Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 05:10 Czw 15 Lis 2018

Agrolok
Wytwórnie pasz
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bankrut

PostWysłany: 00:01 Sob 30 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że to zależy od przedstawiciela, ja nigdy nie dostałam paszy pózniej niż 21:00 dostaję zawsze tyle ile zamawiam jestem bardzo zadowolona z obsługi. Ja płacę za finiszer 885
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wojtii

PostWysłany: 21:33 Pią 29 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tasomix to raczej Biskupice Ołoboczne,pasze mają dobre,ale jakość obsługi średnia,cały rzut nie mogą przywiesc wg zamówienia,albo za póżno ,albo dużo mniej,wczoraj dostałem pasze o 1 w nocy mało mnie nie trafiło ,i zamiast 12 ton było 13,7,niby nie problem ,ale to finiszer i 12 by wystarczyło cena ;899 brutto,pasze mi kredytują , przy gotówce -4%
Powrót do góry
zybin

PostWysłany: 20:07 Pią 29 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bankrut napisał:
Kupuję paszę w TASOMIXE z Kalisza i jest dobra a ceny takie sobie zużycie 1.80 i kurczaki są zdrowe nie mają biegunek . Mogliby być bardziej konkurencyjni cenowo bo obsługa klienta jest rewelacyjna .Ogólnie jest O.K.javascript:emoticon(':lol:')
...
a jakie mają ceny na dziś - proszę podawać ceny pasz z innych wytwórni
Powrót do góry
bankrut

PostWysłany: 19:07 Pią 29 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupuję paszę w TASOMIXE z Kalisza i jest dobra a ceny takie sobie zużycie 1.80 i kurczaki są zdrowe nie mają biegunek . Mogliby być bardziej konkurencyjni cenowo bo obsługa klienta jest rewelacyjna .Ogólnie jest O.K.javascript:emoticon('Laughing')
Powrót do góry
paulo301

PostWysłany: 08:52 Czw 28 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam jakie macie wyniki na Contipaszu prosze o odpowiedz.
Powrót do góry
krab1

PostWysłany: 22:18 Sro 27 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agrocentrum kolno - ogolnie kaszana. musisz zamowic z wyprzedzeniem 2 dniowym a i tak potrafia sie opoznic. zamawiasz na rano masz w nocy. zamawiasz po poludniu masz o swicie. zamawiasz starter to mozesz uslyszec ze teraz produkuja k7 dla indyka a starter bedzie robiony jutro wiec prosze zadzwonic jutro!!! ceny troche wyzsze jak w wipaszu i ciagle bledy w fakturach. mialem dosc i handluje od 3 miechow z wipaszem. jest troche lepiej (nizsze ceny) ale przede wszystkim jak zamowisz na wtorek to masz we wtorek a w agrocentrum mila pani potrafila zadzwonic i powiedziec ze pan przeciez nie zamawial na wtorek albo sami uznalismy ze na wtorek pan nie bedzie potrzebowal.
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 20:41 Sro 27 Gru 2006    Temat postu: Wytwórnie pasz Odpowiedz z cytatem

Jakie macie doświadczenia z wytwórniami pasz? Terminowość dostaw , ceny , załatwianie reklamacji , jakość paszy , spożycia , programy lojalnościowe i wszystko to co wpływa na opinię danej wytwórni .
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27
Strona 27 z 27

Skocz do: