Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 10:50 Nie 11 Kwi 2021

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2086, 2087, 2088 ... 2595, 2596, 2597  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
123

PostWysłany: 16:07 Sob 23 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy tych kosztach,które są (dużo więcej na ogrzewanie i podwyżki pasz) powinno być przynajmniej 3,5 netto. Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brojler kurzy

PostWysłany: 13:48 Sob 23 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

donciu napisał:
3,1netto myślę że to i tak mało.

Malo??? Policz dobrze koszty to okaze sie , że przy 3,10 jeszcze brakuje . A gdzie zaplata za naszą praće? Gdzie zysk?
U SPRZEDAWCOW < WYTWÓRNI PASZ< UBOJNI< i jeszcze tych wszystkich innych , od ktorych cos kupujemy .
Powrót do góry
donciu

PostWysłany: 13:43 Sob 23 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2 masz racje zaczęły się braki kurczaka.Fala tanich ćwiartek już minęła.Ubojnie upewniają się czy mamy dla nich odpowiednią ilość kurczaka. Cenę prubują trzymać rękoma i nogami.Teraz od nas zależy czy damy się wykożystać.

Dolny śląsk na poniedziałek proponuą 3 netto po negocjacjach 3,1netto myślę że to i tak mało.
Powrót do góry
barvin

PostWysłany: 13:37 Sob 23 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam- w łódzkim mała ubojnia zabiera mi kurczaka po 3,2 netto.
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 11:48 Sob 23 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pilnować ceny 3,2-3,5 netto!!!
Powrót do góry
Gultrax

PostWysłany: 00:18 Sob 23 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałem że w poniedziałek minimalna cena na pomorzu to 3.1 Very Happy
Powrót do góry
sasza307

PostWysłany: 22:58 Pią 22 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MEDOX napisz co mówią twoje prognozy? . bo moje przwiduja pod koniec tego roku jak ruszą te nowe obiekty powstające, cena będzie 2 50 netto za sztuke, tagrze kryzys dopiero nadejdzie bo jeszcze niejest tak zle, wstawień jest ful ful ful ful ful ful ful
Powrót do góry
sasza307

PostWysłany: 22:24 Pią 22 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAM zbyt zaczyna sie normowac w poniedziałek wyrywaja mi 5 tyg .kurczaka twierdzą że im brakuje
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 22:19 Pią 22 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="sarius"]orientuje sie ktoś jaka obecnie jest realna cena w świetokrzyskim?kto ile płaci??[/quote
Znajomy tam w nocy oddawał po 3 brutto.Nie negocjował (on taki już jest) tyle płacili
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 22:15 Pią 22 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2.7netto kolego Stachu to było w zeszły poniedziałek( a problem z odbiorem jeszcze ciut wcześniej) a mamy już prawie następny poniedziałek
Powrót do góry
sarius

PostWysłany: 21:21 Pią 22 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orientuje sie ktoś jaka obecnie jest realna cena w świetokrzyskim?kto ile płaci??
Powrót do góry
Stachu 123

PostWysłany: 20:55 Pią 22 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co wy tu wypisujecie jakieś głupoty odnośnie ceny w małopolsce. Mieszkam w tym rejonie i wiem od kolegów że cena jest niska i na dodatek ubojnie nie chcą odbierać kurcząt cena jest 2,70 netto,. Pisząc tak o niebywałych wzrostach cen , których nie ma robicie zamieszanie na rynku. Hodowcy odbierają to jako odbicie ceny na 4,00zł czego dowodem są nadmierne wstawienia. I z tego powodu cena piskląt nie spada 1,32zł. Wasza euforia znowu spowoduje dużą nadwyżkę produkcji. Sam jestem nieprodukującym hodowcą,ale takie pisanie na forum o takich zwyżkach cen powoduje u mnie cheć wstawienia brojlera, chociaż nieprodukuje od sierpnia 2009. I dlatego nie piszcie takick głupot inie róbcie sensacji ,bo to nie wyjdzie na dobre hodowli.Ale ja obawiam się rynku i czekam dalej .Sygnałem dla mnie jest obniżka ceny piskląt.Dopóki ceny są wysokie to są duże wstawienie . Dlatego ja nie wstawiam,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Radas

PostWysłany: 18:04 Pią 22 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2 o jakim rejonie piszesz, bo nie wiem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
R2

PostWysłany: 18:02 Pią 22 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyszły tydzień to totalny brak żywca (brak wstawień w okresie świątecznym ) i na poniedziałek 3,50 netto Cool Cool Cool
Powrót do góry
Radas

PostWysłany: 17:57 Pią 22 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla zainteresowanych cenami w Wielkopolsce !
Północna i środkowa część - cena 2,80 netto już bez problemu
Południowa część - jeszcze 2,70-2,75 (ze względu na Storteboom i Koziegłowy, bo nadal skalpują hodowców, ale to ich problem)
Miałem dzisiaj 2 telefony o kurczaka na przyszły tydzień, bo ktoś komuś podebrał żywiec z kurnika.
Chwilę temu rozmawiałem z trzecią ubojnią i w rozmowie wyszło, że ubojnie dzwonią do siebie z prośbą o odstąpienie chociaż dwóch samochodów w przyszłym tygodniu. Mam nadzieję, że przełoży się to na gwałtowną zmianę cen i tego wszystkim życzę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
R2

PostWysłany: 17:52 Pią 22 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

22 stycznia 2010
Drób z UE droższy niż produkty z Ameryki Południowej i USA
Standardy sanitarno-weterynaryjne obowiązujące producentów wyrobów mięsnych w UE są kosztowne nie tylko w momencie wdrożenia ale również później podczas ich stosowania. - Dzięki nim produkty unijne mają bardzo wysoką jakość, gwarantują bezpieczeństwo zdrowotne konsumentom. Ujemną konsekwencją wysokich standardów jest cena - zaznacza Krystyna Szczepkowska. - Unia chroni swoich konsumentów, dlatego stawia coraz wyższe wymagania swoim producentom. Zwłaszcza w zakresie dobrostanu zwierząt i warunków sanitarno-weterynaryjnych - podkreśla.

Z drugiej strony UE udostępnia swój rynek dla wyrobów spoza Unii bez pełnej informacji o warunkach jego produkcji. - W efekcie konsumenci unijni nie są w pełni chronieni a drób produkowany w Unii w tym w Polsce przegrywa cenowo w starciu z drobiem z innych, mniej restrykcyjnych pod względem sanitarno-weterynaryjnych regonów - mówi przedstawicielka Indykpolu. - Problem ten powinien zostać w najbliższym okresie uregulowany - ocenia.

Portal Spożywczy, 22 stycznia 2010

wreszcie dobry głos , głos firmy która ma już olbrzymie własne zaplecze produkcji żywca
Powrót do góry
rybka543

PostWysłany: 17:15 Pią 22 Sty 2010    Temat postu: Cena brojlera Odpowiedz z cytatem

Dziś już nawet była cena 3.05 zł netto /Małopolska / co prawda mniejsza ubojnia. Od poniedziałku nie ma zbyt wiele kurczaka więc cena powinna rosnąć.Pozdrawiam.
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 11:27 Pią 22 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po wpisach na forum widać że niewielu ma żywiec do sprzedania. Zajmijmy sie ceną , myślę że 3,20 netto jest już możliwe Cool Cool Cool
Powrót do góry
starter

PostWysłany: 11:26 Pią 22 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukasz111 napisał:
hobbysta 2 napisał:
Witam.
Kolego nie tylko jak inni nie lubie kontraktaccji na takich chorych warunkach jak są teraz bo nie.
Sam to przerabiałem i mój tata i wiesz co dzięki kontraktacji z 5 kurników zeszliśmy na 1 , a wiesz dzięki Komu Cedrob, Drosed. Dawali niby za darmo pasze i pisklaka i człowiek się Łudił że w tym żucie nie wyszło to w następnym żucie się odkuje. I nie stety tylko się łudził...
I z 5 ciu został nsię tylko jeden, i mówie tym co mają kilka, prowadzicie jeden za swoje, przez siebie i dla siebie a odczujecie wjęcej finansowo niż 5 czy 10 za czyjeś i dla kogoś.
POZDRAWIAM

Jak mogli dawać za darmo pisklaka i pasze? I po co wogóle brałeś od nich pasze? To świadczy tylko o tobie że dałes się łoić w d.upsko. A o """ŻUCIE""" już nie wspomne.
Brak indywidualnego kontaktu pomiędzy hodowcami sprawia ,że takie sytuacje nadal będą występować.
Dzięki jawnemu forum hodowcy mogliby mieć świadomość że za darmo to można tylko w mordę dostać. Exclamation
A póki co to ciągnijcie cenę bo wydzwaniają po kilka razy!
Powrót do góry
TOM-JOK

PostWysłany: 10:05 Pią 22 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wie ktoś ile płaci Brychcy???Z góry dzięki za info.
Powrót do góry
lukasz111

PostWysłany: 09:38 Pią 22 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hobbysta 2 napisał:
Witam.
Kolego nie tylko jak inni nie lubie kontraktaccji na takich chorych warunkach jak są teraz bo nie.
Sam to przerabiałem i mój tata i wiesz co dzięki kontraktacji z 5 kurników zeszliśmy na 1 , a wiesz dzięki Komu Cedrob, Drosed. Dawali niby za darmo pasze i pisklaka i człowiek się Łudił że w tym żucie nie wyszło to w następnym żucie się odkuje. I nie stety tylko się łudził...
I z 5 ciu został nsię tylko jeden, i mówie tym co mają kilka, prowadzicie jeden za swoje, przez siebie i dla siebie a odczujecie wjęcej finansowo niż 5 czy 10 za czyjeś i dla kogoś.
POZDRAWIAM

Jak mogli dawać za darmo pisklaka i pasze? I po co wogóle brałeś od nich pasze? To świadczy tylko o tobie że dałes się łoić w d.upsko. A o """ŻUCIE""" już nie wspomne.
Powrót do góry
kurczakmały

PostWysłany: 09:06 Pią 22 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ubojnie niby nie chcą dawać wyższej ceny, ale same wydzwaniają. Cena 3,0 zł netto.
Powrót do góry
hobbysta 2

PostWysłany: 23:54 Czw 21 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
POZDRAWIAM
Powrót do góry
farciarz

PostWysłany: 21:17 Czw 21 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jutro 3,0 netto !sam sprzedaję .
Na poniedziałek min.3.1n
Powrót do góry
sołtys

PostWysłany: 14:29 Czw 21 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie dzisiaj też zestaw schodzi 2,85 netto wielkopolska. na poniedziałek 10 gr w górę.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2086, 2087, 2088 ... 2595, 2596, 2597  Następny
Strona 2087 z 2597

Skocz do: