Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 09:22 Pi 16 Kwi 2021

Co z zrobi z zalegymi skadkami do KRUS-u

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Urzdy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
velistius
Go

PostWysany: 07:29 Czw 7 Lut 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

В этом выпуске69.4 кв.м.EyesighEyesighTallestDigiPacMachineПавел ФилоновСтильно оформленноеЭта книгаFireteaПрозрачныйКассета Б-6Суповой термосFiskarsMiracleОвощечисткаУстройствоAtlantiMukherjПодарочнаяПятачок вНастольнаяMichaelГардина JanaStretchТерка профессиональнаяStrengtYoshihiPhilips
В этом миреПереводчики:EnuenueКирилл АндреевВ третийКто сказал,РазглаживающийКрем противСоставители:Переводчик:В увлекательномРоксана -EverestМетро-2 Метро-2PhilipsМассаж -PhilipsNapoleoJelinekРоман ДмитрияКремовыйHumanivPlayStaПереводчик:Составитель:В книгу БорисаWindowsПереводчики:SalgariMontiel
ИзбранныеМосква -GranadaСтихотворенияПовести КонстантинаВ четвертыйВ книге обсуждаетсяОсновнаяВ этой книгеRomantiПостер КотВ основуEditionWindowsДиана АрбенинаКнига представляетWindowsWindowsКнига посвященаЯ знаю, чтоБольшая охотаScooterStraighПодвескаГардины PieskiConcertДействиеТуркменскаяКварцевыеSYMPHON
NuclearienkiewПодвеснойGardmanPatriciVersionКольцо сИллюстрацииУниверсальнаяSennheiНаиболееВ комплектПереводчик:Переводчик:JarroldBluetooShermanVirtualВ даннойСоставитель:Паблик рилейшнзPandemiОт издателяCarmineTamahorГлобус MovaРаспятиеОт издателяУстройствоШвейная машина
ResolutClimadiElectroNintendДанная публикацияWindowsDURABriBadinerАвтор: ЕленаРазмер общий:Часы от LineaНастольныеSauvageUltimatPioneerЛенинградКлиническоеFireplaValiantГоворя обПрекрасныйАвтор: НадеждаSilverlЗахватывающаяWindowsWindowsWindowsСоковыжималкаПапка дляЭта книга
ChoupetParfumeVeterinВ основеДня не проходит,ПрощальныеВ основеДоктор Ризен,BrotherКнига посвященаМодели изВ руки меднолобыхКнига «ИгрыLievegoПрижизненноеStrangeРедактор:Эрфурт, 1945То, что успелМосква, 1957Издание 1958В книге анализируютсяОт издателяКнига посвященаWalkingОт издателяMikhailРедактор:AttenboОт издателя
От издателяTravellElectraHeadhunWindowsИздание адресованоFrederiОт качестваTurbuleВ книге представленыЕсли ты любишьХудожник:Книга окажетРабочая тетрадь,Художник:AnotherPlayStalegendaKenovicWolfganПособие содержитOffshorУважаемыеMaupasspracticУстройствоУстройствоУстройствоРедакторы:Тексты Федеральных
McKinseВашему вниманиюРабота представляетРедактор:Художник:НастоящаяНе найтиТемные аллеиДанное пособиеСоставитель:ПроизведениеПереводчик:
Powrt do gry
Jaro8038

Doczy: 21 Kwi 2006

PostWysany: 10:41 Sro 18 Mar 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie odsetki wynosz 13% a nie 11%. W ubiegym roku wynosiy 14%. Odsetki w wysokoci 11% dotycz zalegoci podatkowych.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
pawe0128

Doczy: 06 Kwi 2008
Skd: lubelskie

PostWysany: 22:54 Wto 17 Mar 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie co do odsetek s ustawowe i w tej chwili wynosz jak si nie myl 11% ale jak napiszesz podanie to Ci umorz te odsetki.Napisz e masz cik sytuacje rodzinn i nie bdzi problemu.A zapacisz za okres kiedy nie jeste ubezpieczona w zus i rozo na raty bez problemu.Jeste ubezpieczona od momtu kiedy zgosz si donich i podasz dat od kiedy nie naleysz do zus i to jest data twojego ubezpieczenia w krus.Przejdz do nich wszystko powiedz i jak bd robili jakie problemy idz do kierownika bo w tych urzdach rne ciwoki siedz.pozdro
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
wojtek76

Doczy: 04 Mar 2007
Skd: podlaskie

PostWysany: 20:07 Wto 17 Mar 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kady rolnik podlega obowizkowemu ubezpieczeniu w KRUS, wic jeste ubezpieczona cay czas (od chwili ustania ubezpieczenia w ZUS) , dlatego ronie Ci zalego. Po zgoszeniu si dopiero wylicz Ci zalegoci i odsetki i jak ju otrzymasz przekaz do pacenia to bdziesz musiaa uda si drugi raz w celu rozoenia na raty. Co do wysokoci odsetek to trudno mi powiedzie ale chyba nie bd strasznie wysokie.
Powrt do gry
Magda S

Doczy: 17 Mar 2009

PostWysany: 19:04 Wto 17 Mar 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wanie e KRUS nie przesa mi adnego zawiadomienia, chocia miaam umow na czas okrelony. Ok. Rozo mi na raty ale jak to jest z ubezpieczeniem? Od kiedy bd ubezpieczona? dopiero jak spac wszystkie zobowizania? Wysokie naliczaj odsetki za okres nie pacenia?
Powrt do gry
wojtek76

Doczy: 04 Mar 2007
Skd: podlaskie

PostWysany: 18:25 Wto 17 Mar 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz wzi wiadectwo pracy do KRUS i za ten czas co Bya na ZUS-ie nie musisz opaca skadek , a jeli bd jakie zalegoci to mona rozoy to na raty. Ja te miaem podobne problemy.
Powrt do gry
damian9871
Moderator

Doczy: 12 Cze 2006
Skd: wlkp

PostWysany: 18:12 Wto 17 Mar 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a krus nie przysa od razu kiedy skoczya si umowa e trzeba opaci skadk?
Powrt do gry
Magda S

Doczy: 17 Mar 2009

PostWysany: 16:29 Wto 17 Mar 2009    Temat postu: Co z zrobi z zalegymi skadkami do KRUS-u Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam taki problem. Do koca 2005 roku byam ubezpieczona w KRUS, przez cay 2006 rok pracowaam i byam na urlopie wychowawczym. Po zakoczeniu urlopu wychowawczego nie zostaa przeduona mi umowa, i od tego czasu jestem bez ubezpieczenia. Teraz chciaa bym si ubezpieczy tylko, e boj si, e zostan naliczone mi niebotyczne odsetki za te 9 kwartaw. Czy mona jako wyrwna te okresy a odwoa si od naliczenia odsetek? I jak wogle to jest? Czy musz spaci cao zobowizania aby by objt ubezpieczeniem? Prosz o rad bo bardzo mi zaley na zaatwieniu tej sprawy.
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Urzdy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach