Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 11:48 Pon 27 Sty 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2092, 2093, 2094 ... 2251, 2252, 2253  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yon

PostWysłany: 21:29 Sro 7 Lis 2007    Temat postu: cena Odpowiedz z cytatem

ZD Opole 3.25 netto / jaj zwykle proszę o inform. ile płacą inne duże zakł.
Wojtii napisał:
dolny śląsk 3,2 netto i nikt więcej nie da...próby wytargowania 3.3 zakończone odmową odbioru. :roll:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wojtii

PostWysłany: 21:27 Sro 7 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dolny śląsk 3,2 netto i nikt więcej nie da...próby wytargowania 3.3 zakończone odmową odbioru. Rolling Eyes
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 21:23 Sro 7 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

An napisał:
Ponoć p.Konkol od jutra płaci 3,40 netto. Czy ktoś może to potwierdzić?

taką informację podał właśnie Konkol hodowcy 2 dni temu (a konkurencja jak juz pisałem dawała bez łaski 3,6n) a on sam dawał tak naprawde 3,6 n
Nie przejmował bym się co mówi Roman bo jak zwykle kłamie i próbuje oszukać ludzi. Zaczynam nienawidzić kłamców!!!!!
Powrót do góry
hodowca123

PostWysłany: 18:17 Sro 7 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie dlatego tyle płaci bo ma naiwnych hodowcow ktorzy lubią robić za darmo.... Mojemu znajomemu też ubojnia z którą zawsze współpracował dawała mniej o 20 groszy niż jest na rynku bo myślala, że hodowca będzie się jej trzymać, efekt był taki, że znajomy zmotywowany złością zaczął się rozglądać i sprzedał cały kurnik o 25 groszy więcej. Łatwo sobie policzyć ile to jest na 27 tyś sztuk. Pozdrawiam i życzę nie robić się w balona.

[/quote]Ponoć p.Konkol od jutra płaci 3,40 netto. Czy ktoś może to potwierdzić?[/quote]
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 17:58 Sro 7 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

An napisał:

czy to jedyna ubojnia w kraju ????????
wszystkie bazują na przyzwyczajeniu hodowcy do zakładu , dlatego , przy braku żywca jeżdżą dalej , płacą więcej ale innym , by "swoich " nie rozpaskudzać wyższą ceną
więc zagrajcie tą samą kartą , poszerzcie swoje rynki zbytu i sprzedajcie żywiec dalej do nowych ubojni/a przecież szukają/ nawet w tej samej cenie , by swoich nie rozpaskudzać niską ceną/najwyżej niech sobie kupią gdzieś tuszkę do rozbioru-jak napisał W11/
Powrót do góry
An

PostWysłany: 16:47 Sro 7 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
W11

PostWysłany: 11:02 Sro 7 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

An napisał:
Rozumiem. Pytam dlatego, że do mnie też docierały sprzeczne informacje o cenie, ale akurat pośrodku tzn.3,50 netto. Wiem, że Wiczlino w poniedziałek płaciło 3,70 netto,a p. Gosz 3,50 do 3,60. Z drugiej strony jutro ubojnia p.Konkola ponoć stoi, bo nie może sprzedać magazynu??? Mówią, że "wielcy" wjechali z niską ceną i muszą sprzedawać tuszkę po 4,90. Jak to interpretować?
Z podobnym bajerem zadzwoniono do mnie, ja im poleciłem żeby w takim razie nie bili wcale , żeby kupili sobie gotowca w pełnym zapotrzebowaniu od ''wielkich'' i niech ubojnie zamienią w hurtownie- porcjowalnie.Po co będziemy męczyc sie wzajemnie??? Efekt jest taki że dalej sprzedaję po 3,70 netto
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 09:57 Sro 7 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurczak581 napisał:
we wtorek Gosz brał od kolegi po 3,55 i nie chciał dać po 3,6 bo powiedział że 3,6 to cena z kosmosu,a cena paszy ich nie interesuje

więc niech nas nie interesuje cena tuszki , to ich problem-
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 09:54 Sro 7 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

An napisał:
Rozumiem. Pytam dlatego, że do mnie też docierały sprzeczne informacje o cenie, ale akurat pośrodku tzn.3,50 netto. Wiem, że Wiczlino w poniedziałek płaciło 3,70 netto,a p. Gosz 3,50 do 3,60. Z drugiej strony jutro ubojnia p.Konkola ponoć stoi, bo nie może sprzedać magazynu??? Mówią, że "wielcy" wjechali z niską ceną i muszą sprzedawać tuszkę po 4,90. Jak to interpretować?

Myśle ,że Konkol (dokładnie pomocnicy) strasznie kłamią i nie mają pełnego magazynu(uważam że właśnie oni są mistrzami w okłamywaniu hodowców). Konkolo to mądry człowiek i prowadzi politykę ukierunkowana na UBOJNIE , a my powinniśmy przeczekać kilka dni tak żeby przestój przestał im sie opłacać i dali 4 nrtto czyli tyle co trzeba
Powrót do góry
kurczak581

PostWysłany: 09:54 Sro 7 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaka cena dziś na kaszubach,czy ktoś wie coś konkretnego??
Powrót do góry
kurczak581

PostWysłany: 09:51 Sro 7 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

we wtorek Gosz brał od kolegi po 3,55 i nie chciał dać po 3,6 bo powiedział że 3,6 to cena z kosmosu,a cena paszy ich nie interesuje
Powrót do góry
hodowca123

PostWysłany: 09:39 Sro 7 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Informuję was, że dziś w nocy sprzedaję po 3,70 netto. Pozdrawiam... Szkoda tylko, że pasze już prawie po 1300zł :-/
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 09:25 Sro 7 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

An napisał:

być może po prostu nie mają co bić , a przyznać się nie mogą bo zaraz cena skoczyłaby na 4
interpretację podałem , teraz sprawdż po czyjej stronie racja i daj znać
Powrót do góry
An

PostWysłany: 23:05 Wto 6 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 22:57 Wto 6 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

An napisał:
Rufus, w poście z tematu "cena" napisałeś, że Kaszuby płacą 3,40, a po kliku godzinach piszesz o potwierdzonej 3,60 zł netto?
Z czego wynika ta różnica?

już tłumaczę: rano o 8 dostałem info od hodowcy o tej cenie(3,4nt) -człowiek wiarygodny (pewnie dzwonił do swojej ubojni i tak mu powiedziano,nie wiem).Po 16tej(po ubojach) dostałem tel z zapytaniem czy mam kurczaka i oferowali mi (szef ubojni 80km ode mnie) 3,6 netto .Telefon był do mnie na private mobile a nie na kurnik- oznacza to że ostro szukają.W związku z tym że nie mam nie próbowałem nawet pytać czy dają więcej.
Powrót do góry
An

PostWysłany: 22:34 Wto 6 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rufus, w poście z tematu "cena" napisałeś, że Kaszuby płacą 3,40, a po kliku godzinach piszesz o potwierdzonej 3,60 zł netto?
Z czego wynika ta różnica?
Powrót do góry
hubI

PostWysłany: 21:36 Wto 6 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jaka jest cena na lodzi i w swietokrzyskiem ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
rufus

PostWysłany: 20:43 Wto 6 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

antoniozoli napisał:
Kaszuby 3,60. pozdrawiam

mogę potwierdzić 3,6 netto to minimum wiadomo ,że brakuje na teraz ptaka.Wydaje się ,że są skłonni dać więcej
Powrót do góry
Tasin

PostWysłany: 18:49 Wto 6 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zybin napisał:
kurka złotopiórka napisał:
witam w lubuskim i w wielkopolsce znowu najmniej płacą 3 20 3 30 netto tyle oferują. jak się dzwoni

a ceny tuszek podnieśli w ostatnim tygodniu o około 0,6 zł

Wczoraj znajomy z wielkopolski powiedział mi, że ubojnia zaoferowała mu 3,50 zł netto Smile
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 17:05 Wto 6 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ksiaze napisał:
koko27 napisał:
Zdawałem wczoraj 3.60 dzisiaj 3.65 brutto zaimteresowanie duże na koniec tygodnia.Jeszcze większe na przyszły

jak to jest ze dzis mnie straszono ze cena spadnie od przyszlego tygodnia....kurcze nie wiem czy ryzykowac z nimi i zostac na przyszly tydzien....jak cena na kujawach??

jak zwykle ubojnie straszą od poniedziałku , co stało się już rutyną
niestety wielu hodowców daje się zastraszyć/dziś ta sama ubojnia kupowała żywiec w cenach 3,4-3,6 netto - taniej od zastraszonych , niedoinformowanych , lub bojących się ryzyka/
w/g mojego rozeznania , w oparciu o informacje z wytw.pasz i wylęgarni najbliższe 2-3 tyg to mała podaż żywca
Powrót do góry
antoniozoli

PostWysłany: 15:55 Wto 6 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaszuby 3,60. pozdrawiam
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 14:04 Wto 6 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koko27 napisał:
Zdawałem wczoraj 3.60 dzisiaj 3.65 brutto zaimteresowanie duże na koniec tygodnia.Jeszcze większe na przyszły

jak to jest ze dzis mnie straszono ze cena spadnie od przyszlego tygodnia....kurcze nie wiem czy ryzykowac z nimi i zostac na przyszly tydzien....jak cena na kujawach??
Powrót do góry
koko27

PostWysłany: 13:25 Wto 6 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Barbara

PostWysłany: 08:58 Wto 6 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kol u nas wszystkie ubojnie podaja zawsze cene brutto ,a ja juz jestem stara i nie chce mi sie brac okularow i liczyc na kalkulatorz ile to wychodzi netto.Bo mi to jest niepotrzebne.Ale staram sie solidnie informowac innych na forum ocenie,a nie irytowac sie z byle powodu , a nawiasem jak tam cena w Waszym regionie.Bo chyba jest to forum sluzy do podawania cen aktualnych, a nie do wymadrzania ,zwracania uwagi i.t.d
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 08:55 Wto 6 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barbara napisał:
Malopolska , oddawalam dzisjaj rano po 3.60 brutto. Kurczaka braki ,ale ubojnie klamia roznie jedne ze towar nie schodzi , inne mowia ze duze zaklady ubojowe wpuszczaja taniego kurczaka.W tamtym tygodniu w rejonie malopolski placono3.70 brutto,pewne wiadomosci a teraz mowia ,ze maksymana cena brutto z tamtego tygodnia to 3.55 brutto.U&bojnie klamia na kazdym kroku.

W naszej okolicy jest ubojnia Konkol , tam jest jeden ze skopujących (prawa ręka bossa) .Jak on kłamie(a robi to non stop) to aż mu się z oczu kurzy -tyle łatwiej mamy.Z tego powodu nie zdaję u nich.Konkurencja oczywiście daje tyle samo kasy, ale za to nie KŁAMIĄ BEZCZELNIE i odbywa sie to w przyjemniejszych warunkach.To takie moje odczucia,które akurat podziela wielu co do tej ubojni.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2092, 2093, 2094 ... 2251, 2252, 2253  Następny
Strona 2093 z 2253

Skocz do: