Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 06:29 Sob 17 Lis 2018

Agrolok
Ciągniki Ursus
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 150, 151, 152

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Maszyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mateusz
Gość

PostWysłany: 18:44 Pon 30 Maj 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w porównaniu do 360 to każdy traktor jest cudem techniki Laughing
Dobrze o tym wiem. Sam zacynałem od 360 i wiem jakie to jest gratowisko. Niestety Crying or Very sad
Powrót do góry
Leszek

PostWysłany: 17:30 Nie 29 Maj 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gościu mateuszu toś się wypowiedział 1014 wielki mi cud technik Laughing i jak unia daje pieniądze to poco jeździsz tym o czym piszesz.
A tak na poważnie niech się ktoś wypowie czy dostał jakieś grosze na maszyny z tych osławionych funduszy. Question Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mateusz
Gość

PostWysłany: 23:26 Pią 27 Maj 2005    Temat postu: ursus 360 Odpowiedz z cytatem

Hej pozdrawiam wszystkich fanatyków 360!!! Jesteście naprawdę dziecinnymi luźmi i dlatego się wami nie przejmuję Laughing Czy nie lepiej zamiast zakladac turbine do takiego gratowiska jakim jest 360 lepiej jest kupić duży i dobry traktor np 1014? Mam 1014 i serdecznie ten traktor polecam wszystkim tym którzy muszą mieć turbinę w swoim ciągniku.
Zakładanie turbiny do 360 jest takim samym co zakładanie turbiny do esa.
Wydaje się że zawse tu muszą być tacy ludzie!!! Laughing Jeśi chcecie to zakładajcie turbiny i przednie napędy do swoich esów czy 360.Zyczę powodzenia!!
A może lepiej zgłosić się do poradni zdrowia psychicznego?
Dla mnie 360 to kupa złomu i tyle.Unia daje kasę aby takiego ustrojstwa się pozby ć-Możecie skorzystać. Ludzie którzy chcą zakładać turbiny do 360 są albo są nie normalni albo to są dziecaki które nie mają co robić.
I dziwić się potem dlaczego polskie rolnictwo jest takie zacofane Crying or Very sad
Sprzedajcie swoje 360 i osły sobie kucie, to będziecie szczęśliwy. Dobry osioł jest lepszy niż najlepszy 360!!!
Powrót do góry
tomb2

PostWysłany: 19:47 Pią 20 Maj 2005    Temat postu: moc Odpowiedz z cytatem

W jaki sposób ursusowi c-360 można dodać siły
Powrót do góry
wzdowian

PostWysłany: 13:37 Pią 20 Maj 2005    Temat postu: Re: Ursus c-360 Odpowiedz z cytatem

Siema,mojego sąsiada tez to denerwowało i podmienił jakiś wałek i coś jeszcze ale nie wiem co(oczywiście w skrzyni) od zetora i teraz jest cichutko.

Przyłączam się do tematu, tylko mam jedną sugestie, to nie wyją zwolnice tylko wałek atakujący, jak by się dało podmienić to by może coś z tego było Cool
Powrót do góry
tomb2

PostWysłany: 20:02 Czw 19 Maj 2005    Temat postu: wycie zwolnic Odpowiedz z cytatem

Czy mógłbyś się dowiedzieć co twój sąsiad zrobiłw c-360.Będe wdzieczny Laughing
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: 17:40 Czw 19 Maj 2005    Temat postu: Re: Ursus c-360 Odpowiedz z cytatem

[quote="tomb2"][/b]jak usunąć wycie zwolnic w ursusie c-360.doradzcie bo nie moge już w nim wytrzymać
Siema,mojego sąsiada tez to denerwowało i podmienił jakiś wałek i coś jeszcze ale nie wiem co(oczywiście w skrzyni) od zetora i teraz jest cichutko.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: 16:13 Czw 19 Maj 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mf 255 czy ursus 3512 maja zwolnice planetarne
Powrót do góry
witia

PostWysłany: 17:27 Sro 18 Maj 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sz.p. wiesiu ja nie mowie ze MF nie ma przekladni zwolnicowych chyba ze traktujesz przekladnie glowna jako zwolnice. Jezeli jednak w MF sa zwolnice (a nie wydaje mi sie) to u mnie nie wyja a poza tym w C-360 3p tez mi nie wyja a twierdzisz ze kazde wyja. I jak to wyjasnic ?
Powrót do góry
adam

PostWysłany: 21:10 Wto 17 Maj 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesiu wymądrzasz się ale chyba wiesz jaka jest rużnica miedzy zwolnicami w obydwu przypadkach.Konstrukcia i wykonanie c360 to średniowiecze ale na zwolnice w c360 jedna rada.Zamiast oleju przwkladniowego smar z niewielką ilością oleju.A nailepiej pozbyć się tego sprzętu.
Powrót do góry
wiesiu
Gość

PostWysłany: 20:50 Pon 16 Maj 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak zwykle nie zaskakujecie swa przebiegłością jeden pisze jak usunąc wycie zwolnic w 60 jak by nie wiedział jaka jest ich konstrukcja (dla ułatwienia dodam że w każdej wyją) a drugi jeszcze lepszy mózg pisze żę MF nie ma przekładni zwolnicowej następnym razem pomślcie przed napisaniem jakiś bzdur
Powrót do góry
witia

PostWysłany: 17:08 Pon 16 Maj 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zmien na mf 255 tam nie ma zwolnic :>
Powrót do góry
tomb2

PostWysłany: 16:50 Pon 16 Maj 2005    Temat postu: Ursus c-360 Odpowiedz z cytatem

[/b]jak usunąć wycie zwolnic w ursusie c-360.doradzcie bo nie moge już w nim wytrzymać Confused
Powrót do góry
Pipół

PostWysłany: 20:25 Czw 28 Kwi 2005    Temat postu: Re: 914 a 912 Odpowiedz z cytatem

wzdowian napisał:
Mam pytanie czy duża jest różnica w uciągu pomiędzy 914 i 912 bo mam zamiar kupić 912 a róznica w kasie przy tych modelach wacha się nawet powyżej 10 tyś.zł za to tylko że jest przodni napęd i czy 912 uciągnie pług 4 razy 35 cm

W transporcie i lekkich pracach zwłaszcza na płaskim terenie na dobrą sprawę niewielka, ale w ciężkiej robocie, przy dużym poślizgu - bardzo wyraźna.
Co do 4x35 to zależy od warunków.
Powrót do góry
adam

PostWysłany: 19:23 Czw 28 Kwi 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pośiadam mtz82 po rozłączeniu napędu nieda się tym pracować ze względu na mały ucią i więkrze zużycie on .Moim zdaniem do prac ciężkich tylko i włącznie z przednim .A szczegulnie biorąc pod uwagę mały przeswit ursusa to tylko.
Powrót do góry
wzdowian

PostWysłany: 06:01 Czw 28 Kwi 2005    Temat postu: 914 a 912 Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie czy duża jest różnica w uciągu pomiędzy 914 i 912 bo mam zamiar kupić 912 a róznica w kasie przy tych modelach wacha się nawet powyżej 10 tyś.zł za to tylko że jest przodni napęd i czy 912 uciągnie pług 4 razy 35 cm
Powrót do góry
mar

PostWysłany: 15:25 Pią 22 Kwi 2005    Temat postu: Kupie: zaczep, szelki, cięgła- do ursusa 1214 Odpowiedz z cytatem

Witam!
Zakupiłem ciągnik 1214 bez tylnego osprzętu, z jakiegoś powodu został wymontowany i sprzedany, chodzi o zaczep tylny górny, dolny, szelki, wieszaki do podnośnika w dobrym stanie i cenie.
Jeśli ktoś ma taki złom gdzieś w warsztacie to proszę o kontakt.

Pozdrawiam !
Marek

mar@mapa.net.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Eryko

PostWysłany: 14:48 Wto 19 Kwi 2005    Temat postu: forum Odpowiedz z cytatem

po co była ta zmiana forum!!teraz jest mało informacji!!tam juz było duzo i mozna było sie czegos dowiedziec!!tamte wpisy zosatły juz utracona!!mogliscie chociaz z kopiowac tu na to forum!!!szkoda Evil or Very Mad Twisted Evil
Powrót do góry
Moderator
Moderator

PostWysłany: 11:29 Czw 7 Kwi 2005    Temat postu: Ciągniki Ursus Odpowiedz z cytatem

Very Happy Temat został założony na wniosek internauty Pana Tomasza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Maszyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 150, 151, 152
Strona 152 z 152

Skocz do: