Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 05:25 Sob 17 Lis 2018

Agrolok
Żywienie krów mlecznych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Mleczarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mania

PostWysłany: 17:21 Pią 2 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie, że można karmić krowy bez wysłodków, używasz takich pasz do jakich masz dostęp, poszukaj dobrze po forum tu na temat żywienia krów jest dużo postów, a potem tylko podpytaj o szczegóły
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rybka2485

PostWysłany: 11:43 Pią 2 Lis 2007    Temat postu: Żywienie krów mlecznych Odpowiedz z cytatem

otoz mam problem... mianowicie jestem mlodym rolnikiem bo dopiero 22lata i mam zamiar przemordenizowac gospodarke i chcialbym uzyskac podpowiedzi: co najlepiej dawac krowkom jesc?? tzn co?? czy wyslodki z sianokiszonka, kukurydza i pasza zbozowa czy bez wyslodkow?? jak wy swoje krowki zywicie?? czy da sie bez wyslodkow?? i jeszcze jedno: u mnie sloma spelnia tzw sciolke pod kopyta no i troszke jedza tez ja ale czy ta sloma w belach nadaje sie do scialania czy do skarmiania... niestety zyje w takim miejscu w polsce ze po rade do drugiego rolnika nie ma co isc bo i tak ci nie doradzi a do obry cie nie wpusci... szkoda gadac... pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Mleczarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strona 12 z 12

Skocz do: