Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 10:31 Sro 12 Gru 2018

Agrolok
Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2089, 2090, 2091 ... 2117, 2118, 2119  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tasin

PostWysłany: 21:01 Sro 18 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drobimex 2,56 zł netto. Pisklę 1,14zł netto. Pasza w pakiecie w zależności od wytwórni i rodzaju paszy od 795 zł netto do 855zł netto. Ceny paszy oczywiście średnia- ważona.
Pewnie jest to dość atrakcyjna oferta jak dla niektórych hodowców na dzisiaj. Z tym że tam obowiązują bardzo ścisłe normy jakościowe, normy wagowe oraz ilościowe, nie wspominając o klasyfikacjach, które ogólnie daje się przeżyć. Jak by ktoś chciał dołączyć do ekipy hodowców Drobimexu, to Drobimex zaprasza, bo potrzebują powierzchni hodowlanych.
A tam nie ma problemu czy święta, czy nie święta, odbierają, płacą i wstawiają następne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
marcin z siedlec

PostWysłany: 20:36 Sro 18 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbig napisał:
marcin z siedlec napisał:
Popieram Zbiga i medoxa. Planujcie ludzie trochę te wstawienia bo niedługo to się potopimy w tej "kurczakowej" rzece. A co do świąt to medox ma rację kurczaka będzię full a co za tym idzie cena będzie do kitu. Rozmawiałem dziś ze znajomym który trzyma dla Drosedu i powiedział mi że zawsze jak wstawia na kurnik 15000szt to tym razem przywieźli mu 18000szt. aha Drosed Siedlce cena 2,45 netto i prawdopodobnie od przyszłeg tygodnia znów do dołu.
3.10. napisałeś ,że jak Tobie Drosed zaplaci 2,40 to nam wolny rynek będzie płacił 1,8-2,0 . Jak na razie to ceny są bardzo zbliżone . Nie wiem dlaczego się ludziłeś , że Drosed będzie cały czas płacił 2,60 Shocked To przecież cwaniaki , a hodowców mają głęboko w d.u.p.i.e i traktują jak wyrobników , a jak się nie podoba to spadaj na śmietnik . Ot q.a.r.w.a.s.z mać partner handlowy!!!

Trzymam dla Indykpolu Lublin Który płaci 2,55 netto a za kurczaka 1,17 z vat to i tak sporo lepiej niż wolny rynek w okolicach Siedlec bo tu płacą 2-2,1 netto
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yon

PostWysłany: 10:11 Sro 18 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podawajcie też ceny piskląt. Żywiec - Drosed 2.45 net, Lublin 2.55 net, Drobimex 2.51 net, ale żeby te ceny prównać to przydałaby się jeszcze cena pisklęcia i paszy.

ZD Opole 2.42 net, pisklę 1.00.

Indykpol Lubli 2,55 netto + 5gr za pakiet pasz
Powrót do góry
An

PostWysłany: 22:06 Wto 17 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbig, nieuważnie przeczytałeś to co napisałem. Mówiłem o stawianiu kolejnych nowych kurników, a nie "wstawianiu" piskląt. W tym ostatnim temacie , to oczywiście zgoda.
Powrót do góry
Zbig

PostWysłany: 21:35 Wto 17 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram Zbiga i medoxa. Planujcie ludzie trochę te wstawienia bo niedługo to się potopimy w tej "kurczakowej" rzece. A co do świąt to medox ma rację kurczaka będzię full a co za tym idzie cena będzie do kitu. Rozmawiałem dziś ze znajomym który trzyma dla Drosedu i powiedział mi że zawsze jak wstawia na kurnik 15000szt to tym razem przywieźli mu 18000szt. aha Drosed Siedlce cena 2,45 netto i prawdopodobnie od przyszłeg tygodnia znów do dołu.
3.10. napisałeś ,że jak Tobie Drosed zaplaci 2,40 to nam wolny rynek będzie płacił 1,8-2,0 . Jak na razie to ceny są bardzo zbliżone . Nie wiem dlaczego się ludziłeś , że Drosed będzie cały czas płacił 2,60 Shocked To przecież cwaniaki , a hodowców mają głęboko w d.u.p.i.e i traktują jak wyrobników , a jak się nie podoba to spadaj na śmietnik . Ot q.a.r.w.a.s.z mać partner handlowy!!!
Powrót do góry
marcin z siedlec

PostWysłany: 21:22 Wto 17 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Zbig

PostWysłany: 21:05 Wto 17 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie stawiają na palanta???? To chyba jakiś żart!!! Ile telefonów ma Konkol , Mielewczyk czy Gosz zeby od innych , nie tzw. "swoich" sciągnąć żywiec ? A ile do ubojni wydzwaniają przedstawiciele paszarni żeby odebrać od "ich" hodowcy / bo bierze pasze / bo jakoś inni nie bardzo chcą . Jak myslisz kto wtedy dostaje po d.u.p.i.e? Najbardziej Ci , którzy planują sobie wstawienia na rok do przodu , mają PISEMNE umowy z wylęgarniami i ubojniami , ale jak dzikusy i takie skaczace palanty zaczynają wydzwaniać i proponować 10,20 g. niżej niż jest na dany moment to jak ubojnia ma nie skorzystać z okazji i obniżyć ceny? Tylko głupi "grabi od siebie" . No i dla tych planujących za chwilę też cena jest obniżona bo drobiu full itd,itd . Planujcie w końcu kretyni tą produkcję od A do Z . Wymagajcie od ubojni terminowych ściągnięć co będzie się wiązało z podpisaniem z ubojnią umów no i może w końcu te ubojnie podpiszą tyle umów z ilu mogą się wywiązać . Skoczkowie niech sprzedają nawet po 1PLN , albo utylizują i BANKRUTUJĄ . Dla głupków nie ma miejsca w biznesie.
Powrót do góry
An

PostWysłany: 20:41 Wto 17 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox, według Twojej teorii kury reprodukcyjne znoszą od ok.2 tygodni po dwa, a być może i 3 jaja dziennie, wylęgarnie dostawiają na gwałt aparaty lęgowe z folii (jednorazowe Laughing ), abyśmy wszyscy mogli naraz wstawić. Przyznam ,że to swoista logika. W moich okolicach ( Kaszuby) ludzie pracują normalnie tzn. wg swojej rytmiki. Nie stawiają na "palanta " nowych kurników,a i tak ciągle muszą borykać się z niższą ceną południowców. Trochę zdrowego rozsądku i więcej informacji o cenach.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 20:29 Wto 17 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz o świętach.Zobowiązuje się niniejszym niczego więcej nie napisać na tym forum od 31grudnia jeśli nie będę miał racji.Swięta w tym roku będą według mojej prognozy najgorsze od wielu lat, ta ilość kurczaka która się zapowiada jest nie do wybicia absolutnie.Najswieższy mały przykład- dziś rozmawiałem z człowiekiem który niedaleko mnie postawił nowy kurnik i wychodzi na święta oczywiście,ale to nie ważne.Okazuje się ,że wszyscy wokól którzy mają kurniki -8 osób (od 20 do 150 tys w rzucie)-wychodzą również na święta.Nie wiem jak oni to zrobili bo do tej pory nie zazębiali się ze mną, a teraz wyjdziemy wszyscy naraz.To samo mówią w paszarniach i wylęgarniach.Ludzie czy wy poszaleliście?Ja idę jednym rytmem i to że wychodzę to przypadek a tu widzę że masę naprawdę masę ludzi celuje w święta.I teraz jeszcze gorsze-co będzie jak oni wszyscy wstawią na początku stycznia??!!A z tego co wiem to 4 wylęgarnie do których dzwoniłem mają full na początek stycznia co potwierdzałoby dokładnie to co mówię!
Pisze co wiem,nie jestem idiotą żeby myśleć że jak napisze na forum ,że na święta jest masę kurczaka to wszyscy nie wstawią a ja jeden będę miał i po 5zł sprzedam więc nie zarzucajcie mi takich głupot zaraz.Zresztą piszcie co chcecie i myślcie co chcecie,ja widzę naprawdę płacz i zgrzytanioe zębów i to na własne zaplanowane zyczenie!!31grudnia będę tutaj i albo uroczyście się pożegnam albo ci co zaraz będę pisać że strasze i tego typu brednie grzecznie mnie przeproszą.Pisałem,że się nie boję ale po tym co ustaliłem przez ostatni tydzień to jestem posrany,to może być wtopa na kilkaset baniek.[/list]
Powrót do góry
marcin z siedlec

PostWysłany: 18:58 Wto 17 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Indykpol Lubli 2,55 netto + 5gr za pakiet pasz
Powrót do góry
ppp

PostWysłany: 16:18 Wto 17 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy dużo jest kurczaka na przyszły tydzień?????
Powrót do góry
Agro

PostWysłany: 15:10 Wto 17 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małopolska 2,35 - 2,40 brutto
Powrót do góry
Tasin

PostWysłany: 13:47 Wto 17 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drobimex Szczecin 2,51 zł netto.
Powrót do góry
tom35

PostWysłany: 10:12 Pon 16 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanko jakie ceny? Na początek tygodnia w łódzkim i okolicach Pozdrawiam
Powrót do góry
kociewiak

PostWysłany: 12:16 Sob 14 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Kaszubach już niestety 2.40 i kurczaka ,, w pip". Sad
Powrót do góry
An

PostWysłany: 21:50 Pią 13 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaszuby na dziś - 2,50 netto. Cena się utrzymuje, ale kurczaka trochę więcej. Na podwyżki na razie nie ma co liczyć.
Powrót do góry
Michał 24

PostWysłany: 19:08 Pią 13 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tam ceny na Kaszubach??
Powrót do góry
Tasin

PostWysłany: 23:28 Czw 12 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox akurat ma racje. Obserwuję rynek od kilku lat i staram się doszukać w tym jakiejś logiki poprzez analizę lat poprzednich. Faktycznie od kilku lat na święta jest straszna kicha. Kto nie chce nich nie słucha, mi zdawanie wychodzi na koniec listopada i jak obiecałam sprawdzę, czy poroctwa medoxa się wypełniają Smile Wink
Powrót do góry
paulo301

PostWysłany: 15:29 Czw 12 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz co MODEX masz racje niewstawiaj na te święta odpuś sobie daj nam zarobic.
Powrót do góry
K6

PostWysłany: 12:28 Czw 12 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="sebek www"]
ppp napisał:
Wołajcie po 2,7, ja wiem ,że świeżego kurczaka nie ma. W końcu, ubojne zaczynają same dzwonić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quot

dolnyśląsk 2,30netto kurzczaka full hodowcy mają po 3,5kg kury, wszyscy przeciągają odbiory ,tragedia podajcie kto wam po tyle płaci 2,7???
(frankoski, iwiny, chlebowski, langner,i inni) 2,3netto
Tak to prawda same dzwonią ,ale żeby przesunąć termin odbioru .
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 11:58 Czw 12 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co niektórzy zaraz napiszą , że nawet przy 2 ,0 brutto jeszcze im na chleb zostanie . Evil or Very Mad , ale jak nie zapłacą 40 % za paszę Embarassed
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 11:48 Czw 12 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mówiłem że jest full bo na święta masę ludzi się ustawia a część nawet stała specjalnie żeby ominąć wrzesień i wstawić na wyjście teraz i potem drugie wyjście na święta to mówiliście że wymyślam bo sam chce wyjść na święta.Dopiero zobaczycie co będzie na święta przy tej ilości wstawień a dodatkowo coraz częsciej mówią w radiu i pisza w prasie o fermach na których karmi się mączką i hormonami z Chin i zaraz dojdzie ryzyko ptasiej grypy i dopiero będzie jazda.2zł brutto będzie na święta i nie będzie komu sprzedać.Ponoć dużo Brazyli wchodzi,więc następne pytanie ile jej na święta dowalą.Ale nie ma to jak myślenie hodwców-święta trza wstawiać zarobimy masę kasy.Od lat kilku jest do dupy na święta właśnie przez to i nikomu to nie daje do myślenia.To nie lata 80 i kurczak jest tak powszedni że na święta mało kto go kupuje,wszyscy szukają nawet ci biedni czegoś lepszego, chociaż na święta, bo cały rok kury zreją bo tanie-jakaś dobra ryba, kaczuszka może, a nie kury,nie zauważyliście tego jeszcze?Ja wstawiam bo tak mi wypadło za koleją bo 2 lata udało mi się nie mieć i już jajka nasadzone i wylęgarnia z którą od lat współpracuje,wiedziałem wcześniej bo tu pisałem że będzie nie ciekawie może na zero, ale to co oserwuję teraz to jestem przekonany że będzie kanał na 2zł.[/list]
Powrót do góry
Zbig

PostWysłany: 11:19 Czw 12 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="sebek www"]
ppp napisał:
Wołajcie po 2,7, ja wiem ,że świeżego kurczaka nie ma. W końcu, ubojne zaczynają same dzwonić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quot

dolnyśląsk 2,30netto kurzczaka full hodowcy mają po 3,5kg kury, wszyscy przeciągają odbiory ,tragedia podajcie kto wam po tyle płaci 2,7???
I bardzo dobrze!!! (słowo zostało usunięte)y!!! Nawet 2,30 to jest za dużo . Jak ktoś jest debilem to dlaczego się dziwi , że inni go tak traktują? Ile z Was ma ścisłe umowy z ubojniami? Ile z Was wstawia i dopiero później zastanawia się gdzie sprzeda? Ilu z Was jeżeli już podpisuje umowy to na jakieś śmieszne pieniądze? Odpowiedzcie sobie na te pytanie i befdziecie wiedzieć dlaczego jest taka cena. Żałośni kretyni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
sebek www

PostWysłany: 08:54 Czw 12 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="ppp"]Wołajcie po 2,7, ja wiem ,że świeżego kurczaka nie ma. W końcu, ubojne zaczynają same dzwonić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quot

Powrót do góry
Marian

PostWysłany: 21:53 Sro 11 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdzie sa takie ceny 2,70
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2089, 2090, 2091 ... 2117, 2118, 2119  Następny
Strona 2090 z 2119

Skocz do: