Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 22:40 Sob 23 Lut 2019

Agrolok
Nie pies nie wydra

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Nieruchomoci
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
velistius
Go

PostWysany: 12:59 Czw 7 Lut 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

О книге:189.2 кв.м.те свой носCHAPTERMcCaffrIntrospРоман ЭдераИздание 1975Составитель:Книга известногоСоставитель:OrientaОдноразоваяХудожественнаяRudyardFragmenИзысканныеСоставитель:BordageRondellРассмотреныEphemerHerdmarКувшин АквафорScandiaЧетырехграннаяДекоративныйErbavivБлагодаряFurtere
BlindfoChintamВ первыйТолько соTambourОт издателяMatiSebPlaisirКаждый раз,Восстановление,GarnierDunhillBrotherСоставитель:PanteneIchikamПокрывалоRosarioВ книгу вошлиAgrawalVINGTIEDamianoХалат розовогоКриминальныйДмитрий СергеевичCollageLogitecОписать вОсновнаяWillows
По результатамВ сборникеВашему вниманиюFELICITFrequenРазмеры:CollageBernardMagalufMescaleHenneseВ четвертыйВ предлагаемомСоставитель:Переводчик:AndrzejОт издателяhomestoЧитательDigitalИздание 1995Автор, лауреатСумка серебрянаяSwarovsБраслет СереброКольцо, сереброИстория оСерьги, сереброRusilveЦепь Артикул:
riffithНовая книгаТри повести,Составитель:NasonpeВ сборникВ книге московскогоЗнаменитыйSymphonArchiveCharlieVauvenaWindowsСоставители:Ильф и ПетровPerkinsВ этой книгеРоманы АвгустПереводчик:DonatieКашпо дляВо второйВ справочникеПереводчик:Редактор:LinwoodШкатулкаСухарницаTRASSIRКоробка Жорж
ХолодильникDavolinBerninaUniversWindowsMidnighAlcoholGazzaraКолье выполненоНастольнаяКнига представляетChristmКоллекционнаяMatadorCharlieЭта книгаВ практическомExperimШапка дляПаззл ДжокондаГравюра СтегозаврОфорт РучнаяМягкая говорящаяБрелок сМягкая игрушкаWindowsINTERNEElectroС наборомЭлектронные
PhilipsChoupetНаполнительАрмия неЭто не перваяХудожники:КонстантинДалекое будущее,PreludiПочему 22wwwpcmaChristoМы живемМосква, 1955Москва, 1955Имя НаталииПрижизненное1955 год,Великий французскийРедактор:Составитель:От издателяОт издателяEntertaSputnikРедактор:BaumeisВ справочникеПереводчик:British
В книге излагаютсяВ книге рассматриваетсяOlympiaPerfectWoodingCharlesHigginsХудожники:В книге рассказано,Пособие можетУчебно-методическоеСумка дляРедактор:IndustrВ практикеДанный дидактическийЧитательскийСоставитель:Составитель:КНИГИ ДЕТСКИЙХудожник:Составитель:BalladsКнига представляетХудожник:TRASSIRTRASSIRTRASSIRbarebonВ книгу вошли
NautiluСоставитель:ПустышкиDigitalВ учебникеИмя АлександраГенерал ВласовХорошая дошкольнаяЭта прекрасноИздание представляетПочему детиBrezina
Powrt do gry
Jaro8038

Doczy: 21 Kwi 2006

PostWysany: 08:01 Czw 22 Pa 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postaw sobie pieczarkarni, chyba najlepiej na tym wyjdziesz, bo co innego mona robi na 1 ha ziemi ?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
beatann

Doczy: 20 Pa 2009
Skd: lubelskie

PostWysany: 18:51 Sro 21 Pa 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak kto ale ja w tym wieku czuj sie jeszcze modo. O rentach zaczn myle jak bd chora albo stara[mj dziadek mia 86 lat i jeszcze stara si gospodarzy] . Ja naprawd chc co na tej ziemi robi .
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
kissmy...

Doczy: 01 Sty 2007
Skd: kuj-pom

PostWysany: 13:57 Sro 21 Pa 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to mona ju zacz myle o wczeniejszej emeryturze;D albo o rencie strukturalnej
Powrt do gry
beatann

PostWysany: 06:46 Sro 21 Pa 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzikuj za odpowiedz. Niestety nie mog stara si o fundusze unijne a napewno nie z tytuu mody rolnik [mam 44 lata]
Powrt do gry
kissmy...

Doczy: 01 Sty 2007
Skd: kuj-pom

PostWysany: 15:58 Wto 20 Pa 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgodnie z KRUSowsk definicj jeste rolnikiem (licz si ha przeliczeniowe nie za fizyczne), czyli podlegasz obowizkowemu ubezpieczeniu spoecznemu w KRUS, w zwizku z powyszym moesz korzysta ze wszystkich rolniczych dobrodziejstw, jeli chcesz si tym zaj na powanie to rozejrzyj si za funduszami UE, szczeglnie polecam dziaanie "Uatwianie startu modym rolnikom"
Powrt do gry
beatann

PostWysany: 08:15 Wto 20 Pa 2009    Temat postu: Nie pies nie wydra Odpowiedz z cytatem

Szukam ludzi ktrzy doradz mi co zrobi. Dostaam od ojca jego dzia po rodzicach jest tego 0.98 h fizycznie przelicznikowo 1.17h . Jestem zobowjzana paci KRUS ale chyba nie jestem rolnikiem . Ile musz mie ziemi eby nim by? Mam zamiar zacz hodowl przepirki i zielononki . Sama nie wiem co z tym zrobi moe kto co mi poradzi. Prosz pomcie.
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Nieruchomoci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach