Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

o dziwo pod koniec tygodnia pakownie świeciły pustkami. Ale czy to będzie pretekst aaby podnosić ceny .... s-0.16 m- 0.19 L 0 .22 xl -0.30

 

Które pakownie? Jedna, dwie, trzy...? A może dwieście? Moja na twojej liście się nie znalazła niestety. Pusto to raczej w twojej głowie.

Przepraszam Pana jajecznego, że jego pakownia się nie znalazła na mojej liście, ponieważ ona nie obejmuje" 60-cio letniej obory 4x3, ręcznej drukarki do znakowania jaj i sortownicy o wydajności 300szt/h". Jeśli ma Pan na tyle odwagi aby podać mi swój numer pakowni chętnie to zweryfikuję. Póki co to jesteś leszcz bo tylko obrażasz.... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o dziwo pod koniec tygodnia pakownie świeciły pustkami. Ale czy to będzie pretekst aaby podnosić ceny .... s-0.16 m- 0.19 L 0 .22 xl -0.30

 

Które pakownie? Jedna, dwie, trzy...? A może dwieście? Moja na twojej liście się nie znalazła niestety. Pusto to raczej w twojej głowie.

Przepraszam Pana jajecznego, że jego pakownia się nie znalazła na mojej liście, ponieważ ona nie obejmuje" 60-cio letniej obory 4x3, ręcznej drukarki do znakowania jaj i sortownicy o wydajności 300szt/h". Jeśli ma Pan na tyle odwagi aby podać mi swój numer pakowni chętnie to zweryfikuję. Póki co to jesteś leszcz bo tylko obrażasz.... Pozdrawiam

 

 

A ty kolego masz tą odwagę której oczekujesz od innych i podasz swój nr ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny i chłopaki po co wy się tak ekscytujecie i obrzucacie inwektywami.

Oczywiście nie jestem lepszy, ale tylko się bronię przed takimi aparatami jak ten co ostatnio jak Filip z konopii wyskoczyl..

 

Jajeczny Ty natomiast trochę przesadzasz.

Nie wszyscy po jednej i drugiej stronie są poje...

Dajcie sobie na wstrzymanie, bo na prawdę chyba nie o to chodzi w tym forum.

A jeśli już to słabe te wasze beszty 🤦😂

 

Zajmijmy się tym co jest z cenami teraz, wymieniajmy się wiadomościami,myślami i przypuszczeniami co dalej- może to mieć jakiś ciekawszy skutek, a takie gadanie jeden przez drugiego to wrecz strata czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany Cyny w górę bo słyszałem od jednego kierownika z duuużej fermy że od środy 0,25 za L co do M 0,18 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o dziwo pod koniec tygodnia pakownie świeciły pustkami. Ale czy to będzie pretekst aaby podnosić ceny .... s-0.16 m- 0.19 L 0 .22 xl -0.30

 

Które pakownie? Jedna, dwie, trzy...? A może dwieście? Moja na twojej liście się nie znalazła niestety. Pusto to raczej w twojej głowie.

Przepraszam Pana jajecznego, że jego pakownia się nie znalazła na mojej liście, ponieważ ona nie obejmuje" 60-cio letniej obory 4x3, ręcznej drukarki do znakowania jaj i sortownicy o wydajności 300szt/h". Jeśli ma Pan na tyle odwagi aby podać mi swój numer pakowni chętnie to zweryfikuję. Póki co to jesteś leszcz bo tylko obrażasz.... Pozdrawiam

 

Skoro tak barwnie opowiadasz o pakowniach, które widziałeś, to nie dziwię się, że mojej nie ma na Twojej liście. Moja znajduje się na liście weterynaryjnej czyli w innych kategoriach, które dla Ciebie są zapewne niedostępne. I nie musi być z tego powodu Tobie przykro. Dalej rozglądaj się po "oborach" czy aby nadal są puste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L-21? Chyba z pierzynką 😂😂od tamtego tygodnia sprzedaje na palety L 0.23-0.24 i magazyn pusty 😊 .Świeże jaja - posiadasz 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
L-21? Chyba z pierzynką 😂😂od tamtego tygodnia sprzedaje na palety L 0.23-0.24 i magazyn pusty 😊 .Świeże jaja - posiadasz 😂
Z pierzynką po 17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak naprawdę ceny są takie ilości 12-18 palet

 

L 20-22

M 15-16

 

Tendencja zwyżkowa

L 19 i więcej,M 14 i więcej,p.s.moja konkurencja nie podnosi cen więc czy na pewno drożeje?Duża pakownia proponowała mi M PO 16 z przywozem podziękowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak naprawdę ceny są takie ilości 12-18 palet

 

L 20-22

M 15-16

 

Tendencja zwyżkowa

L 19 i więcej,M 14 i więcej,p.s.moja konkurencja nie podnosi cen więc czy na pewno drożeje?Duża pakownia proponowała mi M PO 16 z przywozem podziękowałem.

 

 

Te ceny to ja rozumiem za jaja made in UA ?

 

Cena 0,16 za M z odbiorem/dowozem wszystko zaeży od tego czy ktoś ma M w nadmiarze czy nie.

 

cyna podał mniej więcej aktualne ceny. L 0,22-0,25 a M oscyluje 0,15-0,16.

NETTO

Nie dajcie się w maliny pognać.

 

PS. Po 0,18 to wyjdzie L jak na wybijanie, więc hienom nie ma co tanio oddawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde jakieś tajemnicze listy strach się bać, mam nadzieje że na żadnej mnie nie ma.

 

 

Ja, jak czytam tutaj wypowiedzi paru cwaniaczków to mam wrażenie że jednak jeszcze w stodołach pakują A ich "pakownie" to zwyczajne stemplowanie jaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno, Niemiec nie kupi nie swojego towaru na sklepie a zagraniczny da co najwyżej na wybijalnie, u nas to nie ma znaczenia, to zjawisko nie funkcjonuje. Jednak mimo wszystko najbardziej mnie irytują cwaniaczki co numerki nabijają i jadą po bandzie jadąc na Ukraińskim towarze. Tępić ich należy jak ptaszyńca na kurniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak naprawdę ceny są takie ilości 12-18 palet

 

L 20-22

M 15-16

 

Tendencja zwyżkowa

L 19 i więcej,M 14 i więcej,p.s.moja konkurencja nie podnosi cen więc czy na pewno drożeje?Duża pakownia proponowała mi M PO 16 z przywozem podziękowałem.

 

 

Te ceny to ja rozumiem za jaja made in UA ?

 

Cena 0,16 za M z odbiorem/dowozem wszystko zaeży od tego czy ktoś ma M w nadmiarze czy nie.

 

cyna podał mniej więcej aktualne ceny. L 0,22-0,25 a M oscyluje 0,15-0,16.

NETTO

Nie dajcie się w maliny pognać.

 

PS. Po 0,18 to wyjdzie L jak na wybijanie, więc hienom nie ma co tanio oddawać.

Interpretuj sobie jak chcesz,ale z UA w tych cenach nikt nie przywiezie.A co do przemysłu w Niemczech wyjdzie L po 19,a w Polsce po 17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak naprawdę ceny są takie ilości 12-18 palet

 

L 20-22

M 15-16

 

Tendencja zwyżkowa

L 19 i więcej,M 14 i więcej,p.s.moja konkurencja nie podnosi cen więc czy na pewno drożeje?Duża pakownia proponowała mi M PO 16 z przywozem podziękowałem.

 

 

Te ceny to ja rozumiem za jaja made in UA ?

 

Cena 0,16 za M z odbiorem/dowozem wszystko zaeży od tego czy ktoś ma M w nadmiarze czy nie.

 

cyna podał mniej więcej aktualne ceny. L 0,22-0,25 a M oscyluje 0,15-0,16.

NETTO

Nie dajcie się w maliny pognać.

 

PS. Po 0,18 to wyjdzie L jak na wybijanie, więc hienom nie ma co tanio oddawać.

Interpretuj sobie jak chcesz,ale z UA w tych cenach nikt nie przywiezie.A co do przemysłu w Niemczech wyjdzie L po 19,a w Polsce po 17

Nie wiem jak ty to liczysz... może masz na wybijalniach słabsze ceny niż ja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. Na Holandii przemysł 0,22+ Ci da za L
Pakuj TIRA i zasuwaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. Na Holandii przemysł 0,22+ Ci da za L
Pakuj TIRA i zasuwaj.

 

Niestety na ten tydzień brakuje mi już towaru, a na następny też już mam sporo rozdysponowane - w cenach jak podałem niżej.

 

I nie, nie kupuje towaru niewiadomego pochodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...