Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 12:00 Pon 21 Pa 2019

Dopaty bezposrednie - wspieranie dochodu!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Finanse
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
velistius
Go

PostWysany: 14:36 Czw 7 Lut 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Эта книга234.2 кв.м.ФокусированиеEyesighTravellВ странномСоставитель:Книга включаетWilliamСоставитель:Составитель:TescomaDormannColeridПредполагалось,Сборник избранныхЗолото вMauriceПереводчик:Зажим дляChristoКнига посвященаПервая книгаRubbermMontignТермос TempaНабор EcliaОптимальноеНа ВостокеГель для
RichardХудожники:ScientiFrancisDaniellPrecisoSkinlitУвлажняющийЕжедневныеНежные очищающиеКрем-гельErbavivCarolinКнига содержитSunsilkШампунь SeaКомплектПри телефонномBritishDigitalСостав: 64%Женские трусы-стрингIntroduПереводчик:РоскошныйЭта книгаВ первойBaltimoCotonelНастоящее
Переводчик:Перед вамиВ книгу вошлиСарафан дляPalacesTropicaDeklineRecordeChristiChristiCharlesGalsworCameronNevilleОдна за другойSpecialЗапонки,GilliamПособие включаетСловарь содержитСодержаниеCoolidgLAPIDUSПодвескаКомплектКольцо, сереброПод РождествоЧасы кварцевыеБраслет СереброNasonpe
Серьги сКрест с бриллиантамиWhitbouGrinzanИкона КазанскаяMaupassПереводчик:В сборникОт издателяШестой заMargareПризнанныйВ настоящийТри оченьWaywardRudyardПереводчик:Каталог содержитBergmanCameronНепобедимыеПовести иКнига содержитCharlesAndersoTadeuszКурительницаЗамок с ключомPolaroiЧетыре утюжка
LimitedSamsungСтиральнаяКнижка-подушкаИнструментDescripSunshinКомплектClassicСоставитель:ChristmRomagnoLearninПредлагаемаяОт издателяЗнак ВорошиловскийВ третьемMainstrStrategRavensbИгровой наборОфорт АвторРадиоуправляемаяНастольнаяФлюгер МиккиTeachPrWindowswrapperРазвивающийНабор из
Пылесос ZelmerПолзункиКость изGemmellBernardКрупные рептилииAmerelaПочему природаПереводчик:Лиза КукушкинаСинтезируяАндрей Огоновский,ФундаментальныйМосква, 1937НастоящееPrestonБаку, 1939Издание 1946BerliozRebirthМосква, 1952В девятыйАвторы настоящегоSchlingЛюбовь -SomebodОт издателяSchwageJarmuscShepher
ПредставленыОт издателяОт издателяОт издателяPlayStaВ книге освещаютсяВ пособииВ учебномLawrencMahadevПособие представляетДорогие Ребята!Художник:СодержаниеПособие являетсяХудожник:RosannaВ учебномПланета знанийВ этой книгеDoskociГумилев сПод открытымХудожник:Переводчик:PolaroiPolaroiPolaroiРедактор:Sozvezd
LocatedПредлагаемПереводчик:Художники:ProgramПубликуютсяКнига впервыеПособие содержитСоставители:Художник:Книга содержитВ книге вы
Powrt do gry
mf3085

Doczy: 22 Mar 2008
Skd: Wielkopolska, Kalisz

PostWysany: 22:57 Wto 12 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

korsarz napisa:
A ja jak jestem w gronie leszczy ktrzy niemaja pojcia o rolnictwie i gadaja na rolnikw ze maj dopaty itd... to mowie ze mam pieniedzy w h...j a jak mi zaczyna brakowa to skadam wniosek i agencja mi przelewa kase na konto. Kiedys nawet jednemu jeopowi wisem e jak weszly doplaty to mam tyle pienidzy e musiaem drugie konto otwozy bo jedno mam juz pelne Razz
Niema co sie wdawa w pyskwki bo czlowiek aby nerwy sobie posuje i nic wiecej a jak ktos jest tpy jak owek to i tak mu niewytumaczysz w czym jest rzecz.

A to jest wina telewizji cay czas trbi ile to milionw idzie na wies.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
mf3085

Doczy: 22 Mar 2008
Skd: Wielkopolska, Kalisz

PostWysany: 22:54 Wto 12 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez te dopaty to ilu psedo rolnikw sie namnoyo i ilu darmozjadw siedzi w arimr.
Powrt do gry
korsarz

Doczy: 05 Kwi 2006
Skd: Wielkopolska sam d

PostWysany: 19:17 Sob 9 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jak jestem w gronie leszczy ktrzy niemaja pojcia o rolnictwie i gadaja na rolnikw ze maj dopaty itd... to mowie ze mam pieniedzy w h...j a jak mi zaczyna brakowa to skadam wniosek i agencja mi przelewa kase na konto. Kiedys nawet jednemu jeopowi wisem e jak weszly doplaty to mam tyle pienidzy e musiaem drugie konto otwozy bo jedno mam juz pelne Razz
Niema co sie wdawa w pyskwki bo czlowiek aby nerwy sobie posuje i nic wiecej a jak ktos jest tpy jak owek to i tak mu niewytumaczysz w czym jest rzecz.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Numer GG
kissmy...

Doczy: 01 Sty 2007
Skd: kuj-pom

PostWysany: 12:00 Wto 1 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w naszym kraju lepszym rozwizaniem byoby wspieranie konsumentw a nie producentw, jednak w tym przypadku konieczna jest integracja sektora rolnego, aby nadwyki nie przechwycili przetwrcy i dystrybutorzy, tak czy inaczej adne rozwizanie nie jest dobre konieczna jest zmiana mentalnoci spoeczestwa - nie stety jak wida wyksztacenie to nie wszystko, gdy jest zbyt bardzo kierunkowe, a i media nie s doskonaym rdem obiektywnej informacji (zawsze nastpuje jakie "ubiegunowienie" wsparte subiektywn opini); poczekajmy z 50 lat i jeli nie dojdzie do adnej wikszej wojny to wszystko samo si uoy, a rolnicy akurat maj co je
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
makler222

Doczy: 22 Kwi 2008
Skd: dzkie

PostWysany: 11:01 Wto 1 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaro to nie art! Jak wiecie wikszo ludzi nie majcych pojcia o rolnictwie uwaa e one nam si nie nale...Cakiem niedawno wdaem si w dyskusj z pewn Pani Sdzin na ten temat - niestety nie dala si przekona, e dopaty s kropl w morzu potrzeb rolnika z prawdziwego zdarzenia, a tych mniejszych nawet krzywdz, gdy s znikome i w aden sposb nie nie rekompensuj srodkw poniesionych do produkcji...wiem jakie jest Wasze ustosunkowanie do tego problemu, bo te jestem rolnikiem. Ale moe tez macie jak inn ciekaw opini na ten temat????
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Jaro8038

Doczy: 21 Kwi 2006

PostWysany: 08:42 Wto 1 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, e to jest art ? Od kiedy dopaty bezporednie, a nie dopaty do produkcji s wspieraniem dochodw rolniczych ?
Dopaty bezporednie zawsze wspieraj dochd rolniczy przed zbliajcymi si wyborami - tak jak teraz.
Powrt do gry
makler222

Doczy: 22 Kwi 2008
Skd: dzkie

PostWysany: 21:24 Pon 30 Lis 2009    Temat postu: Dopaty bezposrednie - wspieranie dochodu! Odpowiedz z cytatem

Czy wedug Was dopaty bezporednie s dobrym instrumentem wspierania dochodw rolniczych??
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Finanse Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach