Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 21:29 Pon 22 Lip 2019

Porr 2.0 Prosze o pomoc.
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Informatyka w rolnictwie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ODRzyk

PostWysłany: 19:37 Wto 10 Sty 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pogadaj z doradcom rolnym na swojej gminie/powiecie. Lub innym zaprzyjaźnionym ... ODRzykiem. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hooop
Gość

PostWysłany: 16:49 Wto 10 Sty 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skąd wziąć ten program?
Powrót do góry
ODRzyk

PostWysłany: 08:55 Wto 27 Gru 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko - jesli masz czas ku temu, zgłoś się na PM to pogadamy. Programik jest łatwy, ale trzeba znać jego mechanizm, zasasdy wpisów i ... humorki, żeby nie poiwedzieć kaprysy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcinlek
Gość

PostWysłany: 12:19 Sob 24 Gru 2005    Temat postu: Porr 2.0 Prosze o pomoc. Odpowiedz z cytatem

Witam , posiadam dobrze prosperujace gospodarstwo rolne , od niedawna jestem posiadaczem programu porr 2.0. Tyle ze mam problem z obsluga tego programu. bardzo mi sie podoba gdyz wszystko ladnie wylicza i po wydrukowaniu ma to rece i nogi Very Happy wczesniej wszystkie te oblioczenia robila mi pewna osoba ale nie za darmo, dlatego teraz chcialbym sam obslugiwac ten prog. Prosze o pomoc, maze jakas strona z podstawami , jak uzywac porr 2.0 a moze ktos z was ma jakis plik w ktorym wszystko jest opisane Smile

Pozdrawiam i z gory dziekuje.
WESOłYCH śWIĄT
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Informatyka w rolnictwie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: