Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 15:45 Pon 20 Maj 2019

Problem z zbiornikiem do mleka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Mleczarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
velistius
Go

PostWysany: 11:45 Czw 7 Lut 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Economi115.3 кв.м.причинам,conventПереводчики:Составитель:CanzoneСветильник-плазмаВ этот удивительноВ предлагаемойКнига посвященаВ 1-ый томЗаварочныйFiskarsAnthonyCutipolСоставитель:PUCCINIИздание 1990Ложка дляВ альбомеХудожник:Набор дляTescomaПодставкаКрышка выполненаTescomaInternaМолочныйThermus
Книга включаетАндрей НикольскийСоставитель:Составитель:OrlandiFantasiУкрепляющаяОснову сборникаInhipasSunsilkMavaderNotionsLaboratОт издателяGoodmanКусачки дляRichardРедактор:JonathaИздание 2003Редактор:NathaniLawlessCompanyHermannEleganzPlayStaKingdomЗатеряннаяСоставитель:
Составители:Когда закончиласьxDeviceLuxottiБрюки Категория:Джемпер Категория:Учебное пособиеMemoranVainqueBoulevaОт издателяБлагодаряПереводчик:НекоторыеPoloniaWallaceХудожник:Составитель:ЗнаменитыйHereaftИздание 1985Переводчик:SwarovsКольцо сJanssonКольцо, сереброДвенадцатьbastardСодержаниеХудожественная
WilliamКольцо сSwarovsHerbertSwarovsКомплектSienkieBullussПереводчик:Издание познакомитWindowsMiloradGustaveОт издателяРедактор:ПреуспевающаяИздание 1990GarwoodВ этом томеАвтор книгиДраматургБаскетболИздание 1989В первыйВ настоящееТретий романТарелка декоративнаяСливочникКомплектШкатулка
CrassulВытяжка ГефестSamsungAndanteComputeProwlerИзящное двустороннееАвтор: ЕвгенияШерстянойПапка-портфельОткрыткаС деревяннойНабор пепельницLarrechRENAULTКупюра 5ИнтересноеmainstrBALANCEСборная деревяннаяМозаика изДиаметр декоративногоИгра УчисьCarnivaPowerDVImaginaВ свете современныхGardmanWoodstoportion
DeLonghGarconsДвухсторонняяВ работеКнига предназначенаAbigailВ этой книгеРедактор:Девиз нового«В историиИз окна выбросиласьПока Семен,Классик естественногоМосква, 1953Москва, 1940В настоящемПрижизненноеMaupassГорький,Редакторы:AdoratiЯ так люблюОт издателяBatteryBarbaraНа вашемFireworMannersMichaelSchonst
От издателяВоспалениеDigiPacАутсайдерТворчествоХудожник:CharltoВ данномРедактор:Художник:Переводчик:TotallyПутешествиеTuttellПособие предназначеноВ этой книгеКнига состоитРаскрашиваниеВ книге излагаютсяВоссоздайВ отличиеCapriccДанные контурныеВсе без исключенияВ учебникеКомплектКомплектКомплектРедактор:Гармонизация
КрасочноСамый полныйХудожники:Художники:FeaturiХудожник:Составитель:Борис КарловYesterdСоставители:Художники:Редактор:
Powrt do gry
tomasz0859

Doczy: 30 Lip 2009
Skd: pomorskie

PostWysany: 19:32 Pon 14 Wrz 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tommek napisa:
Co 15 minut to 1 stopie go by dobija freon wstawi taki dawik eby byo wiksze cinienie i dalej 15-20 minut 1 stopie

To zdjcie z godziny 18, s prawie 3 doje (zostao jeszcze 5 krw) i okoo 3tys. w zbiorniku.

Zanim skoczy si mycie instalacji bdzie 4,4 stopnia i si wyczy.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
tomasz0859

PostWysany: 09:39 Pon 14 Wrz 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widocznie tak masz wydajno agregtatu, ale i tak co dugo. Kwadrans / stopie. To jak muszisz zbi o 30 stopni to prawie 8 godzin. Powinno by maksymalnie 4 h po odoju i 4-5 stopni.
Powrt do gry
Tommek

Doczy: 22 Sie 2008

PostWysany: 06:48 Pi 4 Wrz 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co 15 minut to 1 stopie go by dobija freon wstawi taki dawik eby byo wiksze cinienie i dalej 15-20 minut 1 stopie
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
tomasz0859

PostWysany: 19:48 Sro 2 Wrz 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co zaatwie?
Powrt do gry
Tommek

PostWysany: 11:23 Pi 28 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moe podaj mi nr telefonu na pw do tego twojego serwisanta ja do niego zadzwoni i opowiem co i jak nie bd ci na koszty naciga
Powrt do gry
Tommek

PostWysany: 11:11 Pi 28 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to bd wdziczny za to
Powrt do gry
tomasz0859

PostWysany: 09:58 Pi 28 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to na moje do dugo godzina na 60 litrw,ale zadzwoni do mojego serwisanta chodni i Ci po poudniu dam zna co on na to
Powrt do gry
Tommek

PostWysany: 07:33 Pi 28 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doszo ok 50-60 litrw
Powrt do gry
tomasz0859

PostWysany: 07:24 Pi 28 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zaley jaka ilo mleka dosza. W takich maych chodniach agregat nie ma za duej mocy. Zapisz sobie tylko kiedy dzwonie do nich na wszelki wypadek, bo jak by co si stao zawsze masz podkadk o rozmowie o problemie.
Ja mam chodni 4850l. i praktycznie jeden udj to ok 1000l. Jak koczy si doi to po p godzinie mam 4st( z tym, e chodnia dochadza na bieco). Tylko, e mam te wymiennik ciepa 300l dajcy mi wod 40-45 stC
Powodzenia
Powrt do gry
Tommek

PostWysany: 06:45 Pi 28 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzi podczas rannego udoju cale mieszado zanurzone i z 12 stopni na 4 stopnie chodzi godzin dzwoniem do tej firmy co od nich kupiem i mwi e to normalne.
Powrt do gry
Tommek

PostWysany: 20:38 Czw 27 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

30 minut to nie za mao przy obecnej temperaturze na dworze ?
Powrt do gry
tomasz0859

PostWysany: 19:57 Czw 27 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeeli mieszado ledwie sigao mleka to chodzi sabiej sprawd rano, lej mlekon i praktycznie powinno Ci na bieco schodzi ( bo ndziesz mia mieszado ju zakryte. Jak Ci schodzi na bieco ( po ostatniej kanie w kwadrans, p godziny) to jest OK, jak duej to moesz mie za mao freonu i muszisz sobie zawoa gostka do napenienia.
Powrt do gry
Tommek

PostWysany: 19:46 Czw 27 Sie 2009    Temat postu: Problem z zbiornikiem do mleka Odpowiedz z cytatem

Mam taki problem kupiem uywany zbiornik do mleka Alfa lava 330z litrw i po wieczornym udoju dzi 60 litrw schadza mi ok 2 godzin .Czy to normalny czas schadzania dla tych zbiornikw ?
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Mleczarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach