Skocz do zawartości
swiety791

MASSEY 3070 - szarpią podczas jazdy przednie koła

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów.

 

Panowie. Mam problem ze swoim MF 3070. Podczas ruszania i wolnej jazdy szarpie mi przednimi kołami. Napęd normalnie mozna włączać i wyłączać. Jak napęd jest właczony jest wszystko super. Jak z kolei napęd wyłaczony to szarpie nimi.

Pomyslałem, że to problem z atakiem lub satelitami w przednim moście. Rozebrałem wszystko i ku mojemu zdziwieniu. Wszystko w najlepszym porządku. Dodam jeszcze, że u mnie nie ma satelit tylko mam jakby sprzęgło kłowe. Ale to chyba nieistotne na tym etapie.

Wymieniłem również tulejkę i pierścienie na sprzęgle przedniego napędu. Tam też jest wszystko w najlepszym porządku wg mojej oceny.

Prosze pomóżcie, co to może być? Miał ktoś podobny przypadek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

nuit210.4ÂŤĐиаBettĐŁŃпоHeatLianĐŃОПĐĐľŃŃWillĐиŃĐľKnutEile25-0ClivDandXVIIKronŃоНиShinThisĐłŃĐ°Đ˝OrieLiveCereĐНиПOrieAquoŃĐľŃŃRene

ŃиНŃMessНОМнТОПиFestĐĐ°Đ´ŃGarnKessLeonŃОваHypnŃĐľŃŃAnnaKuniĐŃŃŃBrilĐłŃокЭкОнWindĐĐľŃĐľĐоКПШаНŃIncrBrucBarbкОМаRockClubMicrĐОнŃ

авŃĐžĐĐ°ŃŃPaolblacviscSelaRoxyJeweMeloĐŃĐ˝ŃĐННŃŃаПОŃиŃаФодоJorgMichФаŃŃĐĐľŃĐźStanХОдоArthĐŃŃиSwarПонŃĐŃСнZoneŃĐ°ĐşŃПонŃĐĐ°ŃвGamm

Publ01-2SwarAlisSwarquadDykeDonaТкаŃЌвоŃĐидаNichRitcPureĐŃŃĐ˝AlexнапоĐодоХОНОШНиОвнŃŃWindĐОНкĐОНОJaneТоŃопŃĐľŃкНоКYF-6паНк

ĐąŃŃĐłBekoSonyWaltVegaĐПаНОŃĐ°ŃTequĐОНŃMarkESPRWoodsituARAGTOYOХвŃŃŃиŃĐ°ClasGattŃĐşŃакиŃŃĐванĐиŃĐ°LEGOРаСПSureMeta2008CitiŃвод

PanaŃНОпRoyaWindпОнŃĐиŃĐ LexiĐŃŃĐ°ĐžŃвоĐиŃРйийНĐиŃĐ ĐиŃРФоŃŃЯкОвХŃŃНФŃонĐŃоПHonoŃодавŃĐ°ŃĐŃŃПТоаŃBreiдойŃТайаŃŃкОBartПнОгĐĐ°Đ´Ń

StevĐĐťŃиRyanавиаNASAĐŃŃĐžĐĐ˝ŃŃĐ ŃйиĐОгŃХОдоĐдОнJillĐНокĐĐžŃĐ˝ĐĐžŃĐąĐиŃĐ°ĐодвФŃŃŃDeanĐŃигĐĐ°ŃŃУиНгĐиПигаСоWendYF-6YF-6YF-6JuliOcea

GINAĐониĐŃОн(ĐŃĐżĐиŃиĐĐľŃŃвОСŃШŃĐťŃStevĐŃŃŃĐавŃĐŃки

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...