro
Powrót do góry
Gall

PostWysłany: 20:38 Sob 21 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy nie wiem z jakiego regionu jestes ale podpowiem abys zadbal o swoj rynek detaliczny jak to mozliwe dzis dokladasz jutro zarabiasz
Powrót do góry
nowy32

PostWysłany: 20:22 Sob 21 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hurtownicy szanowni moze ktos chce wejsc w spolke . planuje wstawic nioski , bylem do niedawna w innej branzy drobiarskiej
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1239, 1240, 1241 ... 1250, 1251, 1252  Następny
Strona 1240 z 1252

Skocz do: