Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 15:00 Pon 9 Gru 2019

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2147, 2148, 2149 ... 2228, 2229, 2230  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
antoniozoli

PostWysłany: 02:14 Sob 24 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michał 24 napisał:
Chciałbym napomnieć do wcześniejszych postów na temat Ubojni w Pomysku i jedno wam powiem to jest banda złodzieji.Wszyscy tak jak jest ich dużo w tym biurze a wszególności mam namyśli pana Andrzeja zorientowani wiedzą o kogo chodzi.A o zaległej kasie możemy zapomnieć.I jak tu sie nie denerwować Evil or Very Mad

masz rację, to jest ta sama banda złodzieji z kierownikiem Andrzejkiem na czele!i
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Michał 24

PostWysłany: 22:52 Pią 23 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym napomnieć do wcześniejszych postów na temat Ubojni w Pomysku i jedno wam powiem to jest banda złodzieji.Wszyscy tak jak jest ich dużo w tym biurze a wszególności mam namyśli pana Andrzeja zorientowani wiedzą o kogo chodzi.A o zaległej kasie możemy zapomnieć.I jak tu sie nie denerwować Evil or Very Mad
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 22:04 Pią 23 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qrczak napisał:
Czy ktoś wie jak płacą te sknery z lubuskiego takie jak Kulus,Chlebowski itd.
no właśnie ile oni płacą
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 22:03 Pią 23 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam i znowu na prowimi mam mokro w kurniku. niewiem jak u was? prosze o odpowiedz. pozdrawiam
Powrót do góry
marcin z siedlec

PostWysłany: 15:01 Pią 23 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wizjonerów to tu pod dostatkiem

jaroslaw1 napisał:
Dopiero zaczynam, sprzedawałem dziś w nocy do Uniszk(Mazowieckie)
Cena po 3.40netto
Ciekawe co dalej? Confused
Może ktoś ma jakieś (wizje) najbliższej przyszłości Laughing
Powrót do góry
antoniozoli

PostWysłany: 10:23 Pią 23 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
antoniozoli napisał:
kto jest teraz właścicielem ubojni w pomsku?
Ponoć niejaki p.Megier? Jeżeli przekręciłem nazwisko to przepraszam . Poprzedni właściciel / czyt. złodziej!!! / p.Ryszard Pranczk razem z nowym właścicielem jeździli po hodowcach , którym to Pranczk jest winien setki tysięcy złotych i próbowali ich namówić do współpracy oferując od ceny rynkowej 10 gr. więcej jako spłatę wcześniejszego zadłuzenia! Ile lat ma trwać ta spłata? To zależy kto ile utopił , ale pewnie kilka , albo / znając Pranczka/ kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat Evil or Very Mad
Teraz jako ciekawostka: w sądzie w Bytowie z urzędu toczyła się sprawa przeciwko Pranczkowi o wyłudzenie . Na wokandzie jest kilka spraw w tym Pranczka jako druga. Na korytarzu sądowym jest sporo hodowców i adwokat . Pierwsza sprawa jest wołana , a później jakieś cuda czy coś??? Wołają na trzecią rozprawę. Na sprzeciw adwokata i hodowców , że przecież teraz ma być sprawa Pranczka otrzymali odpowiedź , że przecież już się odbyła Question Question Question Kilkanaście par uszu nie będąc pod drzwiami sali sądowej nie słyszało wołania na rozprawę!!! Mało tego została wezwana straż sądowa z zaleceniem wywalenia ich z budynku bo robią zamieszanie!!! Czyli co? Sędiza wzi8ął w łapę i tyle!!! Pranczk poddał się dobrowolnej karze , dostał w zawiasach i jak widzicie dalej zaczyna kręcić w drobiu . Ze też nikt do tej pory krzywdy mu nie zrobił!!!

r.pranczka dobrze znam, mi też ukradł kilkadziesięt tysięcy, a z tym wyrokiem to masz rację - śmiech na sali!
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 10:08 Pią 23 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

antoniozoli napisał:
Ponoć niejaki p.Megier? Jeżeli przekręciłem nazwisko to przepraszam . Poprzedni właściciel / czyt. złodziej!!! / p.Ryszard Pranczk razem z nowym właścicielem jeździli po hodowcach , którym to Pranczk jest winien setki tysięcy złotych i próbowali ich namówić do współpracy oferując od ceny rynkowej 10 gr. więcej jako spłatę wcześniejszego zadłuzenia! Ile lat ma trwać ta spłata? To zależy kto ile utopił , ale pewnie kilka , albo / znając Pranczka/ kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat Evil or Very Mad
Teraz jako ciekawostka: w sądzie w Bytowie z urzędu toczyła się sprawa przeciwko Pranczkowi o wyłudzenie . Na wokandzie jest kilka spraw w tym Pranczka jako druga. Na korytarzu sądowym jest sporo hodowców i adwokat . Pierwsza sprawa jest wołana , a później jakieś cuda czy coś??? Wołają na trzecią rozprawę. Na sprzeciw adwokata i hodowców , że przecież teraz ma być sprawa Pranczka otrzymali odpowiedź , że przecież już się odbyła Question Question Question Kilkanaście par uszu nie będąc pod drzwiami sali sądowej nie słyszało wołania na rozprawę!!! Mało tego została wezwana straż sądowa z zaleceniem wywalenia ich z budynku bo robią zamieszanie!!! Czyli co? Sędiza wzi8ął w łapę i tyle!!! Pranczk poddał się dobrowolnej karze , dostał w zawiasach i jak widzicie dalej zaczyna kręcić w drobiu . Ze też nikt do tej pory krzywdy mu nie zrobił!!!
Powrót do góry
antoniozoli

PostWysłany: 09:56 Pią 23 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 09:19 Pią 23 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

METAN napisał:
Tadek napisał:
Kaszuby 3.4-3.5 netto
Pozdrawiam

tzn kto? bo wczoraj słyszałem , że Kąkol próbował zbić na 3,2

Dzisiaj w nocy zdawałem do kąkola po 3.4 netto
Ubojnia w Pomysku prop. 3.6netto do końca tygodnia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
METAN

PostWysłany: 09:07 Pią 23 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tadek napisał:
Kaszuby 3.4-3.5 netto
Pozdrawiam

tzn kto? bo wczoraj słyszałem , że Kąkol próbował zbić na 3,2
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 09:04 Pią 23 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurka złotopiórka napisał:
z budową tak się wszyscy podniecili ubojnia Smolarek z wielichowa buduje 16 obiektów .

"oddawajcie" im żywiec jeszcze taniej , to pobudują następne
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 01:00 Pią 23 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaszuby 3.4-3.5 netto
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kurka złotopiórka

PostWysłany: 17:39 Czw 22 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z budową tak się wszyscy podniecili ubojnia Smolarek z wielichowa buduje 16 obiektów .
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 17:20 Czw 22 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale p.i.e.r.d.o.l.n.e.l.o., a nie mowilem to wszyscy mnie wyzywali.
Ale to nic,znam takich co tak sie podniecili, ze nowe kurniki buduja :lol: :lol: :lol:
Powrót do góry
Belfer

PostWysłany: 13:32 Czw 22 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Północne Mazowsze cena na dziś 3,10 + vat. Targując się można dostać trochę więcej. powodzenia przy ustalaniu ceny.
Powrót do góry
iwonarad

PostWysłany: 07:36 Czw 22 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Ciułacza ile płacą Suwalskie ZD a ile ubojnie z okolicy (Górny itd.)
Animex Dębica 3,00+vat piskle 1,08

ciulacz napisał:
a moim zdaniem jutro przyjedzie drob z Brazyli, w piatek bedzie ptasie grypa a w poniedzialek bedzie krach na gieldzie i ludzie nie beda mieli za co kupowac kurczaka. czyli suma sumarum w przyszlym tygodniu zywiec maxymalnie 2.2 brutto.
Żeldrob wiecej bedzie pożytku z Twojego pisania jak po prostu podasz aktualne ceny na swoim terenie. Ciągle przewidujac spadek ceny na pewno kiedys trafisz -i bedziesz ekspertem spadkowym na forum Laughing
Warm -Maz - 3.3 - 3.5 netto.
pozdrawiam i mniej paniki na którą liczą ubojnie życzę.
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 00:27 Czw 22 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze to raz wypowiedziałem się w temacie spadku cen więc Ciułaczu czytaj to co piszę ze zrozumieniem! Niby Ty piszesz treściwie i z pożytkiem dla innych ???????? To rozumiem jest żart! Po drugie / to do "ekonomisty" An-a -la? / to pecherz i zwieracze mam o.k więc z tym sikaniem to chyba sądzisz wg siebie . Możecie sobie pisać o małej podaży , końcu miesiąca itp. rzeczach ile chcecie . Rynku nie oszukacie , a swoją niewiedzą w temacie ilość wstawień w skali kraju nie zagłuszycie znacznego wzrostu żywca . To jest fakt i nie liczcie , że cena wróci do poziomu 3,80! Duże zakłady mając tani żywiec już opuściły ceny tuszek więc mniejsi chcąc sprzedawać muszą się z cenami dostosować . Po prostu hurtownie i sklepy to wymuszą! Smiać mi się chce jak czytam niektóre posty pełne wiedzy i głupiej mądrości . Nie trezba być prorokiem i krzyczeć jak An-al alleluja . Życzenia dobrych cen możecie sobie składać przy okazji urodzin , imienin , życzeń sylwestrowych . Jak do tej pory nic się w branży nie zmieniło , napiszę to jeszcze raz- rewolucji nie było , dalej jest partyzantka , wymądrzanie . Wcześniej czepiali się Medoxa teraz mnie . No cóż tacy ludzie! Swoje frustracje w jakiś sposób muszą rozładować . Biedacy!!!
Powrót do góry
hodowca123

PostWysłany: 00:08 Czw 22 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie dzisiaj proponują 3.20 brutto.. nie wiem czym to jest podyktowane ...ale skoro obdzwonilem kilka ubojni i mają podobną cene to znaczy że jest spadek cen.niż przed 2 tygodniami.. No trudno... Ci którzy zdecydowali się teraz na wstawienia mogą się liczyć z rozczarowaniem....pasza droga...piskleta tez....spółczuje tym którzy nie liczą....:-/ Pozdrawiam
Powrót do góry
ciulacz

PostWysłany: 23:39 Sro 21 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moim zdaniem jutro przyjedzie drob z Brazyli, w piatek bedzie ptasie grypa a w poniedzialek bedzie krach na gieldzie i ludzie nie beda mieli za co kupowac kurczaka. czyli suma sumarum w przyszlym tygodniu zywiec maxymalnie 2.2 brutto.
Żeldrob wiecej bedzie pożytku z Twojego pisania jak po prostu podasz aktualne ceny na swoim terenie. Ciągle przewidujac spadek ceny na pewno kiedys trafisz -i bedziesz ekspertem spadkowym na forum Laughing
Warm -Maz - 3.3 - 3.5 netto.
pozdrawiam i mniej paniki na którą liczą ubojnie życzę.
Powrót do góry
wama

PostWysłany: 23:22 Sro 21 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drodzy drobiarze!! Patrzmy na wszystko z dystansem! nie cieszmy się zbytnio gdy zarobimy ale też nie płaczmy gdy stracimy! Grunt to spokój i opanowanie. Jeszcze nie jedno przed nami i jeszcze nie raz będziemy ubolewać nad swoim losem.Życzę Wam i sobie aby nie powtórzyl się taki rok jak poprzedni.Pozdrawiam.
Powrót do góry
An

PostWysłany: 21:54 Sro 21 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alleluja, alleluja Żeldrob. Bądź błogosławiony, za Twe prorocze wizje.
Ludzie , jest po 20 i każdego miesiąca spada popyt. To jeszcze nie koniec świata. Drobiu na rynku jest mało, bo jest mało piskląt. Poprawa popytu, od razu spowoduje podwyżkę ceny skupu. Tak było zawsze. Spokojnie trzeba przeczekać tylko ten tydzień. Potem będzie lepiej. Niewielkie ruchy cenowe w zależności od popytu będą się cyklicznie powtarzać (z tych ruchów cenowych żyją przecież hurtownicy i ubojnie). Dlaczego spadek ceny o 20-30 groszy powoduje , że część hodowców się prawie posikała?
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 21:34 Sro 21 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żeldrob napisał:
Nie wpadajcie w euforię bo nie ma powodu . Za wyjątkiem małej podaży piskląt co się zmieniło w naszej produkcji???? NIC!!! Jak nie było poukładanej produkcji tzw . wolnorynkowej / czyt.współ. z małymi ubojniami / tak nie ma . Jak nie było rozsądnej i logicznej ceny oraz współpracy z dużymi ubojniami tak nie ma. Dla sredniorozgarniętego hodowcy powinno być oczywistym , że w momencie większej podaży żywca przy nawet nie duzym imporcie z ceny 3,80 pozostanie tylko wspomnienie! Nie opowiadajcie , że dobra cena utrzyma się przez cały rok bo to są tylko Nasze pobozne życzenia . Za długo produkuję żeby być aż takim optymistą tym bardziej , że jak napisałem wyżej rewolucji produkcyjnej nie było .
Z przykrością stwierdzam , że "słowo stało się ciałem " .
Powrót do góry
K6

PostWysłany: 20:24 Sro 21 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prognozy są tylko takie, że będzie wyżej.
Powrót do góry
jaroslaw1

PostWysłany: 19:39 Sro 21 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopiero zaczynam, sprzedawałem dziś w nocy do Uniszk(Mazowieckie)
Cena po 3.40netto
Ciekawe co dalej? Confused
Może ktoś ma jakieś (wizje) najbliższej przyszłości Laughing
Powrót do góry
zybin

PostWysłany: 15:18 Sro 21 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bamber napisał:
co z tego jak i tak nie ma zejscia
Lubuskie na jutro 3,20+VAT
kokoszka napisał:
W/g moich informacji kurczaka jest bardzo mało.
... no to trzeba się targować , a nie godzić się na to co łaskawie raczy dać ubojnia - ja tak zrobiłem dwa tygodnie temu i dostałem 0,3 zł więcej niż było oficjalnie ,nie bałem się że mi" kiedyś nie odbiorą " - bo takich też argumentów używano wobec mnie , miałem alternatywe zmienić ubojnie na uojnie HAMROL , lub dostać w miarę godziwą cene i pozostać wiernym dotychczasowemu odbiorcy .ps. jak chcesz być szanowanym skoro sam się nie szanujesz ? ? ? i przestancie się w końcu bać ! ! !
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2147, 2148, 2149 ... 2228, 2229, 2230  Następny
Strona 2148 z 2230

Skocz do: