Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 00:44 Czw 15 Kwi 2021

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2085, 2086, 2087 ... 2598, 2599, 2600  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misio

PostWysłany: 15:32 Sro 3 Lut 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po 14 ale chyba 2012 roku Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
medox

PostWysłany: 14:25 Sro 3 Lut 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing Dobre,z tym ustalaniem ceny szczegolnie Laughing
Powrót do góry
hybro3

PostWysłany: 14:10 Sro 3 Lut 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cholera miałem mieć po 14 ale się zbojałem.Na starość tracę czucie.Jeżeli niektóre ubojnie nie mają ani jednego wpisu to ja bym się wpisał i byłbym sam na rynku.Też miewam takie sny ale zawsze żle się kończą a bo to żona zacznie chrapać albo psy zaaczną szczekać i nie mogę ustalic ceny bo się budzę.Jak myślisz medox ile wtedy mógłbym wziąść za żywiec-podpowiedz.
Powrót do góry
farciarz

PostWysłany: 13:44 Sro 3 Lut 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Matt napisał:
Śnieżyce masakra. Mialem wczoraj o 23.00 odstawiac 3 transporty i wszystkie utknęly w zaspach a ja osobówka razem z nimi. Ludzi odwołałem i cała noc odsniezalismy ale dopiero nad ranem jak przyjechały pługi cos sie ruszyło. Teraz stoja na podworku i znow ładujemy od 23.00. Załaduje ale czy wyjade ze wsi skoro dzis znow ma zawiewać?! Wielkopolska odstawiam po 2.90. Tak wiec bierzcie pod uwage pogode

z tego powodu u mnie przed kurnikiem stoi spychacz na gąsienicach DT75 -ruski sprzęt- to załatwia sprawę .koszt 10-20tyś .
Powrót do góry
Matt

PostWysłany: 12:51 Sro 3 Lut 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śnieżyce masakra. Mialem wczoraj o 23.00 odstawiac 3 transporty i wszystkie utknęly w zaspach a ja osobówka razem z nimi. Ludzi odwołałem i cała noc odsniezalismy ale dopiero nad ranem jak przyjechały pługi cos sie ruszyło. Teraz stoja na podworku i znow ładujemy od 23.00. Załaduje ale czy wyjade ze wsi skoro dzis znow ma zawiewać?! Wielkopolska odstawiam po 2.90. Tak wiec bierzcie pod uwage pogode
Powrót do góry
mmx

PostWysłany: 12:22 Sro 3 Lut 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
i jeszcze coś co wiem z trzech nie powiązanych zródeł - po 14lutego są ubojnie które nie mają na ten termin ani jednego zapisanego hodowcy!.Co będzie nie wiem,żebyście nie mieli potem do mnie pretensji,decyzja należy do każdego.Ja lubie takie dziwne ruchy więc bym zaryzykował a czy słusznie zobaczymy po 14 lutym

Mam identyczną informację że po 14 lutym nie ma kompletnie kurczaka tyle ,że to co oferuje na dziś małopolska to 2,85 MAXYMALNIE. Medox wybaczę ci jeżeli odnajdziesz i zniszczysz "brazylijską szklaną kulę". A na poważnie to ja nie wstawiam do czasu aż sytuacja się nie wyjaśni-taki mój mały STRAJK.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 12:15 Sro 3 Lut 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i jeszcze coś co wiem z trzech nie powiązanych zródeł - po 14lutego są ubojnie które nie mają na ten termin ani jednego zapisanego hodowcy!.Co będzie nie wiem,żebyście nie mieli potem do mnie pretensji,decyzja należy do każdego.Ja lubie takie dziwne ruchy więc bym zaryzykował a czy słusznie zobaczymy po 14 lutym
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 12:08 Sro 3 Lut 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mmx miałem się zmieścic w widełkach plus minus 20gr , jest 3plus vat to jeszcze się mieszcze :lol: To po pierwsze, po drugie było w zeszłym tygodniu 3.20 plus vat przecież :lol: Po trzecie dwa tygodnie lutego jeszcze nie minęły.
A tak zupełnie poważnie, myślałem ,że będzie z 3.60plus vat.Kurczaka jest mało, w przyszłym tygodniu jeszcze mniej a w następnym niektórzy nie mają wcale.Kłopot w tym ,że już po raz drugi lub trzeci obserwuję taką sytuację ,jakby ktoś miał podobną szklaną kulę do mojej i sprowadzał masę kurczaka wtedy kiedy nie ma naszego.Jest to logiczne , bo tylko wtedy można jakąś Brazylię czy inny szajs sprzedac ponad 4zł za tuszkę.Może też się nauczyli (pytanie kto,duże zakłady z zagranicznym kapitałem?),żeby nie walic tego byle kiedy (np wtedy, jak naszego jest dużo)bo cena spada do poziomu w którym i oni nie zarabiają .
Stąd kur nie ma a cena spada.Jedyne wytłumaczenie.
Czyli może jednak masz rację-zmniejszenie obsad spowoduje że w miejsce naszego wejdzie obcy.Czyli może zwiększmy obsady na maksa ,jak wtedy kiedy było 4 netto i po roku zobaczymy czy wygramy my i wyprzemy import ten legalny i nielegalny czy wygrają oni a my przez rok cen 2.30-2.50netto się wykrwawimy.A może jesteśmy na tyle mocni ,że wygramy?
Martwi mnie ,że ktoś chyba ma taką kulę jak ja ,muszę go odnależśc i zniszczyc czarodziejską kulę a w tym czasie nie hodowac, bo albo dużo naszej kury i cena w dół,albo mało naszej kury ,dużo importu i cena też w dół.
Ruch się załamuje bo duże zakłady opuszczają cenę i to od nich biorą hurtownie , stąd nagle siada zbyt , a nie dlatego ,że ludzie nagle przestają jeśc.Skąd mają nagle tani surowiec i akurat w momencie kiedy naszego nie ma?
Powrót do góry
ross100

PostWysłany: 11:32 Sro 3 Lut 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drobiarz i pióro--- czemy podajecie ceny 2,8 i 2,9zł????? na kaszubach płacą 3zł
Powrót do góry
Savik!

PostWysłany: 11:30 Sro 3 Lut 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mmx napisał:
Medox gdzie te twoje 3,2 co obiecywałeś?

Jeszcze nie skapowaliście? nasza branża jest kompletnie nieprzewidywalna w średnim okresie. Można jedynie se pogdybać.
Powrót do góry
mmx

PostWysłany: 11:02 Sro 3 Lut 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox gdzie te twoje 3,2 co obiecywałeś?
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 09:43 Sro 3 Lut 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drobiarz88

Odpowiedzi: 12849
Wyświetleń: 1721571
Forum: Drobiarstwo Wysłany: Pią Mar 6 9:32 GMT 2009 Temat: kupię porcje rosołowe z kurczaka
Witam

Kupię porcje rosołowe z kurczaka. Kto wie gdzie można kupić tanio? Potrzebuję dużo. Płacę gotówką.

niezasługujesz handlarzu Cool Cool Cool
Powrót do góry
drobiarz88

PostWysłany: 09:36 Sro 3 Lut 2010    Temat postu: do R2 Odpowiedz z cytatem

No to teraz przeproś. Zorientowany to widzę że jesteś gościu jak eskimos na produkcji buraków cukrowych. Cena faktycznie leci bo nie ma kupujących. Zastój na rynku i co z tego że kurczak powienien byc droższy. Też nie przepadam za handlarzami ale kuzyn pracuje w hurtowni i na bieżąco przekazuje cenniki hurtowe, ruch na rynku itp stąd wiem czy ubojnia mnie rąbie na cenie przy odbiorze. Kochaj, ufaj, sprawdzaj.
Dzisiaj znowu taniej. Do tego euro leci i będzie leciec.Zapowiadają że ma byc cena euro równa 3,50 zł. Co z tego wyniknie niech każdy sobie dopowie.

Cena skupu na kaszubach 2.90 netto
Powrót do góry
501

PostWysłany: 19:17 Wto 2 Lut 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pióro napisał:
kaszuby 2,90 netto i mielewczyk ma zarezerwowane niby do środy, kondratowicz 2,80 netto. mówią że hodowcy przetrzymali kurczaka licząc na dobrą cenę i dlatego zrobił się tlok i ceny w dół. co za osioł przetrzymuje kurczaka , zamawia ze dwa paszowozy i liczy że cena pójdzie ze 20 gr. w górę. przecież to się nie kalkuluje, to tacy nierozgarnięci debile psują ryne a nie ilosć wstawień . wstawienia są normalne tylko te muły co nie umieją liczyć przetrzymują po tydzien dłużej.a niby cena miała być na lutego to co niektórzy sie wymądrzali!

Na kontraktacji nie możesz przetrzymać.Amen.
Powrót do góry
hybro3

PostWysłany: 18:44 Wto 2 Lut 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="pióro"]niezła jazda ostatnio !czemu tak się pieklicie? przecież to normalne że każy chowa jak jemu pasuje i wstawia jak jemu pasuje, no chyba że jakis baran sugeruje sie tym forum i robi jak mu napiszecie. też uważam że fajne to forum można się pośmiać[/quote]

Witam.Czy przypadkiem to nie twój wpis.Jeżeli twój to czemu biadolisz drogi pióro?
Powrót do góry
pióro

PostWysłany: 17:04 Wto 2 Lut 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaszuby 2,90 netto i mielewczyk ma zarezerwowane niby do środy, kondratowicz 2,80 netto. mówią że hodowcy przetrzymali kurczaka licząc na dobrą cenę i dlatego zrobił się tlok i ceny w dół. co za osioł przetrzymuje kurczaka , zamawia ze dwa paszowozy i liczy że cena pójdzie ze 20 gr. w górę. przecież to się nie kalkuluje, to tacy nierozgarnięci debile psują ryne a nie ilosć wstawień . wstawienia są normalne tylko te muły co nie umieją liczyć przetrzymują po tydzien dłużej.a niby cena miała być na lutego to co niektórzy sie wymądrzali!
Powrót do góry
puzon brojlerowski

PostWysłany: 13:12 Wto 2 Lut 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podkarpacie 3.05 - 3.00 netto.
Powrót do góry
kurczak581

PostWysłany: 12:52 Wto 2 Lut 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kto sprzedaje na kaszuby?? jaka cena???
Powrót do góry
123

PostWysłany: 22:10 Pon 1 Lut 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dołujmy się jeszcze bardziej Exclamation w końcu musi pójść w górę Smile
Powrót do góry
hybro3

PostWysłany: 19:13 Pon 1 Lut 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.1euro=3.9791zł.Dochodzi dodatkowy element ryzyka.Pozdrawiam.
Powrót do góry
eddie

PostWysłany: 13:42 Pon 1 Lut 2010    Temat postu: cena brojlera Odpowiedz z cytatem

Tworzą jakąś przewałkę ? Jedni rezerwują sobie żywiec na ten tydzień inni mówią o spadku ceny. Czy wszyscy wszystkich chcą przechytrzyć? Opanujcie się zarówno my hodowcy jak i ubojnie razem z hurtowniami. Średnie zyski mamy zawsze zbliżone ale ile nerwów i nowotworów - tego nikt nam nie odbierze, na nasze własne życzenie.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 13:16 Pon 1 Lut 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy widzicie,że najdrobniejsze wahnięcie(np brak odbioru w jeden dzień z paru ferm bo zasypało)cokolwiek ,jakikolwiek pretekst jest próbą natychmiastowego obniżenia cen i to znacznie?To już się dzieje od dłuższego czasu.Jedyna recepta to ZMNIEJSZENIE OBSAD I LEKKI NIEDOBÓR TOWARU bo inaczej wydymają was bez mydła,wycisną jak starą szmatę i nic nie poradzicie.
Jest też inny sposób-ten będzie bardziej wam pasował Laughing Jedziemy z obsadami na maksa , wszyscy zarabiają krocie(paszarnie,wylęgarnie,ubojnie,hurtownie itp itd) my się wykrwawiamy.Ci słabsi się wykrwawią ,zapuka komornik i chcąc nie chcą będą musieli przestac hodowac, a ci którzy są najmocniejsi i uzbierali najwięcej kasy zostaną i wtedy zrobi się cena, która wyniknie oczywiście z niedoboru towaru.
Tylko te dwa sposoby istnieją ,aby były wyższe i stabilniejsze ceny.
Wynikiem obydwu sposobów jest to samo-brak towaru,w następstwie popyt przewyższa podaż i rośnie cena.Innej możliwości ekonomia nie przewiduje,jeśli ktoś zna sposób zwyżki ceny przy nadmiarze towaru w stosunku do zapotrzebowania,może już dziś przestac babrac się w gnoju tylko zgłosic się do Komisji Noblowskiej bo Nobel z ekonomii ,światowa sława i nieograniczone pieniądze zapewnione
Powrót do góry
mojekurczaki.pl

PostWysłany: 11:57 Pon 1 Lut 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,

jak widać po postach brak cen w piątek nie uszedł Waszej uwadze. Wybaczcie brak informacji z naszej strony, ale Pani Beata tez człowiek i miewa wypadki losowe Smile

Przepraszam tych, którym nie odpisałam na napływające maile i PW - gdybym była "na posterunku" na pewno nie pozostałyby bez echa.

starter napisał:
Brak cen na tabelce daje do myślenia.
Nie dajcie się oszukać na cenie! Exclamation

Hmmm. Strasznie jestem ciekawa tej interpretacji. Rozwiniesz myśl?

A na koniec oczywicie zapraszam do oglądania cen na www.mojekurczaki.pl

Ciepło pozdrawiam

Beata
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pióro

PostWysłany: 11:30 Pon 1 Lut 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

południe płaci 3,3 netto a północ 3,0 netto? to jakas zmyła
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 11:00 Pon 1 Lut 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drobiarz88

Odpowiedzi: 12836
Wyświetleń: 1718972
Forum: Drobiarstwo Wysłany: Czw Maj 21 11:27 GMT 2009 Temat: kurczak faktycznie drożeje
witam
Cena 3.80 netto za zywiec na polnocy
Pytanie. kto ma najtaniej do sprzedania udo z kurczaka i piers bez kosci. Potrzebuje 4 tonz ud i 3 tony piersi.
tylko swiezutkie

Akwizytorom dziękujemy Cool Cool Cool

nie pisz głupot człowieku , drobiarz 88 to nie drobiarz tylko handlarz
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2085, 2086, 2087 ... 2598, 2599, 2600  Następny
Strona 2086 z 2600

Skocz do: