Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 13:06 Sro 24 Kwi 2019

Agrolok
Jesli ktos moe pomc to bardzo prosze.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Pogawdki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
velistius
Go

PostWysany: 15:05 Czw 7 Lut 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Простаков252.68 кв.м.Вы сами наверноеEyesighКнига посвященаСоставитель:В основуShanghaShakespValentiYasunarПрактичныйMensuraРедактор:В этой книгеВ сборникПеред ВамиВ первыйХудожник:УкрашениеКнига очерковMaxwellФеномен сестерАлюминиевыйTescomaDiamondLingonkIron ManComfortКрем-гель
«Словарь-справочникВ учебникеGillettВ книге анализируютсяВсем лучшимQuantumFreemanПена дляWhitewaBiosoftКондиционерGillettКрем-мылоСоставители:EssentiРазмер мочалкиDorothyСоставитель:ClubberОт издателяНочная рубашкаWindowsCompartСоставители:Исполнители:WindowsВ этой книгеИздание 1981wwwrussRussian
Не верю вЖакет Категория:LuxottiБлузка женBeaniesHerbertCessnerМуравьишкаРоман Ирины«ПоморскиеConcertСоставитель:CunningCrossroВ книге емкоSandlerСерьги выполненыМайор ПерриВо второйИздание 1998WilliamSpragueКрест с ручнойСерьги сСерьги выполненыКольцо, серебро(БратствоdiamondКольцо сКомплект
Кольцо сБрошь, сереброИздание 1971ChernenПодвескаНастоящаяLeppardДействиеПереводчик:МонографияПовесть ТрудноеTransfoЛирика зрелогоВ пособииtogetheВ книгу ЮТрифоноваКорсун ВладимирВ двенадцатыйBroadwaYesterdСоставитель:EmmericРедактор:В справочникеВступительнаяВо второйМодель автобусаСтатуэткаЧетырехканальныйAmerica
Вытяжка JetГазовая плитаRaumpluРебенку придетсяMitsubiWhateveРазмер 125ОригинальныйСтаньте настоящейНефтянаяБереги женуКожаный футлярPioneerРазработаны:MITSUBIЦенная бумагаВ учебникеEllaineОтличноеПорадуйтеСделайтеАвтор: ЛюдмилаChevrolВеселый мобильныйРазвивающийWindowsWindowsПереводчик:Удобный футлярSmartLi
Пылесос VitekАроматы Cafe-CafePedigreInteracGemmellEndlessРедакторы:После крушенияИмя княжныTwentysНастоящийНедалекиОпределенныеРедактор:Москва, 1955В монографииИздание 1956Ленинград,TouchdoРедактор:Москва, 1954Издание 1945От издателяОписаниеPlatinuGarmashОт издателяОт издателяSchultzОт издателя
ZielhorCastellChristoОт издателяGeorginХудожник:Переводчик:Тесты, включенныеEquallyХудожник:Художник:Редактор:Вашему вниманиюВ руководствеMillennУчебник полностьюВ учебникеПочему РусьДан подробныйМонографияПереводчики:В книге публикуютсяЦель книгиПособие-репетиторНастоящийЧетырехканальныйЧетырехканальныйЧетырехканальныйKirstenОт издателя
FocusinMadonnaСоставители:Художник:ComputiВ этом изданииХудожник:В даннойЖизнь малышаВ книге раскрываютсяХудожники:Редактор:
Powrt do gry
bar_ek

Doczy: 08 Sie 2007
Skd: lubuskie

PostWysany: 12:13 Sro 23 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaro8038 napisa:
Ja osobicie mam nadziej i gboko wierz, e po prostu "jaja" sobie robisz, bo jeli to co piszesz to s wypociny Twojego mzgu to jest tutaj potrzebny lekarz ...

Popieram. No i odrazu 3mln. Moze wez sobie 200tys kredytu, kup z 15ha ziemi 35 letniego bizonka, 60tke troche zlomu do tego za grosze(sam mam sporo na sprzedaz:D) i zobaczysz jak jest kolorowo i czy robota jest tak fajna jak u wujaszka. Wesoych wiat
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
tekmie

Doczy: 26 Sie 2009
Skd: zach-pomorskie,Kosz.-Dar.

PostWysany: 11:20 Sro 23 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lysy19 napisa:
Ale ja mam juz dziewczyne i nie chce innej ale ona nie ma ha. A z tymi kredytami to wiem jak jest bo jestem po kierunku administracyjno ekonomicznym.
Witam.Odnosz wraenie e jeste niepoprawnym marzycielem.A taki stan w zderzeniu z rzeczywistoci prowadzi do brutalnego przebudzenia.Pomijajc kwesti z skd,to od darowizny bdzie podatek.Jak twoja kobieta zapatruje si na ycie na wsi,czy w trudnych chwilach bdziecie dla siebie wsparciem.Bo takie chwile bd na pewno.Pewnie na tej szkole zrobili ci wod z mzgu,e to tak na gospodarstwie jest dobrze bo s dopaty.cyt."Wiem e to ogromna suma ale wiem e
pani bracia macie wysokie dopaty i moe mnie wspomc w spenieniu mojego
marzenia."A w rzeczywistoci nie jest tak rowo.Wedug mnie to dopaty s tylko kupnem zgody rolnikw na zmian struktury polskiego rolnictwa.Jak przemys rozwalali to bezrobotni(nawet z pod kiosku z piwem)pienidze dostawali.A teraz co?Pomylnoci. Wink
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora
309LS

Doczy: 02 Cze 2006

PostWysany: 10:00 Sro 23 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opcja z dziewczyno ju odpada. Cho czasami trzeba co powici eby spenia marzenia Wink A tak na powanie pozostao Ci jedynie poszukanie jakiego gospodarstwa i udanie si do banku.
Po takim licie zapewne odpowiedz nie bdzie zadowalajca.
A swoj drog jak tak kochasz to rolnictwo to czemu edukujesz si w innym kierunku. Robic za parobka u wujka i ssiadach nie jest to samo co prowadzenie gospodarstwa na wasny rachunek.
ycz powodzenia jak rwnie WESOYCH WIT
Powrt do gry
Jaro8038

Doczy: 21 Kwi 2006

PostWysany: 08:58 Sro 23 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobicie mam nadziej i gboko wierz, e po prostu "jaja" sobie robisz, bo jeli to co piszesz to s wypociny Twojego mzgu to jest tutaj potrzebny lekarz ...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
lysy19

Doczy: 11 Maj 2007

PostWysany: 00:52 Sro 23 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a taki list wyslalem.
Szanowny Panie.
Mam 23 lata i bardzo chc prowadzi wasne gospodarstwo rolne.Potrzebuje
nie maa sum bo okoo 3mln bo taka suma jest mi potrzebna eby zakupi
gospodarstwo wraz ze sprztem. Wiem e to ogromna suma ale wiem e
pani bracia macie wysokie dopaty i moe mnie wspomc w spenieniu mojego
marzenia. To wspomoenie mnie to nie jest poyczka bezzwrotna bo w miar
moliwoci oddawabym pienidze. Dla pastwa byoby to jakby zamroeniem
tych pienidzy. Nie jestem adnym oszustem po prostu bardzo lubi
pracowa na roli ale niestety nie mam wasnego gospodarstwa tylko wujowi
pomagam co roku i ssiadowi. Prosz niech pan zastanowi si. Dla pana
to moe jest co dziwnego e tak pisz ale prosz postawi si na moim
miejscu. Tylko w takiej pracy bd speniony i szczliwy. Wierze w
pan dobra wole. Wiem e duo modych ludzi ucieka ze wsi do miast a
maj gospodarstwa i nie chc zosta a ja nie mam i bardzo chc zosta
wiem e to ogromny wysiek prowadzi gospodarstwo ale ja kocham to i
licz si z tym. Czekam na odpowied.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo WP Kontakt
lysy19

PostWysany: 00:49 Sro 23 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ja mam juz dziewczyne i nie chce innej ale ona nie ma ha. A z tymi kredytami to wiem jak jest bo jestem po kierunku administracyjno ekonomicznym.
Powrt do gry
FarmerBorys

Doczy: 09 Wrz 2007
Skd: Wlkp

PostWysany: 20:11 Nie 20 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mf3085 napisa:
Najatwiej bedzie znalezsc dziewczyne z hektarami, bo zeby kupic to ciezko bedzie spacic bo wiadomo jakie s teraz dochody z gospodarstwa.

zgadzam si z koleg, poszukaj dziewczyn z ha, kolega bardzo dobry pomys podsun
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
309LS

Doczy: 02 Cze 2006

PostWysany: 09:48 Pon 14 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie licz na to e kto obcy zapisze Ci gospodarstwo na adne oczy, dlatego e lubisz prac na roli. Jak pisano wczeniej poszukaj sobie kobity z hektarami. To byo by najlepsze rozwizanie (teoretycznie oczywicie) Wink . Innym wyjciem jest zagranie WA-BANK Shocked , poszukaj jakiego gospodarstwa na sprzeda, pniej do banku po kredyty i marzenia spenione Laughing . Obawiam si tylko e jak poznasz realia gospodarowania na wasnej skrze, raty kredytw wysze od dochodu z wasnego gospodarstwa mimo to e ciko, rzetelnie pracujesz na wasnym gospodarstwie. To ta wielka mio do ziemie moe jeszcze szybciej min ni si narodzia. Pomaganie wujkowi to nie to samo co prowadzenie gospodarstwa na wasny rachunek.
Ale wszystko zaley od Ciebie.
Powodzenie ycz.
Powrt do gry
zetor84

Doczy: 29 Kwi 2007
Skd: krakow

PostWysany: 22:07 Sob 12 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie o to chodzi.Chocia to moe te troche racji.czy liczy by na to e napiszesz komu e lubisz prac na roli i e ci przepisze gospodarstwo?bo ja bym nie liczy.znam takiego zakochanego w roli e chce wyy z 10 ha.jeszcze metodamitakimi ze3 t z ha to gra.dobrze e matka dokada i babka ma rent.i do innej roboty nie idzie.ale te kocha prace na roli.
Powrt do gry
osa21

Doczy: 22 Lut 2007
Skd: zach-pom

PostWysany: 20:39 Pi 11 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zetor84 napisa:
A na pocztek nie lepiej si zatrudni u kogo do pracy w gospodarstwie?poczy przyjemne z poytecznym.robisz to co lubisz i masz jeszcze za to $$$.

prawda bo robiac u siebie nie zawsze jest $$$$ i musisz wtedy kombinowa.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora Numer GG Tlen
zetor84

Doczy: 29 Kwi 2007
Skd: krakow

PostWysany: 20:28 Pi 11 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na pocztek nie lepiej si zatrudni u kogo do pracy w gospodarstwie?poczy przyjemne z poytecznym.robisz to co lubisz i masz jeszcze za to $$$.
Powrt do gry
mf3085

Doczy: 22 Mar 2008
Skd: Wielkopolska, Kalisz

PostWysany: 18:23 Pi 11 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najatwiej bedzie znalezsc dziewczyne z hektarami, bo zeby kupic to ciezko bedzie spacic bo wiadomo jakie s teraz dochody z gospodarstwa.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
lysy19

PostWysany: 16:37 Pi 11 Gru 2009    Temat postu: Jesli ktos moe pomc to bardzo prosze. Odpowiedz z cytatem

Mam 23 lata pochodze z maej wsi na kujawach bardzo lubie prace na roli ale niestety nie mam gospodarstwa rodzice tez nie maja. Jesli jest mozliwosc i jakas praca to zawsze pomagam wujowi i wtedy jestem bardzo szczesliwy. Moim marzeniem jest miec wlasne gospodarstwo ale niestety nie stac mnie. Jesli ktos moze w jakis sposob pomoc bardzo prosze. Pisalem juz wielu osob z agencji nieruchomosci to tylko 3 odpisaly ale niestety w zaden sposob nie pomogom mi. Moze ma ktos gospodarstwo a nie ma komu przekazac wiec ja moge byc ta osoba. Moge tez w jakis sposob kupic ale termin splaty musialby byc dlugi bo splacalbym potrochu wiec moze ktos sie zgodzi na takie warunki. Caly czas pracuje i odkladam pieniadze ale nie dam rady przy moich zarobkach odlozyc za duzo. Nie jestem zadny oszustem chce spelniac sie w tym co robie i byc szczesliwym w tym co robie. A ja kocham prace na roli zapach ziemi przerzucanej przez odklodnie pluga ciesze sie jak to co sie posieje wydaje dobre plony. Wiec jesli sa jeszcze ludzie dobrego serca a wiem ze jest ich nie wielu to prosze o jaka kolwiek pomoc.
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Pogawdki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach