Skocz do zawartości
chlopka

jakie lubicie książki?

Rekomendowane odpowiedzi

umowa kupna sprzedaży samochodu[/url]"]Czytam tylko poradniki ogrodnicze, rolnicze. na więcej nie mam teraz czasu.

 

Te są najlepsze. Ostatnio ukończyłem "Diuna" Franka Herberta - świetne! Tera zaczynam coś nowsze a mianowicie Metro 2033 - postapo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja codziennie typowo rolnicze o chowie zwierząt gospodarczych i uprawie roli. Obyczajowe powiesci amerykanskie typu Ginsberg, Kerouac i inni z zakresu powojennego. Żadziej czytam, literaturę Polską raczej powieść międzywojenna, o łowiectwie i tym podobne. Czasu na to brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja uwielbiam skandynawskie kryminały.

jak lubisz skandynawskie kryminały to polecam Lackberg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam dramaty dlatego polecam "Skrzywdzona" Cathy Glass. Książka mocno wciąga, dobrze się czyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem "Wiedźmina" i 'Metro 2033". A tak to lubię Sci-Fi, Polityczne, Antyutopie.

Ostatnio przeczytałem "Krótka Historia Czasu" S. Hawkinga i kilka książek Bukowskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uwielbiam kryminały. Polskie i zagraniczne tutaj w sumie bez różnicy. Moje ulubione to te Nesbo oraz dwojki amerykanskich pisarzy o agencie Pendergaście. TO jest naprawdę najlepsza kryminalna seria o agencie FBI Aloysiusie Pendergaście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Głównie fantastyka i Sci-Fi, ale sięgam też po reportaże i poradniki - w zależności od potrzeby. Zdarza mi się utknąć w pracach naukowych i najróżniejszych referatach, jak szczególnie mnie coś zainteresuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dominują książki historyczne i biografie, ale nie stronię od fantastyki, którą mam na półkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja siedzę głównie w biografiach. Ostatnio np. wpadła mi w ręce biografia Boryseiwcza którą napisał M.Propok - świetna lektura!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...