Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 15:34 Pią 17 Sty 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2082, 2083, 2084 ... 2244, 2245, 2246  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
An

PostWysłany: 10:23 Pon 12 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety tylko 3,20 netto.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kurczak581

PostWysłany: 09:19 Pon 12 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kto zna ceny na kaszubach???
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 09:05 Pon 12 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MD napisał:
3.3 do 3.4 zł.

nie wiem kto tyle Ci placi...ja sprzedalem dzis zaledwie po 3,20 netto...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
rufus

PostWysłany: 09:02 Pon 12 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tasin napisał:
15 % produkcji w Wielkopolsce stoi Smile A Wy mówicie, że to nie możliwe...
Zapowiada się więcej, bo kolejni hodowcy zapowiadają postój lub redukcję produkcji Smile Oby do wiosny kochani!!

ktoś wie jak ten tydzień na Kaszubach?
Powrót do góry
MD

PostWysłany: 08:24 Pon 12 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3.3 do 3.4 zł.
Powrót do góry
Tasin

PostWysłany: 21:11 Nie 11 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

15 % produkcji w Wielkopolsce stoi Smile A Wy mówicie, że to nie możliwe...
Zapowiada się więcej, bo kolejni hodowcy zapowiadają postój lub redukcję produkcji Smile Oby do wiosny kochani!!
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 17:46 Nie 11 Lis 2007    Temat postu: Re: cena Odpowiedz z cytatem

diablo napisał:
Na świeta totalny brak kurczaka!!!! Pójdą jak świeże bułeczki.......
Obecnie w małopolsce 3,5 brutto. Na świeta na pewno bedzie wiecej... Laughing Laughing I co na to MEDOX ??
Twisted Evil

Chyba, że zamiast karpia na wigilię każdy kupi kurczaka.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 14:24 Nie 11 Lis 2007    Temat postu: Re: cena Odpowiedz z cytatem

diablo napisał:
Obecnie w małopolsce 3,5 brutto. Na świeta na pewno bedzie wiecej... :lol: :lol: I co na to MEDOX ??
:twisted:

Aleś wymyślił
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 13:00 Nie 11 Lis 2007    Temat postu: Re: cena Odpowiedz z cytatem

ksiaze napisał:
diablo napisał:
Obecnie w małopolsce 3,5 brutto. Na świeta na pewno bedzie wiecej... Laughing Laughing I co na to MEDOX ??
Twisted Evil

co Ci pojdzie mieso wieprzowe tanie jak woda wolowina pojdzie po kosztach juz widze ten Twoj zarobek...za obornik moze choinke kupisz sobie!!

rynek nie przyjmuje do wiadomosci drozszych cen miesa...jest to sztucznie trzymane zbijaja w ten sposob inflacje i umacniaja pozycje zlotowki..zdziwicie sie jak szybko wejdzie w Polske euro... oj sie zdziwicie kwestia 2-3 lat..
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 12:58 Nie 11 Lis 2007    Temat postu: Re: cena Odpowiedz z cytatem

diablo napisał:
Twisted Evil

co Ci pojdzie mieso wieprzowe tanie jak woda wolowina pojdzie po kosztach juz widze ten Twoj zarobek...za obornik moze choinke kupisz sobie!!
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 11:39 Nie 11 Lis 2007    Temat postu: Re: cena Odpowiedz z cytatem

diablo napisał:
Twisted Evil

daj Ci Boże , a nas nie opuszczaj

jeśli na BN ma być brak i lepsza cena to może Szanowni Hodowcy zastanowią się dlaczego/ bo napewno nie przez wzrost spożycia/ i wyciągną z tego właściwe wnioski
ci sami nie będą wciąż pauzować by poprawić koniunkturę
przesuwanie wstawień bez ograniczenia ich wielkości i tak w pewnym momencie zaskutkuje spiętrzeniem produkcji
Powrót do góry
diablo

PostWysłany: 10:00 Nie 11 Lis 2007    Temat postu: cena Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil
Powrót do góry
W11

PostWysłany: 09:20 Nie 11 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barbara napisał:
W 11 pouczajac innych produkuj sie dalej ja wylatuje na wczasy.
Widzę że zpewnych powodów nie mżesz spać! Ja jestem cały czas na wczasach tylko zmieniam miejsca!
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 05:38 Nie 11 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W 11 pouczajac innych produkuj sie dalej ja wylatuje na wczasy.
Powrót do góry
K6

PostWysłany: 21:55 Sob 10 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DOLNOŚLĄSKIE; ubojnie przewidują,że będzie brakować kurczaka po 18-tym listopada.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 20:12 Sob 10 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czołem biznesmeny!Jak tam sprawy?Coraz więcej głosów rozsądku widzę wśród szanownych kolegów.Jeszcze tylko to wykonać....
A do czego się to sprowadza ? Do wszystkiego co medox mówił dawno ,dawno temu. I dobrze,że mówił bo może moja misja ,która miała polegać na spowodowaniu przemyśleń choć w części się realizuje.
Czasem ta misja wymagała pewnych prowokacji i podenerwowania co po niektórych ale cóż..
Powrót do góry
W11

PostWysłany: 13:00 Sob 10 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barbara napisał:
W 11 gratuluje Ci dzieciecej fantazji, chyba to jest Twoja forma dowartoscowania sie.Juz chyba ktos Ci napisal ,zebys nie robil idiotow z kolegow.
Wielkie dzięki! I postaraj się zrozumieć ''że ja z nikogo nie robię idiotów''.Wiesz dlaczego? Bo jest to fizycznie niemożliwe.Ty lepiej skoncentruj się'' na wytwarzaniu pensji.''A ściśle wiąże się to z planowaniem wstawień...... I nie tylko!!!
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 10:33 Sob 10 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

METAN napisał:
paktofonikas napisał:
Jak tam cena u Gornegoi synalkow??

próbują kupić po 3,2 , chociaż mówią co innego to potrzebują żywca , dziś dzwonili do kilku znajomych hodowców uzyskując odpowiedż"poczekamy"

dzis tez dzwonili do mnmie cena 3,20 i tendencja w dol....duze zaklady wypychaja tuszke w smiesznej cenie...pieprze mam ponad 7tyg kurczaka i uciekam z nimi i pasuje do konca roku...jak sie to uspokoi i ktos dupe umoczy doopiero moze cena bedzie stabilniejsza....
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 07:58 Sob 10 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W 11 gratuluje Ci dzieciecej fantazji, chyba to jest Twoja forma dowartoscowania sie.Juz chyba ktos Ci napisal ,zebys nie robil idiotow z kolegow.
Powrót do góry
W11

PostWysłany: 23:13 Pią 9 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kol napisał:
W 11. Wiem o co Ci chodzi. Chodzi Ci o podpuszczenie i żeby drobiarze walczyli do co najmniej podanej przez Ciebie ceny. To nie jest głupie tylko jak w całym drobiarstwie nie realne. Kurczak ma 2.8 do 3 kg wagi, 53 dni i w taką pogodę złapały mykoplazmę więc upadki wiadomo a ubojnia jedna z drugą może "dać " 3,2. Co zrobisz? Dalej będziesz walczył i szukał kto da więcej znosząc po 100 szt z hali (antybiotyku nie dasz bo ubój).
Nie chcesz się zniżać do mojego poziomu? Nie musisz. Odpowiedz mi tylko na to jedno pytanie.
No widzisz i wcale nie oto mi chodzi żeby podpuszczać innych drobiarzy do walki , bo taka walka to nie walka.Kiedyś pisałem że nie będę drążył tematów które znane sa odkąd istnieje drobiarstwo robią to inni w bardzo precyzyjny sposób.Natomiast uważam że takie forum do którego mają wszyscy dostęp nie powinno służyć aby przedstawiać i wyliczać wartości tuczu. Dam wam taki przykład , byłem dzisiaj na obiedzie biznesowym i było tam wielu ludzi którzy są w branży mięsnej i są bardzo zainteresowani rozbudową swoich firm o ubojnie drobiu.A dlaczego ? dowiedziałem się międzyinnymi że'' ppr ''to świetna lektura i jest tam dużo melancholików którzy motywuja nas do tego żeby im'' pomóc'', chodzi tu oczywiście o pozysk taniego surowca. I Dlatego, żeby tylko pobrać pensję wystarczy tylko hodować, natomiast żeby wytworzyć pensję to już trzeba coś więcej...../ . Oczywiście nie należy zapominac że kazdy biznes to droga selekcji i żyrowania na czyimś potknięciu. I może głupio to zabrzmi ale ja dzisiaj sprzedawałem po 3,70netto.Natomiast twój problem z mykoplazmą decyduje o tym że masz rację,towar trzeba oddać!!! Tylko odpowiedz sobie na pytanie czy problem twoich chorych kur to pogoda? ''I tak naprawdę to w kazdej kwestii możesz miec racje , ja wolę zarabiać''
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 17:25 Pią 9 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paktofonikas napisał:

próbują kupić po 3,2 , chociaż mówią co innego to potrzebują żywca , dziś dzwonili do kilku znajomych hodowców uzyskując odpowiedż"poczekamy"
Powrót do góry
paktofonikas

PostWysłany: 16:49 Pią 9 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 14:07 Pią 9 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Rysiu Ochucki"]
METAN napisał:
reprodukcja miała nas/wiecie gdzie/ gdy sprzedawała jajka na eksport , przez co wielu z nas miało wielotygodniowe opóżnienia wstawień , a przecież oni nie są obligatoryjnie zwolnieni z planowania produkcji

Metan, nie szukaj wszędzie wrogów. Jestem z "reprodukcji", przeglądam to forum reguralnie i wierz mi jest to jak najbardziej w moim interesie aby Wam działo sie dobrze. Było już w przeszłości tak, że mimo kontraktu na dostawę jaj wolny rynek ratował mi tyłek.
A planowanie? - tu "horyzont czasowy" jest tak duży, że nie pomógł nawet Medox z Armagedonem i czarodziejską kulą. Confused

mój tekst był świadomie obcesowy/za co przepraszam/ , gdyż chciałem "reprodukcję "sprowokować do wypowiedzi
może wytłumaczysz hodowcom żywca czemu całej produkcji nie masz na kontrakcie , a oni przez analogię zastosują to u siebie
co do planowania to jest ono możliwe pod warunkiem , że będzie w nim uczestniczył hodowca/z rocznym planem wstawień/ a wylęgarnia będzie zobowiązana do dostarczenia piskląt lężonych z twojego materiału/jednorodnego/ w terminach zgodnych z harmonogramem
Powrót do góry
Ray

PostWysłany: 12:33 Pią 9 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Propozycje 3,4, straszenie ze cena w dol (Kaszuby, Kujawy). Ale dzwonia i chetnie by wzieli. Jednej ubojni odmowilem ze wzgledu na cene w przyszlym tygodniu i mialem telefon przed momentem ze moze choc jeden samochod dalo by rade. Spora ubojnia wiec chyba za duzo kurczaka nie ma. Odpowiedz: odpowiednia cena i mozna pomyslec:)
Powrót do góry
iwonarad

PostWysłany: 11:11 Pią 9 Lis 2007    Temat postu: cena Odpowiedz z cytatem

Animex Dębica 3.20+vat (3.36 brutto), piskle 1.24+vat, pasza 1150+vat z Animex Zamość

K6 napisał:
MIEJSKA GÓRKA; 3,20 netto.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2082, 2083, 2084 ... 2244, 2245, 2246  Następny
Strona 2083 z 2246

Skocz do: