Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 12:56 Czw 13 Sie 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2088, 2089, 2090 ... 2407, 2408, 2409  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
medox

PostWysłany: 16:09 Sro 4 Cze 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mistrzostwa Europy w pilce mowie wam!!!!!!!!!!!!!!! Tam jada cale tiry kurczaczkow na grilla!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Barbara

PostWysłany: 15:10 Sro 4 Cze 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczynamy konkrety , po pierwsze jakie ceny , po drugie cena tuszki na promocjach 7.99 zl , po trzecie Małopolska wolny rynek żywca nie za dużo , wszyscy znajomi poszli na umowy , po 3.60 brutto ,wiec dobrze się rozeznajcie przed sprzedażą , kontaktujcie się ze znajomymi którzy oddają w tym samym czasie co wy do ubojni , zejście dobre towaru
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 13:24 Sro 4 Cze 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczynają się Mistrzostwa Europy tam będzie dopiero ssanie.Tyle wiary,napewno i od nas wezmą
Powrót do góry
Chicken Exam

PostWysłany: 12:54 Sro 4 Cze 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p112 napisał:
Barbara ma racje tak dzieje sie zawsze gdy zapowiadają upały.

Od lat ciągle się mówi o zmniejszeniu obsady w lato ale do niektórych to nie dociera. I efekt jest taki o czym piszą moi poprzednicy.Pozdrawiam.
Powrót do góry
p112

PostWysłany: 12:27 Sro 4 Cze 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barbara ma racje tak dzieje sie zawsze gdy zapowiadają upały.
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 12:13 Sro 4 Cze 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox , wyrazaj sie jakos bardziej precyzyjnie , bo ja nie wiem o co Ci chodzi z tymi kontaktami , wiem na swoim przykladzie od lat , ze jezeli tylko zapowiadaja upaly , to od razu ubojnie leca z cena w dol , bo hodowcy dzwonia do ubojni i blagaja aby przebrac stado i to tacy co wogole nie byli ujeci w planach ubojni do bicia .
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 11:05 Sro 4 Cze 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to się tak zastanawiam czy naprawdę nikomu nie przeszkadza że jest rąbany w dupe i wszyscy się z niego śmieją????? (oczywiście mam na myśli kontakty ubojnia hodowca)
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 09:42 Sro 4 Cze 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koniec paniki , upaly maja byc , ale nie wiadomo kiedy , bo wszystkie prognozy pogody na ten tydzien i przyszly zmienione , prognozowane temperatury grubo nizsze od poprzednich przewidywanych dla calego kraju , spadek ceny zywca spowodowany panika hodowcow , a teraz odbijac od dna .
Powrót do góry
miszka01

PostWysłany: 20:24 Wto 3 Cze 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poczytajcie: http://biznes.onet.pl/0,1761673,wiadomosci.html
Powrót do góry
501

PostWysłany: 19:34 Wto 3 Cze 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale kogo to jest wina? Nas czy ich!
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 19:27 Wto 3 Cze 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nad rosnącymi cenami żywności debatują w Luksemburgu ministrowie finansów państw Unii Europejskiej.Wyczytałem na PPR i słyszałem w tv.
Ja jakoś k.u.r.w.a nie mogę zarobić na drożejącej żywości
Producenci żywności prawie bankrutują a oni debatują nad rosnącymi cenami żywości,niezłe jaja.
No chyba że zakłady przetwórcze już tak się rozbestwiły że ceny wyrobów gotowych takie wysokie,na kurczaku non-stop to widać w końcu.Nas je.b.i.ą jak psów a na sklepach po 8zł
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 18:49 Wto 3 Cze 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam jaka cena w lubuskim?
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 18:27 Wto 3 Cze 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p112 napisał:
Brawo panowie kazdy temat i sposób jest dobry,żeby się poszarpać.

no bo nie lubie jak ze mnie ktos robi glupiego..jak mowie jak jest to jest....a najlepiej to nie prowadzic komentarzy tylko produkowac do upadlego jak co niektorzy tu uwazaja....ja piernicze nie wstwiam i robie sobie dlugie wakacje zreszta to moj pierwszy jak dotychczas wstaw w tym roku wiec nie mecze urzadzen i siebie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
p112

PostWysłany: 17:50 Wto 3 Cze 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo panowie kazdy temat i sposób jest dobry,żeby się poszarpać.
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 16:46 Wto 3 Cze 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
ksiaze napisał:
Brojler kurzy napisał:
.

i dzis na 6 tyg i 6 dni zdejmuje ptaka srednia waga stada 2,88 potrrafisz tak:P moze chcesz zadzwonic do ubojni ktorej odstawilem wlasnie teraz odjechal ostatni samochod:P wilgotnosciomierz zrypany smiac mi sie chce z Ciebie...nie zajmuj rynku tylko zmien branze dzis robie sobie wczasy do lipca:P zadzwon do Skova i popros o katalog branzowy to zobaczysz troche wiecej na oczy i jakie mozliwosci daje ich sprzet...Smile
Chłopcze na 6 tygodni i 6 dni normą są ptaki powyżej 3 kg . Już napisałem , że sprzet skova znam od 11 lat więc uszka po sobie , właśnie więcej pokory , więcej podstawowej szkolnej wiedzy z fizyki i będzie dobrze Very Happy Proponuję na wczasy wziąć książki z klas 7-8 szkoły podstawowej .

jak sraja kury niz dalej widza to pewnie masz kolo 80% o tej porze roku wilgotnosc Smile
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 16:41 Wto 3 Cze 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ksiaze napisał:
Brojler kurzy napisał:
ksiaze napisał:
Brojler kurzy napisał:
.

i dzis na 6 tyg i 6 dni zdejmuje ptaka srednia waga stada 2,88 potrrafisz tak:P moze chcesz zadzwonic do ubojni ktorej odstawilem wlasnie teraz odjechal ostatni samochod:P wilgotnosciomierz zrypany smiac mi sie chce z Ciebie...nie zajmuj rynku tylko zmien branze dzis robie sobie wczasy do lipca:P zadzwon do Skova i popros o katalog branzowy to zobaczysz troche wiecej na oczy i jakie mozliwosci daje ich sprzet...Smile
Chłopcze na 6 tygodni i 6 dni normą są ptaki powyżej 3 kg . Już napisałem , że sprzet skova znam od 11 lat więc uszka po sobie , właśnie więcej pokory , więcej podstawowej szkolnej wiedzy z fizyki i będzie dobrze Very Happy Proponuję na wczasy wziąć książki z klas 7-8 szkoły podstawowej .

jak mowie ze w poludnie mi pokazuje 0-5% to taak mamna fermie a w nocy i podwieczor mam ~50% i to nie jest zepsuty wilgotnosciomierz bo i podczas zraszania reaguje i nie mialem z nim nigdy klopotu...poprostu mam sucho an fermie a nie bagno:P

jojo kaszuby jak zwykle nosy do gory:P ale to wasza mentalnosc:)
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 16:40 Wto 3 Cze 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
ksiaze napisał:
Brojler kurzy napisał:
.

jojo kaszuby jak zwykle nosy do gory:P ale to wasza mentalnosc:)
Powrót do góry
p112

PostWysłany: 16:24 Wto 3 Cze 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wilgotność już znamy,a jakie są ceny-łódzkie3,2
Powrót do góry
501

PostWysłany: 15:54 Wto 3 Cze 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na każdym obiekcie mam po dwa czujniki temperatury i wilgotności,niezależnie od siebie działające.Wczorajsze odczyty minimalne wilgoci na wszystkich to 38%.Tolerancja między nimi 1-3%. ALE NIE ZERO jak u kolegi z sahary.
Powrót do góry
klark

PostWysłany: 15:38 Wto 3 Cze 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wilgotność powietrza jest w ostatnich dniach wyjątkowo niska.U mnie na kurnikach podczas schładzania 5o-60%.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Brojler kurzy

PostWysłany: 14:15 Wto 3 Cze 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ksiaze napisał:
Brojler kurzy napisał:
.

Powrót do góry
kol

PostWysłany: 13:16 Wto 3 Cze 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy. Powtarzam- nigdy nie osiągniesz 0%. No chyba, że na Księżycu albo w laboratorium w pompie próżniowej. Fizyka się kłania Razz
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 13:12 Wto 3 Cze 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ksiaze napisał:
medox napisał:
Nie śledze tematu, ale się wtrące-powietrze na zewnątrz 0%wilgotnosci?

a myslisz ze ile teraz ma ?? wez wilgotnosciomierz i pochodz troche po posesji i sie zdziwisz jak trawa normalnie w oczach w ogrodku wylatuje jeszcze tydzien bez deszczu i bedie powtorka z plonow zboz...zboza jare na slabszych ziemiach od dolu juz schna!! deszcz zapowiadaja na polowe czerwca...bedzie powtorka z tamtego roku zboza malo cena w gore i (słowo zostało usunięte) nie hodowla...

W tej chwili temp na zewnątrz w cieniu 26,9 stopnia C a wilgotność 20% mierzone wilgotnościomierzem włosowym i elektronicznym.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 12:08 Wto 3 Cze 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pustyni owszem, notuje się wilgotności poniżej 20% ale u mnie na podwórku?Chyba se musze sprawdzić
Powrót do góry
501

PostWysłany: 11:55 Wto 3 Cze 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chodzisz z tym samym czujnikiem co masz w kurniku to się z tobą zgadzam.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2088, 2089, 2090 ... 2407, 2408, 2409  Następny
Strona 2089 z 2409

Skocz do: