Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 21:57 Sob 23 Lut 2019

Agrolok
Projekty budynków inwentarskich
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Nieruchomości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hans

PostWysłany: 09:46 Sro 11 Sty 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to bardzo dobrze, gratuluje takiego podejscia - inny powie "dlaczego mam sie z tym głupim hu,jem dzielić" oby wiecej takich postaw

a na "moim" terenie jest taka zawiść wsród rolników ze ploną stodoły, stogi słomy, pole z pszenicą na pniu pali sie od srodka, gdzie mogą to cie podkabluja..........itd. chory wyścig szczurów - kupujesz traktor 80 koni to sasiad za rok musi mieć 90 km choć by nic nie jadł i nie pił to go kupi
budujesz chlewnie czy obore -sasiad musi mieć wiekszą , nie mowiac już o prześciganiu sie w ilości hektarów.Albo dlaczego kazdy rolnik chce miec swoj kombajn a nie wspólny- bo dwa razy sie uda a na trzeci wyje.bią go w dupe.

bez współpracy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
pawela56

PostWysłany: 07:12 Sro 11 Sty 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hans napisał:
ok zgadza sie - takie jest założenie, "przerżnąć " obliczenia dla stropu , czy kratownic, zbrojenia itd. ale kto zechce sie podzielić - takie sa realia

już widze jak dzielisz sie projektem za który zapłaciłeś kilka tys z jakims innym rolnikiem- w jakim swiecie ty zyjesz ??????????

no nie wiem ja dawalem innynm swój projekt, przecież ja na tym nic nie trace Razz
Powrót do góry
hans

PostWysłany: 23:17 Wto 10 Sty 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok zgadza sie - takie jest założenie, "przerżnąć " obliczenia dla stropu , czy kratownic, zbrojenia itd. ale kto zechce sie podzielić - takie sa realia

już widze jak dzielisz sie projektem za który zapłaciłeś kilka tys z jakims innym rolnikiem- w jakim swiecie ty zyjesz ??????????
Powrót do góry
pawela56

PostWysłany: 22:57 Wto 10 Sty 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hans napisał:
pawela56 napisał:
nie wiem czy znajdziesz, lepiej sie przejechać do ludzi którzy zbudowali juz dany bydynek i od nich skserować plan

bardzo watpie - bo jezeli ktoś dał ciezkie pieniadze za projekt to dlaczego ma ci go kserować za free

Jeżeli nie znasz procedury, to nie wiesz o co chodzi, z projekt i tak trzeba zapłacić, ale jęsli posuniesz dla projektanta gotowy projekt to on mniej weźmie, przy budowie i tak trzeba placić i tak, tylko ze jeśli się ma gotowy to łątwije sobie rozplanować i ewntualnie coś pozmieniać
Powrót do góry
hans

PostWysłany: 22:01 Wto 10 Sty 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawela56 napisał:
nie wiem czy znajdziesz, lepiej sie przejechać do ludzi którzy zbudowali juz dany bydynek i od nich skserować plan

bardzo watpie - bo jezeli ktoś dał ciezkie pieniadze za projekt to dlaczego ma ci go kserować za free
Powrót do góry
pawela56

PostWysłany: 19:14 Wto 10 Sty 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Gość

PostWysłany: 21:46 Sro 4 Sty 2006    Temat postu: Projekty budynków inwentarskich Odpowiedz z cytatem

jak w tytule szukam stron www z takowymi
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Nieruchomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: