Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Odchowam kury nioski w systemie wolierowym w ilości 40.000 sztuk z pełnym pakietem szczepień. Wstawienie - koniec grudnia

 

Kontakt: 601861087

K... kolego przestań tym spamować ten temat tyczy ceny jaj spożywczych. Dział ogłoszeń jest niżej. Takie wklejki można tolerować ale ty przeginasz tym po prostu spamując.

 

Po rozmowach wynika iż nadmiar 2tygodniuowy u każdego wyparował co dzwoniłem. Zaczyna się jazda na bierząco. Jest spore ssanie. To ostatni dzwonek podnieść ceny. W tym tygodniu L-0,27 M 0,23/24. I nie ma że boli. Nie bójcie się i podnoście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam piszę z zapytaniem o ceny jaj, u mnie XL-0,38 L(O)-0,32 L-0,29(po wielkich trudach) M-0,23 Tygodniowa sprzedaż w granicach 7 palet. Jak to wygląda u was? Pytam, bo spotkałem się z opiniami, że ceny są dużo niższe. Pozdrawiam Rejon: wielkopolska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam piszę z zapytaniem o ceny jaj, u mnie XL-0,38 L(O)-0,32 L-0,29(po wielkich trudach) M-0,23 Tygodniowa sprzedaż w granicach 7 palet. Jak to wygląda u was? Pytam, bo spotkałem się z opiniami, że ceny są dużo niższe. Pozdrawiam Rejon: wielkopolska
Witam, kolegę. Im mniejsza produkcja tym w teorii cena wyższa (prócz wyjątków wypychania starego towaru lub głównie pośrednictwa- bo tacy też są a małą hodowlę mają jako podkładkę). Szczególnie jak hodowla do 40DJP. Duzi cisną na ilość i mogą sobie pozwolić na grosz lub dwa zysku, za to małych i 5 nie ratuje. Cena w hurcie u dużych rzeczywiście jest jakieś 2 grosze niższe niż Pan ma u siebie. Zależy też od koloru skorupy, systemu chowu, rejonu i jeszcze innych czynników. Tylko się jeszcze zapytam- produkcja czy wyłącznie pośrednictwo.

 

Detal powoli odżywa na święta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam używaną wytłaczankę transportową 15,17/20 lbs - posortowana.

3000 szt. na palecie.

692 421 639

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam używaną wytłaczankę transportową 15,17/20 lbs - posortowana.

3000 szt. na palecie.

692 421 639

 

To taka duża firma sprzedaje wytłaczanki używane ???? Nie ładnie oj nie ładnie. Myślałem że takie produkty uboczne należy utylizować.

Polecałbym nie pisać takich informacji bo może ktoś się zainteresować tematem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej używanej wytłaczance to podobno rozwieżli w tym roku IB Izraela i Chinola dość mocno .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dała rady nam komuna, nie dał rady wolny rynek. Narzekaliśmy na PO, a wykończy nas PiS.

 

Jak tam Panowie i Panie producenci ? Zadowoleni z przedświątecznych cen ?

Już w tamtym roku mówiłem, że zabranie odszkodowań za salmonellę, to jawny bandytyzm na Polskich producentach. I mam tu na myśli nie tylko ryzyko utraty większości majątku przez jedno trefne badanie, lecz rownież fakt, że przemysł w zaistniałych okolicznościach ma dostęp do naprawdę taniego towaru i tym samym, nie potrzeby podnoszenia cen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie mówmy o cenach bo to obraz nędzy i rozpaczy.

Plus do tego salcia = bankrut

 

dobra zmiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestań już z tym odchowem a jak masz takie ciśnienie to po 8 zyla szykuj , bo po tyle proponują odchowaną w wieku od 16 do 23 tygodni .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta za kilka dni, a na forum taka cisza ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak kształtuje się cena paszy a co za tym idzie koszty produkcji jajka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dj18% 1210zł , 17%-1170zł ceny brutto. A co do kosztów produkcji należy jeszcze wliczyć energię, pracowników, zusy srusy, amortyzację kury i budynku i td itd. jednym słowem w **UJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bez przesady, nie którzy zamykają się w 18gr

Tak, tak- wiemy. Na przykład Jajczarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bez przesady, nie którzy zamykają się w 18gr

Tak, tak- wiemy. Na przykład Jajczarek

 

Nawet on w tym momencie ma koszty powyżej 0,24 licząc jego sposobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sposoby na obniżenie kosztów produkcji to dodatek mączki, zamkniecie na kurniku paru niewolników , i osiągniecie 120% nieśności (realny socjalizm )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sposoby na obniżenie kosztów produkcji to dodatek mączki, zamkniecie na kurniku paru niewolników , i osiągniecie 120% nieśności (realny socjalizm )

Hehe

Dobre !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...