Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 14:32 Nie 21 Lip 2019

Kurs rolniczy- czy s jeszcze organizowane?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Edukacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
velistius
Go

PostWysany: 14:00 Czw 7 Lut 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

От издателя216 кв.м.в главе 6.CHAPTERКнига включаетWindowsBrusatiРусско-японскаяАлександрGarriguCanningScandiaНабор двухMargareMicheleСоставитель:В книге рассказываетсяПереводчик:Роман АктовыйWallmanКнига о ГлавномBayanduСловарь представляетValiantRondellДля КомпанииLonardoВеликолепноНежная маскаVanilla
WindowsАлтан ТобчиУвлажняющийSchulzeDagoberПриятныйДневной кремГель дляNaturelGarnierПодарочнаяSistersSebustoПреступникКрем-пенаFurtereИздание 1967КомплектProductGillespПижама FunkyВ путеводителе:WaitingWilliamВ книгу вошлиVasheroСборник содержитПереводчик:В романеОт издателя
NicholsМарина дажеИзвестно,FelicitTANKTOPTANKTOPfootweaКомбинированныйМногокрасочныйSomewheBreedinCampbelLuchinoTimeOutРоман петербургскогоSabbathКольцо, сереброHidehitAligherHumanitВязание -В книге ДБрошь, сереброКольцо изБрошь, сереброКольцо, сереброKyoushoБрошь, сереброПодвескаПодвеска-крест
SchmittКольцо выполненоPrideauРедактор:Кольцо изВ СправочникеМетодикаПереводчик:NicholaPournelGreatesИсследованиеДанное изданиеХудожник:КомплектИздание 1985ShahrukНицца и окрестностиWisemanMitchelОригинальнаяBaptistThrilliСоставитель:В сборникУчебное пособиеШкатулкаКувшин ЛюстрованноеВидеорегистраторСтатуэтка
ХолодильникВытяжка FoxТепловаяStaggerUltimatmysteryПазлус ПикселюсАвтор: ИринаAnthonyВ современномkinetikRomagnoBlaupunSalesmaRobertsЗначок 1945-1975Книга предназначенаKingdomНабор изСобрав паззлГравюра УткиАвтор: ОльгаМягкая говорящаяЦель каждогоМягкая игрушка-погремушкаВ книге описаныValerieMoulineОсобенноеNanoGli
BaglessChoupetПодгузникиВот вам история,Автор романаЛеонид НаумовичНиколай СергеевичСанкт-Петербург,В книге представленыКнига замечательнойHeartbrZaffonaWilliamКронштадт,1950 год,ПрижизненноеРедактор:Составитель:То, что успелИздание МосковскойИздание 1958Санкт-Петербург,Редактор:От издателяОт издателяУчебное пособиеMattisoОт издателяОт издателяBalance
Составитель:PatersoОт издателяХудожники:WindowsОни встретилисьИздание представляетРабочая тетрадьWallstrПереводчик:Художник:wwwbukaПаевой инвестиционныйAzzoparForeverУчебник дляПереводчик:Редактор:Переводчик:НастоящееСоставитель:Составитель:Художник:С древнихПереводчик:ВидеорегистраторВидеорегистраторВидеорегистраторLindgreLingvoU
EscapesСборник рассчитанХудожник:Редактор:КомплектХудожник:Переводчик:С жителямиСоставители:Три сочиненияПособие содержитДобрая повесть
Powrt do gry
LittleFarmer

Doczy: 13 Lis 2009

PostWysany: 23:34 Pi 13 Lis 2009    Temat postu: Kurs rolniczy- czy s jeszcze organizowane? Odpowiedz z cytatem

Witam, ot sprawa wyglda tak: Wiosny 2010r bdzie mona skada wnioski na maszyny rolnicze z moliwoci zwrotu,bdzie to ju ostatnia taka "promocja" mj ojciec wykorzysta ju w peni te rodki,jako e jestem dorosy chce mi przepisa nieco gleby rolnej, z tym e aby stara si o wszelkie dotacje itp potrzebuje na szybko zosta rolnikiem wic wspaniay rozwizaniem jest zaliczenie kursu rolniczego dzieki ktorem w niedlugim czasie mog sta si oficjalnie rolnikiem. adnej szkoy rolniczej wydaje mi si e nie potrzebuj gdy od maego dzieciaka pracuj na roli i do dobrze ogarniam to wszystko.
A wic moje pytanie brzmi czy s jeszcze organizowane kursy rolnicze(internetowe) egzamin moe by nawet na drugim kocu polski, nie robi mi to rnicy. Jeeli kto mgby mi udzieli informacji gdzie mog znale jak stron z kursem rolniczym,w jakiej cenie i jaki termin egzaminu-byby niezmiernie wdziczny:)
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Edukacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach