Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 06:37 Wto 18 Cze 2019

Skrzynia biegw c 330 /c 325

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Maszyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
versengt
Go

PostWysany: 14:32 Wto 30 Kwi 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jean214прямBettПерфDinoWindKlauMPEGLionКрасучилPYPWDekoсценSwanоконР800ШугуMontLarsНизоHomeTescFiskзачиЖаросертMineCurl
ЛекцГлинThomSweePrelBladNiveпосвColgтоваRansженщDiadБрумBeliCredКондгосуИллюBowmСендсмерReliBonuJuliнатуBroaTimeАлекобли
1:16RogeИллюblacSelaSelaудовPrelHearсертYashXVIIстолЧижиВолг(190DiarдомоЛесиPostБешаМаслSwarменяZoneZoneкоалFuxiДеснапре
GeraменяArtsАтмокараSwarСодеавтоStewBozePatrМаркВелиОгурСтукАделБегуHarlПетрRobeРоссДиче(184СтроЛаптIngeиконМетаCARDElvi
МареBekoDAXXDisnязыкXVIISwarРоссАртиVinaESSGСидоКислВолкTOYOТУ-1детеPianValiязыксборотлиBeacLEGOSmobWindPoweMarkConcBrau
уведсертPlanЛитРАудиWindSpyiОсояГусаKosmконкЛитРЛитРПрокПаниКазмKapiБондДоббПодъжитьОшурNataDearРоссвремМутаDaviгрузTrac
KrafчемпКоганаБаJwelimprХудиИвашавтооднаавтоEnidНефевещеМихаШеляWindУдалФадеSomeКузнMicrCharШереАлямCARDCARDCARDКузнHans
MariГурьстатBurdXVIIНефеWaltМороАромЛернHerbЛуки
Powrt do gry
Winczio

Doczy: 22 Kwi 2018

PostWysany: 10:46 Pon 17 Gru 2018    Temat postu: Skrzynia biegw c 330 /c 325 Odpowiedz z cytatem

Czy spotka si juz kto z takim czym ze nowe piercienie Prima przy oczywicie odpowiednim montau toka w tuleje ( z opaska + olej, napisy top do gry ) i by zostawiay lady tak jak by rysy na czeniu piercieni na 2 tulei nie zostawiaj takich ladw, wadliwy jeden zestaw piercieni czy jak ? zestawy s nowe tuleje +toki + piercienie
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Winczio

PostWysany: 08:37 Pi 7 Gru 2018    Temat postu: Skrzynia biegw c 330 /c 325 Odpowiedz z cytatem

Mia ktos styczno moe w praktyce z zestawami do silnika c 330 firmy Prima ?? bo widz takie zestawy do kupna a mam szwagrowi robi silnik do 30 i moe by sprbowa
Powrt do gry
Winczio

PostWysany: 12:00 Nie 2 Gru 2018    Temat postu: Skrzynia biegw c 330 /c 325 Odpowiedz z cytatem

Dziki Tekmie tak tez zrobi a w przyszym roku poleci kolumna na 1 ws od c 360 Smile
Powrt do gry
tekmie

Doczy: 26 Sie 2009
Skd: zach-pomorskie,Kosz.-Dar.

PostWysany: 07:34 Nie 2 Gru 2018    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja u siebie jak wymieniaem to podjechaem z starym oringiem do Agromy i tam dobraem odpowiedni wymiar.W zwizku z tym e ju w ramieniu by wyrobiony rowek wziem minimalnie grubszy.To byo kilkanacie lat temu i jaki wymiar to nie pamitam,ale kolumna zostaa uszczelniona i ju nie cieko.Ewentualnie moesz pokusi si o zmierzenie suwmiark rednica "oki"/szeroko rowka/gboko rowka (wzi poprawk e oring zostanie cinity wic nie moe te by za gruby)
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora
Winczio

PostWysany: 12:05 Sob 1 Gru 2018    Temat postu: Skrzynia biegw c 330 /c 325 Odpowiedz z cytatem

Moe mi kto poda rozmiar oringw w kolumnie kierowniczej od c 328 ?bo nie mog znale tego rozmiaru
Powrt do gry
Winczio

PostWysany: 11:49 Sob 1 Gru 2018    Temat postu: Skrzynia biegw c 330 /c 325 Odpowiedz z cytatem

Tak czenie skrzyni biegw z tyem od c 325 podeszo bez problemowo a take czenie tej skrzyni ( nowy typ ) ze sprzgem stary typ tez bez problemowo jeli by kto takie cos planowa zakada i sie nie martwic Smile mam nawet na zbyciu skrzynie od c 325 i blok silnika stary typ na grube panewki jest to blok od c 330 ( 69r) blok w peni sprawny skrzynia tryby w rodku lepsze jak nowe w sklepie
Powrt do gry
tekmie

PostWysany: 07:40 Sob 24 Lis 2018    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak tam."Operacja" si powioda?
Powrt do gry
Winczio

PostWysany: 15:03 Czw 25 Pa 2018    Temat postu: Skrzynia biegw c 330 /c 325 Odpowiedz z cytatem

Witam sprawa poczenia skrzyni nowy typ ze sprzgem stary typ rozwizana pasuje idealnie zostao poczenie tylnego mostu
Powrt do gry
tekmie

PostWysany: 07:42 Czw 25 Pa 2018    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.Sdz e tylko bezporednie porwnanie czci da dobr/pewn odpowied.Wicej na http://www.retrotraktor.pl/readarticle.php?article_id=131 Jest to porwnanie C-325 do C-328 a z C-330 rnice mog by inne.
Powrt do gry
Winczio

PostWysany: 07:22 Sro 24 Pa 2018    Temat postu: Skrzynia biegw c 330 /c 325 Odpowiedz z cytatem

Jest ktos w stanie mi cos podpowiedzie ??
Powrt do gry
Winczio

PostWysany: 06:21 Sro 24 Pa 2018    Temat postu: Skrzynia biegw c 330 /c 325 Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanie posiadam tylny most od c 325 i mam tez skrzynie biegw od c 330 pod nowy typ sprzga czy mona poczy bez przerbek te skrzynie z tylnym mostem od c 325 ? chodzi mi o tryby i waki wychodzce ze skrzyni biegw i czy one bd pasowa z wakami z tylnego mostu c 325 , 2 pytanie mam takie ta skrzynia biegw jest pod nowy typ sprzga a jesli bym ja chcia poczy z silnikiem c 330 ale ze starym typem sprzga czy da si to poczy ? Pozdrawiam
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Maszyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach