Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

jak tam wątroby po świtach majowych

 

a jaj cena waszych jaj

 

czy trochę padły

 

mazowieckie 1a-,21

 

czy ktoś z kolegów zna p. rzepińskiego albo PHU JULAX albo ZAGAJEWSKA Z CIECHANOWA

 

PROSZę O WIADOMOśCI

 

DZIęKUJE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na zbyciu świeże jaja od Messy, Ia i Ib, jasna skorupka. Rejon Mazowsza, tel. kontaktowy 668 398 840.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na mazowszu 1a-19,S-22,1b-17gr

po woli bedzie szło do góry,najgorszy maj.

 

nie dawac sie !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

Nie jest źle a będzie lepiej.Na dzień dzisiejszy na mazowszu cenki wyglądają następująco:

0-25gr

S-23gr

1a-20gr

1b-18gr

2a-16-17gr

2b-15gr

 

Powoli dźwiga się do góry.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitać !

 

Ceny fajne na mazowszu , mogę jedynie przedsytawić moje :

-do 50 gram 0,11-0,12gr

-50-55 gram 14gr

-55-60 gram 16gr

Co do innych klas wagowych nie wiem , bo nie mam , jeszcze

Ktoś pytał o Zagajewska oraz JULAX , osobiście nie znam , sprzedałem 3,4 transporty nie mogę nic złego powiedzxieć na temat tej firmy .

Pozdrawiam serdecznie kolegów i koleżanki z branży .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli na Mazowszu są takie świetne ceny to dlaczego np. Pan Przywitowski daje do Katowic każdy sort dwa grosze taniej od podanych przez Kolegów cen? Dodam że jeszcze grosz trzeba doliczyć na transport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cnno tak koledzy jajcarze ucichliście ,czerwiec już się skończył ,zaraz rozpocznie się lepsza połowa roku .Wprawdzie do zera za jajko zostało zaledwie parę groszy ale za to podnosić w górę możemy w nieskończoność .Na pocieszenie informuję że dostałam dzis propozycję sprzedaży kury do ubojni po 1 zł. za kilogram .Takiej ceny dawno nikt mi nie zaproponował , pozazdrościć brojlerzystom . Coś w ostatnich latach trudno nam zarobić na jajach może ten rok będzie lepszy ,a może powinno się pomyśleć o zmianie profilu ,może w Polsce nie potrzeba więcej jajcarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W łódzkim odczuwalne ożywienie wszyscy szukają dużego jajka ale go brakuje lepiej schodzi średnie . JEST NADZIEJA. U nas magazyny prawie puste .Porownując z ubiegłym rokiem nie ma nawet połowy zapasów.Duzi hurtownicy kontroluja czy da sie gdzies jeszcze wyrwac taniej ,ale ogólnie zaczyna się zainteresowanie towarem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie

Poznan zyczy sobie za o-26 s-23 1a 20 1b 18 2a 16 natomist Pan Mizgier skupuje niesort za 3zl/kg ponoc od przyszlego tygonia 1a ma podszkoczyc do 22gr.Mile beda widziane jakies newsy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sprawie cen ze swojej strony moge potwierdzic to co pisze gall i to ze wyglada na to ze powoli rwa sie do gory.

3zl za kg to dosyc sporawo wychodzi?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich producentów....

 

Na reszcie,zaczął się ruch i cena dobra a bedzie jeszcze lepsza.

Na mazowszu cenki na dzien dzisiejszy:

 

0-27gr

S26gr

1a20

1b18

2a 17

2b 16

III 15

 

Ponoć export ostro ruszył i dużo hodowcow zakontraktowało jajko w cenach około 27-30gr za 1a i mniejsze

Od nastepnego tygodnia jeszcze w góre.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów

Na południu ceny bardzo podobne. Wzrost cen raczej nieunikniony tym bardziej że nawet słynna giełda w Katowicach nie wie w jakich cenach dostanie towar w przyszłym tygodniu. Dzis szukali ostatnich leszczy co oddają 1a po 0,185 ale z tego co wiem nie znaleźli. Wybijalnia w Nowej Soli daje 2,90zł za kg wiec cena skupu Pana Mizgiera jest całkiem realna.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mazowieckie

 

1a-20

taką cenę mam na fermie tylko da środy (11,07,07)

 

potem 1a od ,21 do ,23 za jajo

 

 

odbiorcy nie protestują

idzie ku lepszemu

 

pozdrawiam

a co u innych??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

0-27 s-25 1a-22 1b-20 2a-18 2b-16

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

 

Na terenie mazowieckiego cenki na fermach wyglądają następujaco:

 

0-27 S-25 1A-22 1B-18 2A-17 2B-15

 

Według przewidywań jajo będzię drożało.

Na fermach pustki a przyjaciele Czesi łykają od nas każde ilości.

 

Pozdrawiam i proszę o ceny z inny rejonów

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z kolegów zna p. rzepińskiego albo PHU JULAX albo ZAGAJEWSKA Z CIECHANOWA

 

PROSZę O WIADOMOśCI

 

DZIęKUJE

 

Tak kolego, jest to postac bardzo znana w naszym kraju, niestety od tej najgorszej strony, tzn. z naciagania i niepłacenia za towar. Mnie jest winny pieniadze i nie sadze bym je kiedykolwiek odzyskal. Poza tym znam wielu hurtownikow i hodowcow, ktorzy mieli z nimi do czynienia i sa teraz w takiej samej sytuacji co ja. Takze koledzy uwazajcie na te firmy i nazwiska jesli szanujecie swoje pieniazki.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Coś mi się zdaje że jest tyle wybitej kury że nie ma kto jajek znościć

Prosze o wpisy co do cen bo jakoś ciężko mi ustalić po ile właściwie jest np. 1A. Po 0,21 0,22 0,23 czy może 0,24? U mnie jest 0,22 ale w sumie to nikt nie dysponuje większą ilością.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ceny szaleja o-27 1a-24 1b-22 i niektorzy aby dostac towar daja wiecej jaj nie ma a telefony na Poznaniu sie urywaja jesli ktos nie wierzy i sprzedaje taniej prosze poddac do siebie namiary

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jajcarze czy podpowiecie nowemu jaka ilosc ptakow trzeba chodowac zeby sie oplacalo w tej branzy i gdzie chodowca szuka odbiorcow jaj? mysle ze ktos podpowie albo sie przestrasza konkurencji ewentualnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ile jajeczka sprzedajecie?U mnie kuj-pom, 1A 0,23 netto.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich jajcarzy co taka nagle cisza na forum oj cos mi sie zdaje że w tej maszynie która pchała ceny w góre zabrakło pary i teraz zacznie sie staczać w dól moje pytanie poco to wszystko te bicie piany o braku jaj na kurnikach skoro 3 dni upału i już wymiekają i zaczyna się ciche opuszczanie cen takie robienie z ludzi warjatów nie przystoji o rozsądek nie smię apelować bo to chyba i tak nic nie da POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuje jajka zainteresowany jestem wylacznie hodowcami zaplace dobra cene Prosze o przeslanie namiarow na forum lub na e-maila hsjg@op.pl

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

To post do Janosika

Fajnie ze piszesz ale jesli masz cos do napisania postaraj sie konkretnie opisac to co wiesz.Ze sa upaly to wiemy ze zrobil sie nadmiar jajka o tym nic mi niewiadomo tym bardziej ze temperatura ma wplyw na niesnosc jak i na padanie kur i jesli wiesz kto ma nadwyzszke i sprzedaje 1a taniej niz 25 z mila checia prosilbym o kontakt do tej osoby.A ze malo teraz to poczekaj jeszcze okolo 2 miesiecy jedynie nie rozumniem roznic cenowych ktore w Polsce sa 1A 22-25

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM do kolegi galla dzięki za odpowiedż: myslę własnie tak bo to są moje spostrzeżenia jak cenki lecą do góry to na forum gęsto a jak w dół to nagle cisza myśle że kiedy drożeje jajo to każdy chce o tym powiedzieć żeby napędzać cenę to normalne chyba się ze mną każdy zgodzi a jak cenki w dół to cisza bo wtedy niema się czym chwalić no nie?ale tego się i tak nie ukryje bo to rynek ceny dyktuje a nie jakieś tam forum w necie i powinno się tam pisać uczćiwie jeżeli już się ktoś decyduje żeby zainteresowani mogli zobaczyć jak jest .siedze w tej branży na tyle długo że wiem iż jest to tak zakłamany światek żę trzeba czuwać 24/h żeby nie zostać naćiągniętym na choćby parę groszy.ja obecnie kupuje 1a po 23g i od 1,5 tygodnia się utrzymuje więc mysle że to wszystko na temat podwyżek szczegulnie że niektóre kurniki zapowiadały 1a po 28-30g a tak na marginesie to 2 tygodnie temu dostałem jajko nie 1 świeżości to skąd skoro jaj brak mysle że w polsce jest tyle dużych kurnikuw że jaj nigdy nie będzie brak wystarczy zajechać na byle giełde a jaj do cholery a tą BAJKĘ że niema jaj na kurnikach i magazyny są puste a potem idą stare jaja to ja już znam na pamięc ta podwyżka wiąże sie troche z eksportem do czech i to wszystko ale ile tam może iść jaj jak czechy to wielkość 3 naszych województw . w polsce przydała by się stabilizacja cen bo takie skakanie niczemu nie służy .1-dna srednio opłacalna cena i by było OK jak w usa POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ramach uzupełnienia :skąd polo market wytrzasnoł jajko po3,99 za paletkę jakiej wielkosci by ono nie było.widziałem reklamę na bilbordzie POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...