Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 16:21 Sro 12 Gru 2018

Agrolok
Skrzynia biegów c 330 /c 325

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Maszyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Winczio

PostWysłany: 08:37 Pią 7 Gru 2018    Temat postu: Skrzynia biegów c 330 /c 325 Odpowiedz z cytatem

Miał ktos styczność może w praktyce z zestawami do silnika c 330 firmy Prima ?? bo widzę takie zestawy do kupna a mam szwagrowi robić silnik do 30 i może by spróbował
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Winczio

PostWysłany: 12:00 Nie 2 Gru 2018    Temat postu: Skrzynia biegów c 330 /c 325 Odpowiedz z cytatem

Dzięki Tekmie tak tez zrobię a w przyszłym roku poleci kolumna na 1 wąs od c 360 Smile
Powrót do góry
tekmie

PostWysłany: 07:34 Nie 2 Gru 2018    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja u siebie jak wymieniałem to podjechałem z starym oringiem do Agromy i tam dobrałem odpowiedni wymiar.W związku z tym że już w ramieniu był wyrobiony rowek wziąłem minimalnie grubszy.To było kilkanaście lat temu i jaki wymiar to nie pamiętam,ale kolumna została uszczelniona i już nie ciekło.Ewentualnie możesz pokusić się o zmierzenie suwmiarką średnica "ośki"/szerokość rowka/głębokość rowka (wziąć poprawkę że oring zostanie ściśnięty więc nie może też być za gruby)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Winczio

PostWysłany: 12:05 Sob 1 Gru 2018    Temat postu: Skrzynia biegów c 330 /c 325 Odpowiedz z cytatem

Może mi ktoś podać rozmiar oringów w kolumnie kierowniczej od c 328 ?bo nie mogę znaleźć tego rozmiaru
Powrót do góry
Winczio

PostWysłany: 11:49 Sob 1 Gru 2018    Temat postu: Skrzynia biegów c 330 /c 325 Odpowiedz z cytatem

Tak łączenie skrzyni biegów z tyłem od c 325 podeszło bez problemowo a także łączenie tej skrzyni ( nowy typ ) ze sprzęgłem stary typ tez bez problemowo jeśli by ktoś takie cos planował zakładać i sie nie martwic Smile mam nawet na zbyciu skrzynie od c 325 i blok silnika stary typ na grube panewki jest to blok od c 330 ( 69r) blok w pełni sprawny skrzynia tryby w środku lepsze jak nowe w sklepie
Powrót do góry
tekmie

PostWysłany: 07:40 Sob 24 Lis 2018    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak tam."Operacja" się powiodła?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Winczio

PostWysłany: 15:03 Czw 25 Paź 2018    Temat postu: Skrzynia biegów c 330 /c 325 Odpowiedz z cytatem

Witam sprawa połączenia skrzyni nowy typ ze sprzęgłem stary typ rozwiązana pasuje idealnie zostało połączenie tylnego mostu
Powrót do góry
tekmie

PostWysłany: 07:42 Czw 25 Paź 2018    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.Sądzę że tylko bezpośrednie porównanie części da dobrą/pewną odpowiedź.Więcej na http://www.retrotraktor.pl/readarticle.php?article_id=131 Jest to porównanie C-325 do C-328 a z C-330 różnice mogą być inne.
Powrót do góry
Winczio

PostWysłany: 07:22 Sro 24 Paź 2018    Temat postu: Skrzynia biegów c 330 /c 325 Odpowiedz z cytatem

Jest ktos w stanie mi cos podpowiedzieć ??
Powrót do góry
Winczio

PostWysłany: 06:21 Sro 24 Paź 2018    Temat postu: Skrzynia biegów c 330 /c 325 Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanie posiadam tylny most od c 325 i mam tez skrzynie biegów od c 330 pod nowy typ sprzęgła czy można połączyć bez przeróbek te skrzynie z tylnym mostem od c 325 ? chodzi mi o tryby i wałki wychodzące ze skrzyni biegów i czy one będą pasować z wałkami z tylnego mostu c 325 , 2 pytanie mam takie ta skrzynia biegów jest pod nowy typ sprzęgła a jesli bym ja chciał połączyć z silnikiem c 330 ale ze starym typem sprzęgła czy da się to połączyć ? Pozdrawiam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Maszyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: